Dzisiaj jest Środa, 20 września 2017 r. Imieniny: Filipiny i Eustachego
 

kliknij aby powiekszyc

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 września 2017 r. rozpoczyna działalność KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA powstały w wyniku połączenia Agencji Nieruchomości Rolnych i Agencji Rynku Rolnego, które przestają istnieć  z dniem 31 sierpnia 2017 r. Zmiany mają na celu zmniejszenie liczby instytucji, ograniczenie kosztów ich funkcjonowania oraz poprawę jakości obsługi beneficjentów i kontrahentów.


NABÓR DO PRZEDSZKOLA - DOKUMENTY DO POBRANIA

Nabór do punktu przedszkolnego w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”

Prawidłowe dokumenty do pobrania.


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4 września nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018, uczniowie i nauczyciele powrócili do szkół, by rozpocząć kolejny rok nauki. Rok ten rozpoczyna się dużymi zmianami organizacyjnymi, bowiem dotychczasowy Zespół Szkół w Warnicach, w skład którego wchodziły: Szkoła Podstawowa w Warnicach wraz z filią w Starym Przylepie oraz Gimnazjum w Warnicach, stał się Szkołą Podstawową. Nie zapomniano również o obchodzonej 1 września 78. rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej, a pamięć o ofiarach wojny uczczono minutą ciszy.


WAKACJE W OBRYTEJ

Wakacje już za nami. W filii bibliotecznej w Obrytej odbywały się zajęcia dla dzieci. Uczestnicy wspólnie malowali wakacyjne obrazki, odbywały się również zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszył się Wygibajtus! Wspólnie układano puzzle i grano w gry planszowe oraz w piłkarzyki i cymbergaja. W lipcową niedzielę zorganizowano Festyn Rodzinny.


NABÓR DO PRZEDSZKOLA - DOKUMENTY - INFORMACJA

W związku z omyłkowo zamieszczonymi dokumentami do pobrania dla projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +” wstrzymuje się publikację dokumentów:


OGŁOSZENIE O KONKURSIE - STOWARZYSZENIE WIR

KONKURS NR 7/2017
Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków
o dofinansowanie operacji w ramach priorytetu 4. „ZWIĘKSZENIE ZATRUDNIENIA I SPÓJNOŚCI TERYTORIALNEJ” OBJĘTEGO PROGRAMEM OPERACYJNYM „RYBACTWO I MORZE”.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: od 04 października 2017 r.  do 31 października 2017 r. do godz. 15.00


HUSARIA FIGHT TEAM NA SPORTOWO PRZEZ WAKACJE

Okres wakacji dla dzieci jest okresem wolnym od szkoły i obowiązków - tak samo było z młodymi zapaśnikami z klubu Husaria Fight Team, którzy reprezentują jeden klub, a trzy gminy tj.: Kozielice, Warnice i Przelewice. Młodzi zawodnicy mieli wolne przez cały lipiec i pierwszy tydzień sierpnia, podczas których korzystali z uroków wakacji. Już od 5 do 12 sierpnia pierwsza grupa dzieci wyjechała do Bornego Sulinowa na obóz sportowo-zapaśniczy, gdzie miała wejść w tryb treningów, które pozwoliły im obudzić się z wakacyjnego snu i powoli szykować się już do zawodów sportowych.


DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE

Bardzo trudna sytuacja Rolników, niesprzyjająca aura i ciężkie zbiory – niejednokrotnie nieukończone - były główną przyczyną zmiany planu obchodów Dożynek Gminno-Parafialnych. Doroczne Święto Plonów skrócone zostało jedynie do Mszy Świętej Błagalno-Dziękczynnej oraz konkursu wieńców, bez części artystyczno-rozrywkowej. W kościele p. w. Narodzenia NMP w Barnimiu 02 września księża obu parafii w asyście pocztów sztandarowych OSP Obryta i OSP Warnice odprawili Mszę Świętą Koncelebrowaną.


NABÓR DO PRZEDSZKOLA - DOKUMENTY

Informacja o naborze do punktu przedszkolnego w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”

Do pobrania: Regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularze zgłoszeniowe


WAKACJE W BIBLIOTECE

Zakończyły się wakacyjne zajęcia organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Warnicach. Dzieci mogły wypełnić swój wolny czas przyjemną i wesołą zabawą, kolorując i rysując postaci z bajek, grając w gry planszowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zawody w układaniu puzzli. Mistrzem rywalizacji został Marcel Antkiewicz. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci z ochotą grały w klasy i wykonywały rysunki kredą na chodniku.
Razem wpisów: 2677   Wpisów na stronie: 10    Strona:2 z 268


  <-10 poprzednich   1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 268    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3629572

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia