Dzisiaj jest Czwartek, 30 czerwca 2016 r. Imieniny: Emilii i Lucyny
 

kliknij aby powiekszyc

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI


KONKURS "ODDAL TO"
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach informuje o organizacji ogólnopolskiego konkursu „Oddal to” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jak i ogółu społeczeństwa.
Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia lub pracy wykorzystującej takie zdjęcie, które ukazuje czynniki szkodliwe dla zdrowia i promuje w ten sposób zdrowy styl życia.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej  Głównego Inspektora Sanitarnego ...

KONKURSY STOWARZYSZENIA "TĘCZA"


NIE PORZUCAJ


ZAPROSZENIE


WYJAZD DZIECI Z DĘBICY
29 maja dzieci z sołectwa Dębica wyjechały do ZOO Safari w Świerkocinie. Bilety wstępu dla dzieci ufundowane zostały w ramach funduszu sołeckiego.

ZAPROSZENIE - WAKACJE W BIBLIOTECE


ZAPROSZENIE


DZIEŃ DZIECKA W WARNICACH
04 czerwca w Warnicach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Sołtysa i Radę sołecką. Dzieci mogły skorzystać z bardo wielu atrakcji, w tym: dmuchane zjeżdżalnie, występy klaunów, malowanie twarzy, kiełbaski, lody, słodycze, wata cukrowa i popcorn, napoje. Dzieci mogły również zapoznać się z wozem strażackim OSP Warnice, policyjnym patrolem z psem (Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach). A ponadto wszyscy mieszkańcy mogli skosztować pajdy chleba ze smalcem ...

PROGNOZA 23-25.06.2016
Razem wpisów: 2148   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 215


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 215    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2781546

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia