Dzisiaj jest Wtorek, 13 października 2015 r. Imieniny: Edwarda i Teofila
 

kliknij aby powiekszyc

KONKURS


SPOTKANIE INFORMACYJNE

W piątek, 09 października odbyło się pierwsze z serii spotkań informacyjnych, organizowanych przez firmę Stargardwind Lubiatowo. Z zasadami pozyskiwania energii odnawialnej oraz schematem budowy farm wiatrowych zapoznali się mieszkańcy Zaborska. Przedstawiciel firmy – Pan Karol Jaroszyk – zaprezentował slajdy z prostym, jasnym i zrozumiałym przekazem, a w razie pytań i wątpliwości chętnie udzielał odpowiedzi. Dla najmłodszych przewidziano konkurs z nagrodami oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania.


WYJAZD NA GRZYBY
3 października br. mieszkańcy sołectwa Barnim wspólnie wyjechali na grzyby w okolice Niemińska. Był to pierwszy zorganizowany w tym roku wyjazd mieszkańców Barnima. Po udanym grzybobraniu, powrót nastąpił ok. godziny 16:30.

BLISKO 3 000 ZŁ NA KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

W październiku podpisana została umowa na dofinansowanie zakupu książek do biblioteki szkolnej w Warnicach. Kwota dofinansowania z Ministerstwa Edukacji Narodowej wynosi 2 170,00 zł; kwotę 542,50 zł Gmina zapewnia jako wkład własny – a więc szkolna biblioteka do końca br. wzbogaci się o nowości książkowe na sumę 2 712,50 zł!


ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jak co roku na Przysiółku 3 października odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, tym razem wzbogacone o towarzyski mecz piłki nożnej zaprzyjaźnioną wioską Koszewko. Pogoda i humory dopisywały od samego początku. Swoją obecnością zaszczycili nas Pani wójt Gminy Warnice wraz z mężem, Starosta Pyrzycki oraz kilku radnych gminnych i powiatowych. W godzinach wieczornych rozpoczęła się zabawa taneczna oraz pieczenie ziemniaków i kiełbasek w ognisku.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ZABORSKA


ODDAJ KREW W OBRYCIE
W sobotę 3 października 2015 roku odbyła się już IV zbiórka krwi na terenie Gminy Warnice pod nazwą: „Oddaj krew! Podziel się życiem”, której organizatorami byli OSP Obryta wraz z Urzędem Gminy. Akcja zwyczajowo rozpoczęła się o godz. 10:00 i trwała do godz. 14:00. Łącznie oddało krew 21 osób co daje wynik 9,450 litrów ...Razem wpisów: 1824   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 183


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 183    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2269244

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia