Dzisiaj jest Poniedziałek, 20 lutego 2017 r. Imieniny: Leona i Ludomiła
 

kliknij aby powiekszyc

HUSARIA 5. W WOJEWÓDZTWIE!

11 lutego rozpoczął się oficjalnie sezon zapaśniczy w województwie zachodniopomorskim. W Karlinie odbyły się zawody zapaśnicze - Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Młodzików i Młodziczek roczniki 2003-2005 oraz mini zapasy dzieci roczniki 2006-2007. Husaria Fight Team wystartowała w okrojonym składzie, ponieważ również tego samego dnia zaczęły się ferie zimowe i część dzieci wyjechała na zasłużony wypoczynek. Drużyna była reprezentowana przez zawodników z Kozielic i Warnic. Indywidualnie zawodnicy/zawodniczki zdobyli 10 medali, w tym 2 złota, 3 srebrne oraz 5 brązowych. Drużynowo na 14 zespołów zajęliśmy 5. miejsce, ale zapewne Husaria Fight Team jeszcze namiesza w tym roku.


CZAS PŁYNIE

8 lutego 2017 roku uczniowie klasy II pod opieką wychowawczyni pani Aleksandry Hackiewicz przygotowali przedstawienie pt: „Czas płynie”. Bohaterami przedstawienia byli Stary i Nowy Rok, miesiące i pory roku. Dzieci doskonale ukazały nam, że o każdej porze roku możemy dostrzec piękno świata, który nas otacza, a każdy miesiąc daje nam to, co ma najlepszego. Przedstawieniu przyglądali się uczniowie szkoły, przedszkolaki z Punktów Przedszkolnych, pracownicy szkoły oraz zaproszeni rodzice.


WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

14 lutego był dla przedszkolaków z Warnic prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. W tym dniu serca towarzyszyły nam przez cały dzień.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


ZABAWA KARNAWAŁOWA W STARYM PRZYLEPIE

W sobotę 21 stycznia uczniowie SP Stary Przylep wraz z przedszkolakami i zaproszonymi gośćmi wzięli udział w zabawie karnawałowej z udziałem Śnieżynki - niezwykłej urody I Wicemiss Polski Oktawii Kaźmierczak oraz Świętego Mikołaja. Była moc prezentów, wspaniałe konkursy i mnóstwo radosnej zabawy.


HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW - 2017 ROK


FERIE W SZKOLE W WARNICACH

Zajęcia w pierwszym tygodniu ferii zimowych w szkole w Warnicach


Zajęcia w godz. 10.00 - 13.40 - poniedziałek - wyjazd na kręgle - K. Pągowska
Zajęcia w godz. 9.00 - 12.00 - wtorek - zajęcia sportowe - B. Hawryszków
Zajęcia w godz. 9.00 - 12.00 -środa - zajęcia sportowe - B. Hawryszków
Zajęcia w godz. 9.00 - 12.00 - czwartek - zajęcia sportowe - M. Krasowska


KOMUNIKAT


ZAPROSZENIE
Razem wpisów: 2398   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 240


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 240    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3259527

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia