Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH - 2019 ROK


ZABAWA MIKOŁAJKOWA - WARNICE PRZYSIÓŁEK

9 grudnia 2018 r. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Barnim odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych dzieci z sołectwa Warnice Przysiółek. Zabawę dzieci rozpoczęły od tańców i małych wygibasów. Następnie mogły uczestniczyć w wielu konkursach w tym m.in. ...


INFORMACJA

I N F O R M A C J A

Wójt Gminy Warnice informuje, iż w dniu 19.12.2018 r. (środa) Urząd Gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej czynne będą do godziny 12:45


MIKOŁAJKI W GRĘDŹCU


ARIMR - ZAREJESTRUJE KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń wiejskich. Mają one być dobrowolną społeczną organizacją mieszkańców wsi, aktywnie działającą na rzecz środowisk wiejskich. 
Ustawa ma na celu nadanie osobowości prawnej kołom gospodyń wiejskich, zapewnienie możliwości szybkiej ich rejestracji oraz wsparcie ich działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich oraz kultywowania folkloru i polskiej tradycji.


ARIMR - AKTUALNE NUMERY RACHUNKÓW BANKOWYCH

Rolniku, sprawdź czy ARiMR zna twój aktualny numer rachunku bankowego - bez tego nie otrzymasz należnych dopłat

   Od 16 października 2018 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła wypłaty zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich za 2018 r. oraz realizację tegorocznych płatności obszarowych finansowanych z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pieniądze będą przekazywane rolnikom na ich konta bankowe, na które ARiMR przekazywała dopłaty za ubiegły rok. Dlatego bardzo ważne jest, aby numery rachunków były aktualne. Co roku zdarzają się sytuacje, w których pieniądze przekazywane rolnikom na ich konta bankowe, wracają do ARiMR, ponieważ rachunek został zamknięty, a Agencja nie otrzymała o tym informacji. W takich przypadkach rolnik czeka na pieniądze, których nie ma szansy otrzymać. 


BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE - "BIAŁA SOBOTA"


ZODR BARZKOWICE ZAPRASZA


SERDECZNIE ZAPRASZA
NA SPOTKANIA Z ROLNIKAMI I MIESZKAŃCAMI GMINY

- Obryta w dniu 11.12.2018 r. od godz. 13:00 (świetlica wiejska),
- Kłęby w dniu 12.12.2018 r. od godz. 10:00 (świetlica wiejska),
- Warnice w dniu 12.12.2018 r. od godz. 13:00 (Dom Strażaka),

Celem spotkań jest problematyka ochrony wód przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych w związku z realizacją projektu badawczego WATERPROTECT.

Podczas spotkania dowiesz się również:
- jaka jest jakość wody powierzchniowej i podziemnej na terenie gminy,
- co wpływa na jakość wody,
- co powoduje jej zanieczyszczenia,
- jak zapobiegać zanieczyszczeniom wody.


MIKOŁAJKI - DĘBICA


I SESJA RADY GMINY WARNICE

23 listopada 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Warnicach odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Warnice kadencji 2018-2023. O godzinie 12:00 obrady sesji rozpoczął najstarszy wiekiem radny nowej kadencji - Zenon Baryła. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Warnicach Monika Ostrowska przedstawiła zbiorcze informacje o przeprowadzonych wyborach do samorządu gminnego, a następnie wręczyła nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze, którzy uroczyście złożyli ślubowanie. A są to:
 
Razem wpisów: 3137   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 314


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594298

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia