Dzisiaj jest Niedziela, 01 maja 2016 r. Imieniny: Józefa i Filipa
 

kliknij aby powiekszyc

PODSUMOWANIE I WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Konkurs fotograficzny WIOSNA W GMINIE WARNICE trwał od 11 do 27 kwietnia. Prace składać można było w bibliotekach oraz przesyłać mailem na adres Działu Promocji UG. Jeden uczestnik mógł złożyć na konkurs maksymalnie 3 fotografie. Na konkurs wpłynęło 30 prac od 13 uczestników. Jest to 5 osób dorosłych i 8 dzieci.


KOMUNIKAT

UWAGA!

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Warnice nr 26/2016  z dnia 25 kwietnia 2016 r. Urząd Gminy  w dniu 02.05.2016 r. (poniedziałek) będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.


ZAPROSZENIE


ZOSTAŃ DAWCĄ


KONKURS


POMÓŻMY MILENCE!

Mała, uśmiechnięta dziewczynka - Milenka Zimnowoda z Wierzbna czeka na naszą pomoc. Jest chora, wymaga ciągłego leczenia i rehabilitacji, a także sprzętów koniecznych do stopniowego przywracania sprawności. Jej rodzice - Dominika i Piotr Zimnowoda - zwracają się z prośbą o pomoc w zbiórce funduszy na ratowania zdrowia ich córeczki. Milenka jest podopieczną Fundacji ZŁOTOWIANKA. W tym roku, podczas VI WARNICKIEGO PIKNIKU RODZINNEGO będziemy mogli wspólnie pomóc Milence i jej rodzicom. Odbędzie się zbiórka publiczna oraz akcja charytatywna - każdy, kto zechce, będzie miał możliwość wsparcia leczenia małej Milenki.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU


DZIEŃ ZIEMI

W Szkole Podstawowej w Warnicach Dzień Ziemi był obchodzony dwuetapowo. Od samego rana, w klasach 0 – III uczniowie wykonywali plakaty o tematyce ekologicznej, które później prezentowali na apelu. Natomiast starsi uczniowie brali udział w konkursie wiedzy ekologicznej. Rywalizacja odbywała się między zespołami klasowymi. Już wkrótce okaże się, który z nich był najlepszy. Następnie odbył się apel przygotowany dla najmłodszych kolegów z przedszkola po ostatnią klasę edukacji wczesnoszkolnej. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy II A oraz V B pod czujnym okiem pani Edyty Swat oraz Agnieszki Iwańkowicz. Wesołe piosenki, interesujące scenki oraz ciekawe stroje wszystkim się bardzo podobały.


NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY - PUNKT PRZEDSZKOLNY W STARYM PRZYLEPIE
Razem wpisów: 2066   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 207


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 207    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2654223

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia