Dzisiaj jest Czwartek, 24 kwietnia 2014 r. Imieniny: Grzegorza i Aleksandra
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPROSZENIE - PIKNIK


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED ZJAWISKAMI BURZOWYMI

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

 

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED
ZJAWISKAMI BURZOWYMI


FOTORADAR - POMIARY

Informujemy Mieszkańców Gminy Warnice, że w dniach 23-24 kwietnia br. od godz. 06:00 odbywać się będzie kontrolny pomiar prędkości pojazdów, prowadzony przez Straż Gminną. Lokalizacja fotoradaru:

23 kwietnia 2014 r. (środa), droga wojewódzka nr 106 w Warnicach,
24 kwietnia 2014 r. (czwartek), droga wojewódzka nr 106 w Obrytej.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO

Od marca br. do obu bibliotek gminnych można było składać prace na konkurs na najładniejszą PISANKĘ WIELKANOCNĄ. W sumie złożono 9 prac konkursowych. Komisja, która zebrała się 15 kwietnia wyłoniła zwycięzcę:

I miejsce – Martyna Smolińska,

Pozostałe miejsca są równorzędne. Przy ocenie komisja brała pod uwagę pomysł, wykonanie, kompletność pracy, a także wiek uczestnika konkursu ...


ŻYCZENIA WIELKANOCNE


POWITANIE WIOSNY - OBRYTA

WIOSNA!!! Pierwszy dzień Wiosny  21.03.2014  !!! - to ciepły wiatr, uśmiech na twarzy i dużo słońca i coraz więcej zieleni i pierwszych kwiatów- przebiśniegów, krokusów ,żonkil , tulipanów. Właśnie tego dnia mieszkańcy Obrytej duzi i mali przywitali Wiosnę, która przybyła wraz z żabką i bocianem sypiąc wiosennymi kwiatami !!!


FOTORADAR - POMIARY

Informujemy Mieszkańców Gminy Warnice, że w dniach 16-17 kwietnia br. od godz. 06:00 odbywać się będzie kontrolny pomiar prędkości pojazdów, prowadzony przez Straż Gminną. Lokalizacja fotoradaru:

16 kwietnia 2014 r. (środa), droga wojewódzka nr 106 w Warnicach,
17 kwietnia 2014 r. (czwartek), droga wojewódzka nr 106 w Obrytej.


BIEGI PRZEŁAJOWIE W JANOWIE

Po raz kolejny powiatowe eliminacje Indywidualnych Biegów Przełajowych Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych odbyły się w Janowie. Był to już VI finał powiatowych biegów. W czwartek, 3 kwietnia br. spotkało się tam niemal 190 uczniów szkół ze wszystkich 6 gmin naszego powiatu - gościliśmy przedstawicieli 14 Szkół, w tym Podstawowych, Gimnazjów i Zespołów Szkół. Wraz z młodzieżą przybyli ich opiekunowie i trenerzy, którzy wyniki swoich podopiecznych przeżywali nie mniej, niż sami sportowcy. Organizatorem - jak co roku - był Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach oraz jako gospodarz Gmina Warnice, która przy udziale nauczycieli, pracowników Urzędu Gminy, pracowników szkół przygotowała teren, wytyczyła trasy, zapewniła ciepły posiłek dla wszystkich uczestników oraz gorącą herbatę. Można było zjeść kiełbaskę z grilla, ciasto domowego wypieku...


FOTORADAR - POMIARY

Informujemy Mieszkańców Gminy Warnice, że w dniach 09-10 kwietnia br. od godz. 06:00 odbywać się będzie kontrolny pomiar prędkości pojazdów, prowadzony przez Straż Gminną. Lokalizacja fotoradaru:

09 kwietnia 2014 r. (środa), droga wojewódzka nr 106 w Obrytej,
10 kwietnia 2014 r. (czwartek), droga wojewódzka nr 106 w Warnicach.


TARGI PRACY
Razem wpisów: 1406   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 141


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 141    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 1592423

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia