Dzisiaj jest Sobota, 10 grudnia 2016 r. Imieniny: Julii i Daniela
 

kliknij aby powiekszyc

PACZKI OD FUNDACJI "RAZEM ŁATWIEJ"

Dzięki życzliwości Fundacji dr Teresy Cz. Malec „Łatwiej Razem” Kaborno, Oddział w Kłębach, Ośrodek Pomocy Społecznej otrzymał 16 paczek ze słodyczami. Prezenty te osobiście przekazała Pani Teresa obdarzając tut. Ośrodek zaufaniem, iż trafią one do dzieci najbardziej tego potrzebujących.
   6 grudnia asystent rodziny oraz pracownicy socjalni obdarowali nimi 16 dzieci z 8 rodzin, które na co dzień są objęte wsparciem tut. Instytucji. Obdarowane dzieci były bardzo uradowane, cieszyły się z łakoci, które otrzymały w tym wyjątkowym Mikołajkowym Dniu.


ZABAWA MIKOŁAJKOWA W BARNIMIU

W minioną sobotę, 03 grudnia w świetlicy w Barnimiu odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych. Wzięło w niej udział 90 dzieci wraz z rodzicami. Wśród atrakcji znalazły się m. in. pokaz iluzjonisty, fotobudka, fontanna czekoladowa oraz konkursy i zabawy, a także wizyta gościa w czerwonym kubraku, który przybył do dzieci z dalekiej krainy.


WYJAZD NA KRĘGLE


ŚLUBOWANIE PIERWSZEJ KLASY

1 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach odbył się uroczysty apel, podczas którego ślubowanie złożyły „pierwszaki” z klasy prowadzonej przez p. Urszulę Degusz. Dzieci zostały pasowane na ucznia przez p. Dyrektor Ewę Rebeko, lecz zanim doczekały się uroczystego momentu przyjęcia w szeregi społeczności uczniowskiej zaprezentowały swoje szkolne umiejętności. Koledzy i koleżanki z innych, starszych klas obdarowali nowych uczniów upominkami. Pierwszaczki zostały obdarowane również ...


KONOPIE WŁÓKNISTE I/LUB MAK NISKOMORFINOWY - ZGŁOSZENIE

Producenci prowadzący uprawę maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych na terenie gminy są zobowiązani do zawarcia umowy kontraktacji, umowy sprzedaży, umowy o przetworzenie słomy konopnej na włókno, lub zobowiązania do przetworzenia słomy konopnej na włókno (art. 46, ust. l i 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii) z podmiotem posiadającym zezwolenie marszałka województwa na prowadzenie działalności w zakresie skupu maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych.
Informujemy producentów rolnych, który zamierzają uprawiać mak niskomorfinowy i/lub konopie włókniste w 2017 roku,  że w terminie do dnia 21 grudnia 2016 roku zobowiązani są złożyć w Urzędzie Gminy Warnice  informacje o wielkości i rodzaju planowanej uprawy.


ZAPROSZENIE


INSCENIZACJA WIERSZA JANA BRZECHWY 'NA STRAGANIE'

W dniu 02.12.2016 r. w przedszkolu w Warnicach odbyła się inscenizacja wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”. Przedszkolaki zaprosiły na uroczystość Panią Dyrektor, rodziców oraz koleżanki i kolegów z zerówki wraz z wychowawczynią Panią Grażynką. Przygotowania trwały od kilku tygodni, mali aktorzy ćwiczyli bez wytchnienia i z uśmiechem na twarzy swoje role. Pani przygotowała inscenizację, a rodzice stroje dla swoich pociech. Dzieci przebrane były za warzywa, a także na scenie pojawiła się Pani Jesień, Kucharka, Narrator oraz Dziadek.


WARSZTATY EKOLOGICZNE I JESIENNE NASADZENIA W GMINIE WARNICE

Zakończył się kolejny etap projektu „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”. W listopadzie przeprowadzone zostały warsztaty ekologiczne, prowadzone przez przedstawicieli Lasów Państwowych – z Nadleśnictwa Choszczno. Panie Dominika Haręźlak i Sandra Tragier oraz Pan Marek Szczerba przygotowali ciekawe i łatwe w odbiorze prezentacje multimedialne oraz przeprowadzili zajęcia praktyczne. W kilku miejscowościach naszej gminy odbyły się nasadzenia roślin oraz zagospodarowanie terenów zielonych.


WIECZORNICA PATRIOTYCZNA

Uczniowie Zespołu Szkół w Warnicach uczcili 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości specjalną wieczornicą. Odbyła się ona w sali świetlicy w Barnimiu 17 listopada. Wzięli w niej udział: wójt gminy Warnice – Pani Anna Hackiewicz- Gębska, dyrektor Zespołu Szkół w Warnicach – Pani Ewa Rebeko, radni oraz mieszkańcy gminy. Głównym celem było wspólne celebrowanie dnia 11 Listopada. Pomysł na zorganizowanie obchodów pojawił się dzięki pani dyrektor Zespołu Szkół Ewie Rebeko, a do występu dzieci przygotowali nauczyciele: pani Iza Nahorska, pani Małgorzata Synoś, pani Agnieszka Wojtaś oraz pan Tomasz Pieńkowski.


ZAPROSZENIE
Razem wpisów: 2314   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 232


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 232    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3113375

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia