Dzisiaj jest Środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny: Bogny i Florentyny
 

kliknij aby powiekszyc

PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY - OBRYTA DZ. 251/4


Wójt Gminy Warnice ogłasza I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem geodezyjnym 251/4 położonej w obrębie Obryta o pow. 0,2668ha


DOBRE WSPARCIE - SYSTEM LOKALNYCH USŁUG SPOŁECZNYCH

POTRZEBUJESZ POMOCY, JESTEŚ OSOBĄ NIESAMODZIELNĄ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Caritas Archidiecezji Szczecińsko Kamieńskiej wraz z Fundacją Nauka dla Środowiska (lider projektu), Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej realizuje projekt pn. Dobre wsparcie – system lokalnych usług społecznych, współfinansowany ze środków  Euorpejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.


KREMZEWO - BRAMA CZASU 2018


Prawa i obowiązki właścicieli psów

Prawa i obowiązki właścicieli psów – przepisy prawne (oczywiście jest to tylko wybór przepisów nie wykluczone, że są też i inne przepisy w tej sprawie, do których nie zdołano dotrzeć). Przypisy dokonane kursywą są tylko subiektywną próbą interpretacji i nie można na nie się powoływać jak na źródła prawa (opracowano na podstawie danych pozyskanych częściowo ze strony internetowej „zamerdani.pl”).


OSTRZEŻENIE przed zażywaniem substancji psychoaktywnych nieznanego pochodzenia!

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed zażywaniem substancji psychoaktywnych nieznanego pochodzenia.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego 5 czerwca 2018 r. doszło do ciężkiego zatrucia kilkunastu osób, z których część wymaga leczenia w oddziale intensywnej opieki medycznej.


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach OSTRZEGA

DOPALACZE - TO ŚMIERĆ !!!
Środki zastępcze tzw. dopalacze, to substancje, które w ten sam sposób uzależniają, co narkotyki i mogą być też śmiertelnie niebezpieczne.


POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU ZNALEZIENIA KOŹLĘCIA SARNY

Informacja o sposobie postępowania w przypadku znalezienia koźlęcia sarny

Maj i czerwiec to okres, kiedy sarny rodzą swoje młode zwane koźlakami. Sarna po porodzie usuwa wszystkie ślady po porodzie, wylizuje dziecko i zostawia je w trawie – w pokrzywach – w zaroślach. Młode koźle przebywa w takim miejscu praktycznie w bezruchu, nie wydaje żadnych dźwięków ani nie posiada zapachu. Matka powraca do niego prawie co trzy godziny, aby je nakarmić. Dopiero po około dwóch tygodniach zacznie chodzić ono za matką.


LKS "SPARTAKUS" PYRZYCE WCIĄŻ NIEPOKONANY W SUMO

Młodzi zawodnicy i zawodniczki „Spartakusa” Pyrzyce i w tym roku  okazali się najlepsi  w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w sumo ,które odbyły się w Międzyrzeczu 26.05.2018 r. W punktacji drużynowej zdecydowanie wygrali zdobywając łącznie 71 pkt. wyprzedzając Sobieski Poznań 24 pkt. i KS Akademia Judo Poznań 15 pkt. Dzięki doskonałej współpracy klubu  ze szkołami powiatu pyrzyckiego barwy Spartakusa Pyrzyce w liczbie 54 osób reprezentowali na zawodach podopieczni ...


ZMIANY W CEIDG

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. przepisów RODO, na stronie www.ceidg.gov.pl w sekcji "Formularze i instrukcje" została opublikowana nowa wersja formularza CEIDG-1, uzupełniona o sekcję 31 zawierającą Informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych w CEIDG (Informacja).


UBEZPIECZENIA UPRAW ROLNYCH I ZWIERZĄT

Ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich w 2018 r.


 Na podstawie ustawy z dnia 7 lipca 2005 r. o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich (Dz. U. z 2017 r. poz. 2047) stosowane są z budżetu państwa dopłaty do składek producentów rolnych z tytułu zawarcia umów ubezpieczenia od wystąpienia następujących zdarzeń losowych:
Razem wpisów: 2967   Wpisów na stronie: 10    Strona:2 z 297


  <-10 poprzednich   1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 297    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4165761

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia