Dzisiaj jest Sobota, 01 października 2016 r. Imieniny: Danuty i Remigiusza
 

kliknij aby powiekszyc

XXIII SESJA RADY GMINY WARNICE

30 września w Domu Strażaka w Warnicach odbyła się XXIII sesja Rady Gminy Warnice. Rozpoczęła się uroczystym wręczeniem listu gratulacyjnego dla Radnego - Druha Grzegorza Nizio, któremu powierzona została funkcja Wiceprezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Pyrzycach oraz Delegata na Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP. W dalszej części Rada Gminy Warnice podjęła uchwałę zmieniającą skład osobowy Rady Społecznej, działającej przy Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Warnicach. Nowym Przedstawicielem Wojewody jest p. Michał Łuszczyński – Radny Powiatu Pyrzyckiego, który został przyjęty w skład Rady Społecznej.


WYCIECZKA DO PARKU WIELORYBA

W piękną i słoneczną sobotę 24 września dzieci i rodzice z sołectwa Obryta odwiedzili Rewal, a celem wycieczki było zwiedzanie Parku Wieloryba. Dzieci oglądały różne ryby żyjące w Morzu Bałtyckim, oraz ssaki żyjące w innych morzach, o których opowiadał Pirat-przewodnik. Punktem kulminacyjnym było szukanie skarbu przez uczestników wycieczki.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH ZAPRASZA

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskicj zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Starostwo Powiatowe w Pyrzycach - 5 października 2016 r. godz. 10:00-13:00


KOMUNIKAT

UWAGA RODZICE DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice"

W ramach kolejnego etapu projektu planowane są zajęcia kulinarne dla dzieci. Jak mówi sam tytuł projektu – „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” - może on być realizowany z udziałem mieszkańców, dlatego chcielibyśmy, aby owe zajęcia kulinarne były przeprowadzone przez rodziców dzieci, które brały do tej pory udział w projekcie. Dla dzieci będzie to szansa na zdobywanie nowych umiejętności przez wspólną „pyszną” zabawę. Zajęcia będą odbywać się w miejscowościach Barnim, Dębica, Grędziec, Obryta, Nowy Przylep, Stary Przylep, Reńsko, Warnice, Wierzbno, Zaborsko.


INFORMACJA Z PRZEBIEGU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

INFORMACJA Z PRZEBIEGU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH
dotycząca projektu  „Strategia Rozwoju Gminy Warnice na lata 2016 – 2025”

Urząd Gminy Warnice przygotował i przedstawił do konsultacji społecznych dokument - projekt „Strategia Rozwoju Gminy Warnice na lata 2016 – 2025” .

• Konsultacje społeczne ogłoszone zostały w dniu 13 września 2016 r. Zarządzeniem  nr  65/2016  Wójta  Gminy  Warnice,  zgodnie  z  Uchwałą nr XXV/164/2012 Rady Gminy Warnice z dnia 28 grudnia 2012 r.


DOŻYNKI W NOWYM PRZYLEPIE

10 września w Nowym Przylepie odbyły się Dożynki Sołeckie. Rozpoczęły się Mszą Świętą Dziękczynną, odprawioną przez ks. Roberta Gnycha. Następnie mieszkańcy i goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji – dmuchanych zamków, kiełbasek z grilla, pieczonego dzika, swojskich wyrobów, waty cukrowej, zupy gulaszowej, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kawy, herbaty i ciast. Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna.


SZKOLENIE Z ZAKRESU ROZWIJANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza na szkolenie mikro- i małych przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze 14 gmin Stowarzyszenia i zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego na rozwój swojej działalności w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
Szkolenia odbędą się  w dwóch terminach:


ZAPROSZENIE


KONGRES KOBIET
Razem wpisów: 2243   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 225


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 225    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2946478

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia