Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


FUNDUSZ POMERANIA


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW

Zaproszenie na szkolenie

28.11.2017 r. w Warnicach w Domu Strażaka o godz. 9:00 
ZODR w Barzkowicach organizuje szkolenie dla rolników:
Ubezpieczenia w 2017/2018 – nowe zasady ubezpieczeń upraw.
KRUS – konkurs z nagrodami dla uczestników.
Programy PROW w 2018 – zasady i warunki dofinansowania.
Niekorzystne warunki atmosferyczne – omówienie pomocy przewidzianej dla rolników.
 


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Dzień 15 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci z punktu Przedszkolnego w Warnicach. Tego właśnie dnia odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA ORAZ NADANIE IMNIENIA GRUPIE PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRE OD TERAZ BĘDĄ „PSZCZÓŁKAMI”.


ZAPROSZENIE


CZYSZCZENIE DRÓG PO PRACACH POLOWYCH

Jak wiadomo jesień to trudny czas dla kierowców. Kierowanie samochodem nie jest łatwe gdy, dzień staje się coraz krótszy, często pada deszcz, a w nocy jest lekki mróz. Niestety, często jazdę utrudniamy sobie sami. Szczególnie w okresie jesiennym, kiedy kierujący ciągnikami wyjeżdżając z pól pozostawiają na drodze grubą warstwę błota. Podobne ślady pozostawiają również osoby, które wyjeżdżają samochodami ciężarowymi wykonują prace przy transporcie płodów rolnych.
Pomijając fakt, iż błoto na drodze nie wygląda estetycznie, to przede wszystkim stwarza śmiertelne niebezpieczeństwo dla kierowców. Kierowcy, wyjeżdżając zza wzniesienia lub zza zakrętu mogą nie zauważyć zanieczyszczonej drogi i wpaść w poślizg. Obecnie coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, jakie konsekwencje grożą za zanieczyszczenie drogi i starają się temu zapobiegać sprzątając po sobie.
 


LUDZIE ZIEMI PYRZYCKIEJ

11 listopada, w Narodowym Dniu Niepodległości w Zespole Szkół nr 1 w Pyrzycach odbyła się uroczysta Sesja Rady Powiatu, na której wręczono, jak co roku, statuetki NIKE i przyznano tytuły Ludzie Ziemi Pyrzyckiej. Z wielką radością informujemy, iż w tegorocznym gronie laureatów znalazły się aż dwie osoby, których działalność wyróżnia się na terenie Gminy Warnice.


KONCERT PATRIOTYCZNY

10 listopada w Starym Przylepie odbyła się uroczystość świętowania Dnia Niepodległości. Na zaproszenie organizatorów przybyli przedstawiciele władz samorządowych oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. O godz. 16.00 w kościele pw. Św. Michała Archanioła odprawiona została Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie zgromadzono się w nieodległej świetlicy, gdzie swoje występy zaprezentowali widzom uczniowie filii SP w Starym Przylepie. Następnie Stowarzyszenie Podążajmy Wspólną Drogą rozpoczęło koncert patriotyczny pt. „Gdy wolności nadszedł czas...”.


GMINNE OBCHODY NARODOWEGO DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada odbyły się gminne uroczystości związane z obchodami 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W kościele pw. NMP Matki Kościoła w Warnicach o godz. 12.30 rozpoczęła się Msza Święta Patriotyczna w intencji Ojczyzny, którą odprawił ks. Wikariusz Rafał Szutra. W nabożeństwie udział wzięły poczty sztandarowe OSP Warnice, OSP Obryta i OSP Wierzbno, Wójt Gminy Warnice Anna Hackiewicz-Gębska, Radni Powiatu Pyrzyckiego, Radni Gminy Warnice, Sołtysi oraz przedstawiciele jednostek organizacyjnych, a także mieszkańcy.

 


GIEŁDA PRACY Z AMAZON

08 listopada w Domu Strażaka w Warnicach odbyło się spotkanie rekrutacyjne realizowane przez firmę Amazon. Giełda pracy miała na celu przybliżyć szczegóły dot. zatrudnienia w firmie Amazon, która poszukuje pracowników magazynowych do swego oddziału w Kołbaskowie. Jest to najnowocześniejszy, w większości zautomatyzowany oddział firmy; pracodawca zachęca do podjęcia zatrudnienia i motywuje bezpłatnymi dowozami do pracy, posiłkami, dodatkowymi premiami za frekwencję oraz dodatkami pieniężnymi za pracę w trudnym, przedświątecznym okresie.
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 276


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762937

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia