Dzisiaj jest Środa, 25 maja 2016 r. Imieniny: Urbana i Grzegorza
 

kliknij aby powiekszyc

KONKURS


DNI OTWARTE - MCK

DNI OTWARTE W MŁODZIEŻOWYM CENTRUM KARIERY W PYRZYCACH

Dnia 2.06.2016r od godziny 10.00 do 13.00 odbędą się spotkania dla młodzieży szkolnej, absolwentów szkół i osób poszukujących pracy.
W tym dniu będzie można skorzystać z:
- porad doradcy zawodowego i pośrednika pracy,
- zasięgnąć informacji dotyczących pozyskania funduszy unijnych na założenie własnej działalności gospodarczej,
- skorzystać z ofert pracodawców,
- zapoznać się z ofertą edukacyjną.


DARMOWE JABŁKA

W czwartek, 12 maja w Reńsku wydawane były darmowe jabłka. Przy udziale Małgorzaty Jakrzewskiej, jabłka zostały rozdysponowane dla Reńska, Obryty, Warnic Przysiółka, Grędźca oraz Starego Przylepu.

Osoby zaangażowane w akcję pragną podziękować sołtysowi Wójcina, Krzysztofowi Janczarskiemu, za pomoc w zorganizowaniu głównego transportu jabłek.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


2. MIEJSCE NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ZAPAŚNICZYM

14 maja w Stargardzie odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa LKS Feniks Pesta Stargard. Do rywalizacji przystąpiła duża liczba dzieci z roczników 2002-2004 „młodzicy” oraz mini zapasy roczników 2007-2008 i zabawy z mocowaniem - 2009 i młodsi, co dało łącznie ok. 160 zawodników i zawodniczek. Husaria Fight Team była fantastycznie reprezentowana przez dzieci z Kozielic oraz Warnic w liczbie 28 zawodników, co dało efekt II miejsca drużynowo. Wszystkie dzieci walczyły bardzo dobrze, większość z nich była pierwszy raz na zawodach zapaśniczych. Wszyscy wrócili z zawodów dumni i zadowoleni. Trenerem wszystkich grup jest Wojciech Antczak.


AKCJA POBORU KRWI - DZIEŃ WETERANA


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


REMONT ŚWIETLICY W ZABORSKU

Zakończył się remont pomieszczenia świetlicy wiejskiej w Zaborsku. 04 maja 2016 r. zostały odebrane prace budowlane wykonywane przez Zakład Ogólnobudowlany PAT-BUD Grzegorz Patycki, ul. Młyńska 12, 78-540 Kalisz Pomorski. Firma odpowiedzialna była za przeprowadzeniu remontu świetlicy wiejskiej w m. Zaborsko, gm. Warnice, polegającego na wymianie podłogi w sali głównej oraz doświetlenie świetlicy.
Razem wpisów: 2086   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 209


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 209    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2704475

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia