Dzisiaj jest Wtorek, 17 stycznia 2017 r. Imieniny: Antoniego i Rościsława
 

kliknij aby powiekszyc

KONCERT NOWOROCZNY


PROGRAM "NA WŁASNE KONTO"

Program edukacji ekonomicznej „Na Własne Konto" to dodatkowe zajęcia z podstaw ekonomii i przedsiębiorczości, które realizowane są w szkołach gimnazjalnych z terenów wiejskich przez jeden tydzień ferii zimowych. W gimnazjum im. Noblistów Polskich w Warnicach projekt realizowany będzie od 13 do 17 lutego 2017 r.

W ramach zajęć uczniowie poznają tajniki oszczędzania, zasady funkcjonowania przedsiębiorstw oraz rynku pracy, a także uczą się, jak rozwijać swoje umiejętności, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w planowaniu swojej kariery zawodowej. Zdobytą wiedzę wykorzystują w praktyce podczas II semestru, przygotowując pracę konkursową oraz biorąc udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy ekonomicznej. Najlepsze szkoły i uczniowie otrzymują nagrody.


SZKOLENIE Z ZAKRESU PROJEKTÓW GRANTOWYCH

Zapraszamy na szkolenie/warsztaty z zakresu PROJEKTÓW GRANTOWYCH planowanych do realizacji na obszarze Stowarzyszenia „WIR”.


ZAPROSZENIE


OBWIESZCZENIE O KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ


ADOPCJA UCZNIA Z KENII

Nasza szkoła od października 2016 zgłosiła chęć Adopcji Ucznia z Kenii. Czekaliśmy do teraz i naszym wybrańcem okazał się ośmioletni chłopiec Text Bahati urodzony  21 XI 2008. Właśnie w styczniu rozpoczął naukę w klasie I. Dzięki ofiarności naszych uczniów i zaangażowaniu rodziców zbieraliśmy potrzebne fundusze, które pomogą naszemu koledze w Kenii zdobyć potrzebną wiedzę i przeżyć godnie każdy dzień. Siostry Felicjanki przesłały nam wiadomości o adopcji oraz list z podziękowaniem. My natomiast przygotowaliśmy sprzedaż ciast na terenie szkoły i Gminy Warnice, co pomogło zebrać pieniądze dla Texta Bahati.


HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH


SPOTKANIE Z KULTURĄ ŚREDNIOWIECZA

O tym, jaką ciekawą epoką w historii Polski było średniowiecze, mogli przekonać się uczniowie SP w Starym Przylepie. 10 stycznia szkołę odwiedziło dwóch mężnych rycerzy, żeby zapoznać uczniów ze zwyczajami życia w średniowieczu. Uczniowie mogli dowiedzieć się nie tylko na temat zwyczajów rycerskich, ale także o życiu rzemieślników oraz chłopów. Pokaz był bardzo ciekawy oraz wzbudził wiele emocji.


KONKURS E-MAILOWY - CZĘŚĆ 2 - ROZSTRZYGNIĘTY!

Dziś odbyła się kolejna odsłona naszej e-mailowej zabawy. Do wygrania był unikatowy kalendarz trójdzielny z fotografiami Gminy Warnice. Jako pierwsza właściwą odpowiedź nadesłała Pani Bożena Nasińczuk z Barnima. Gratulujemy!!!


KONKURS E-MAILOWY - CZĘŚĆ 2

Dziś kolejna odslona naszej e-mailowej zabawy. Do wygrania - unikatowy kalendarz trójdzielny z fotografiami Gminy Warnice. Kto pierwszy odpowie prawidłowo na poniższe pytanie i prześle swoją odpowiedź na adres: promocja@warnice.pl - otrzyma ten wspanialy kalendarz.
Razem wpisów: 2355   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 236


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 236    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3194091

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia