Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY

W dniach 15-17 maja 2017 r. grupa prawie 70 dzieci uczestniczących w projekcie „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” wyjechała na OBÓZ EDUKACYJNO–HISTORYCZNY. Uczestnicy obozu mieli okazję przebywać na obszarze Pojezierza Wałeckiego, poznać tamtejsze tereny, legendy, historię. Zapewniona była opieka, nocleg, wyżywienie i różne atrakcje.


1. NAGRODA W KONKURSIE 'NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO - SMAKI REGIONÓW'

Z radością informujemy, że mieszkanka Gminy Warnice, Pani Urszula Nowak, Prezes Fundacji JARZĘBINOWA OBRYTA zdobyła 1. miejsce w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Tegoroczny PIKNIK NAD ODRĄ, który odbył się w dniach 13-14 maja br. w Szczecinie wyłonił zwycięzców konkursu, a GALARETA Z JARZĘBINY autorstwa Pani Urszuli Nowak zdobyła 1. miejsce w kategorii  Produkty regionalne pochodzenia roślinnego, podkategoria: przetwory owocowe. Gratulujemy!


PODPISANIE UMOWY

11 maja w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie podpisana została umowa na realizację operacji pt. „Przebudowa i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w m. Kłęby, gm. Warnice” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW na lata 2014-2020.


ZAPROSZENIE


KOLEJNE SUKCESY I MEDALE HUSARIA FIGHT TEAM

W dniach 12-13.05.2017 r. w Krotoszynie odbył się bardzo mocno obsadzony turniej kwalifikacyjny w zapasach kobiet i stylu wolnym młodzików. Wystartowały 32 kluby w zapasach kobiet i 40 klubów męskich, co dało łączną liczbę ok. 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Husaria Fight Team wybrała się w składzie 8-osobowym: 3 zawodniczki i 4 zawodników.


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH


OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY

W poniedziałek, 15 maja wyjechała pierwsza grupa dzieci i młodzieży – uczestników projektu Aktywne społeczeństwo gminy Warnice. Rozpoczął się pierwszy OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY dla dzieci biorących udział w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie Biesiada i Gminę Warnice. Jeszcze tego samego dnia wszyscy zostaną zakwaterowani w ośrodku Caritas w Ostrowcu, skąd ruszą na podbój przygodzie.


KOMUNIKAT STRAŻY GMINNEJ

W rodzinie, w której niedawno zmarła matka, osierocając trójkę dzieci, zostały także trzy psy, mieszańce teriera – dwie suki i pies. Jedna z suk ma trzy lata, pozostałe psy są roczne. Rodziny nie stać na utrzymanie zwierząt. W dzień psy trzymane są na uwięzi na poddaszu budynku gospodarczego, na noc są wypuszczane na podwórze. Zarówno suczki, jak i piesek są do oddania za darmo – jedynym warunkiem jest zapewnienie im odpowiedniej opieki.


MAJÓWKA STRAŻACKA W REŃSKU

W dniu 03.05.2017 odbyła się majówka z okazji świętego Floriana patrona Strażaków. Rozpoczęto mszą świętą, która odprawił ksiądz proboszcz Piotr Ilnicki. Po mszy wszyscy mogli skorzystać z pysznych kiełbasek upieczonych na grillu przez pana Jana Pniewskiego oraz  Wiesława Tytonia. Dziękujemy panu Mieczysławowi Hackiewicz za nagłośnienie oraz pani Wójt za przybycie na tą uroczystość. Radzie sołeckiej oraz mieszkańcom za przygotowanie tej uroczystości, natomiast panią za upieczenie ciasta, które było pyszne.


UWAGA SENIORZY!
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:2 z 254


  <-10 poprzednich   1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446048

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia