Dzisiaj jest Piątek, 24 marca 2017 r. Imieniny: Marka i Gabriela
 

kliknij aby powiekszyc

WARSZTATY PLASTYCZNE W BIBLIOTEKACH


DZIEŃ KOBIET W WARNICACH

W sobotę 4 marca w sołectwie Warnice Panie świętowały Dzień Kobiet, który rozpoczął się Mszą Święta odprawioną o godzinie 16-ej w Warnicach. Następnie wszystkie Panie udały się do „Baru u Iwonki”, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Wśród zgromadzonych osób znaleźli się Wójt Gminy Warnice – Anna Hackiewicz-Gębska oraz Wicestarosta Pyrzycki – Bartłomiej Królikowski. W uroczystości wzięło udział ok. 50 pań z sołectwa Warnice.


LKS SPARTAKUS PODSUMOWANIE 2016 ROKU

15 marca 2017 Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski dokonał sportowego podsumowania w kategorii "Sport Młodzieżowy", które odbyło się w Operze na Zamku w Szczecinie. Marszałek Województwa Pan Olgierd Geblewicz wyróżnił pucharami 8 najlepszych klubów, które w systemie sportu młodzieżowego prowadzonym przez Ministerstwo Sportu zajęły najwyższe lokaty. Wśród wyróżnionych znalazł się po raz kolejny LKS Spartakus Pyrzyce.


PIES - STARY PRZYLEP

20 marca 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie, fili Szkoły Podstawowej w Warnicach, odłowiony został pies, który już od początku marca przebywał w rejonie szkoły. Pies bał się dorosłych i bardzo trudno było go schwytać. Obecnie pies znalazł już nowy dom.


DZIEŃ KOBIET W STARYM PRZYLEPIE

11.03.2017 roku Kobiety ze Starego Przylepu świętowały Dzień Kobiet, który rozpoczął sie o godzinie 16 Mszą Świętą. Następnie wszystkie Panie zostały zaproszone na Świetlicę wiejska gdzie czekał na nie poczęstunek oraz ogromny tort. Każda z Kobiet otrzymała czekoladę od mężczyzn z Rady Sołeckiej oraz od Radnego, a także po pięknym kwiatku ...


TARGI EDUKACJI I PRACY W PYRZYCACH

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach jako jednostka organizacyjna Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie i Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach zaprasza do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się w dniu 31 marca 2017 roku (piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00, na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.


PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW O PŁATNOŚCI BEZPOŚREDNIE


SZKOLENIE - PŁATNOŚCI OBSZAROWE 2017

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO w Barzkowicach, PZDR Pyrzyce i URZĄD GMINY w Warnicach zaprasza na szkolenie nt.

1. Płatności obszarowe 2017 – ARiMR BP Pyrzyce.
2. Technologia produkcji roślinnej.

Dom Strażaka w Warnicach, 30.03.2017 r. godz. 10:00


TERMINY WARSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH

Terminy WARSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH w ramach projektu  „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” realizowanego przez Stowarzyszenie Biesiada w we współpracy z gminą Warnice, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 


DOLINA KRĄPIELI - KONKURS FOTOGRAFICZNY
Razem wpisów: 2452   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 246


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 246    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3340252

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia