Dzisiaj jest Niedziela, 23 października 2016 r. Imieniny: Teodora i Seweryna
 

kliknij aby powiekszyc

DZIEŃ SENIORA W WARNICACH

20 października o godz. 14.00 w Domu Strażaka w Warnicach rozpoczęło się świętowanie Dnia Seniora. Na uroczystości nie zabrakło starszych wiekiem mieszkańców naszej gminy, członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz członków Zespołu Biesiada. Wśród zaproszonych gości była m. in. Wójt Anna Hackiewicz-Gębska, Radny Powiatu p. Jan Chmielewski (sponsor), a także członkowie Zarządu PZERiI z Pyrzyc i Panie Dyrektorki z Zespołu Szkół w Warnicach. Spotkanie rozpoczęła gospodyni – p. Antonina Drabczyk-Palusińska, która powitała zgromadzonych gości i podziękowała wszystkim za wsparcie oraz pomoc finansową i rzeczową.


NISKIE TEMPERATURY SĄ NIEBEZPIECZNE DLA CZŁOWIEKA

Ta pora roku jest szczególnie trudnym czasem dla osób bezdomnych, samotnych czy w podeszłym wieku. Kiedy na dworze panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu.


MAMMOBUS W WARNICACH PRZEBADAŁ 90 PAŃ

Blisko 90 kobiet zgłosiło się na badanie profilaktyczne piersi - mammografię. W Warnicach 17 października firma LUXMED Diagnostyka przeprowadziła badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Takie badanie, wykonywane regularnie, jest niezbędne do zachowania zdrowia i monitorowania ewentualnych zmian w piersiach.


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2016 r. w szkołach odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. W tym roku o godz. 8.30 w Starym Przylepie rozpoczęła się pierwsza uroczystość na której spotkało się grono pedagogiczne, dyrekcja, pracownicy, uczniowie oraz Wójt Gminy Anna Hackiewicz-Gębska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Brodowskim. Na apel przybyli również zaproszeni emerytowani pracownicy placówki. Po prezentacji Dyrektor Ewy Rebeko przyszedł czas na życzenia i nagrody dla pracowników, a uczniowie dołączyli się do życzeń i wręczyli ...


OTWARCIE PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH

2 października 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przedszkolnego w Warnicach, w nowych, wyremontowanych pomieszczeniach. Obecnie punkt przedszkolny posiada własne zaplecze sanitarne, nową kolorową salę zabaw, szatnię dla dzieci w osobnym pomieszczeniu, a także wejście przeznaczone specjalnie dla przedszkolaków. Placówka mieści się w tym samym skrzydle budynku szkoły w Warnicach ...


GAZETA "Z ŻYCIA GMINY WARNICE"

Informujemy, że dostępny jest już nowy numer biuletynu informacyjnego "Z życia Gminy Warnice". Gazeta w nakładzie 1 000 egz. została rozprowadzona w sołectwach, a jej wersję cyfrową można pobrać poniżej (plik PDF):


KONKURS - NIEKOMERCYJNA INFRASTRUKTURA KULTURALNA

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju

informuje o możliwości składania

wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2   „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Termin składania wniosków: od 10 listopada 2016 r. do  09 grudnia 2016 r.

Warunki udzielania wsparcia: Wnioskodawcą zgodnie z LSR mogą być tylko jednostki sektora finansów publicznych i organizacje pozarządowe.  Konkurs dotyczy niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej.


TERMINY WARSZTATÓW TEATRALNYCH

Terminy warsztatów teatralnych w ramach projektu  „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” realizowanego przez Stowarzyszenie Biesiada w we współpracy z gminą Warnice finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


ZAJĘCIA SPORTOWE W SZKOŁACH - WRZESIEŃ PODSUMOWANIE

WRZESIEŃ 2016

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z CERTYFIKATEM  programu WF z Klasą,. Otrzymaliśmy certyfikat za udział w III edycji tego programu, do którego przystąpiliśmy w ubiegłym roku szkolnym. Wszelkie działania związane z realizacją zadań programu są umieszczone na naszym szkolnym blogu www.blogiceo.nq.pl/. Koordynatorem projektu była pani Katarzyna Stępień a nauczycielem wspomagającym pani Agnieszka Iwańkowicz.


ZAPROSZENIE
Razem wpisów: 2262   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 227


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 227    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3000884

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia