Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

ZŁOTO I TRZY BRĄZY HUSARII NA MISTRZOSTWACH POLSKI W ZAPASACH

W dniach 3-5.11.2017 jednocześnie w dwóch miejscach odbyły się zapaśnicze Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w stylu wolnym. Młodziczki swoje Mistrzostwa odbywały w Piotrkowie Trybunalskim, zaś Młodzicy w Brzegu Dolnym.


CO NAM W DUSZY GRA

W dniu 04.11.2017 r. w Zaborsku w ramach realizacji Programu Społecznik współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pt. Co w wiejskich sercach gra spotkały się zespoły ludowe z terenu trzech powiatów: Kalinka - Dolice, Pyrzyczanka - Pyrzyce, Biesiada - Warnice, Seniorita - Pyrzyce, Borzymianka z Borzymia, Macierzanka z Pacholęt  oraz Teatr Eliksir z Gryfina. Projekt powstał dzięki współpracy zaprzyjaźnionych zespołów z inicjatywy p. Marii Wybranowskiej z Stowarzyszenie Seniorita, p. Marii Rzadkowskiej – Stowarzyszenie Biesiada, p. Zdzisława Szczepkowskiego - Stowarzyszenie Wspólnota Polska. Projektodawcą i organizatorem było Stowarzyszenie Jaskółka – Katarzyna Kosno i Fundacja Razem dla rozwoju obszarów wiejskich Agnieszka Odachowska.


REMONT ŚWIETLICY W KŁĘBACH

W dniu 30 października 2017 r. została podpisana umowa na zadanie pod nazwą: „Przebudowa i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w miejscowości Kłęby, gmina Warnice". Wykonawcą robót budowlanych jest Sztyber Maciej Zakład Ogólnobudowlany Dekarstwo-Blacharstwo, ul. Gorzowska 51, 74-320 Barlinek. Koszt wykonania prac budowlanych wynosi: 227 610,25 zł netto, tj. 279 960,61 zł brutto. Termin zakończenia robót - do dnia 30.03.2018 r.


REMONT PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH

W dniu 24 października 2017 r. rozpoczął działalność Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach. Punkt Przedszkolny powstał w ramach realizacji przez Gminę Warnice projektu Osi priorytetowej VIII Edukacja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, działanie 8.5 „Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”.


WYJAZD NA GRZYBY Z SOŁECTWA BARNIM

07 października mieszkańcy sołectwa Barnim wybrali się na grzybobranie.


POŻEGNANIE LATA W STARYM PRZYLEPIE

Dnia 14 października w Świetlicy wiejskiej w Starym Przylepie Sołtys, Rada Sołecka oraz Radny zorganizowali Pożeganie Lata. Pojawiło się wielu mieszkańców i nie tylko, imprezę swoją obecnością również zaszczycił Ksiądz Proboszcz. Mieszkańcy mogli bawić się do białego rana przy muzyce oraz zajadać ciepłe posiłki i zimne zakąski. Wszyscy wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że nadchodząca Zabawa Andrzejowa też będzie cieszyła się bardzo dobrą frekwencją.


KOLEJNE MEDALE ZAWODNIÓW SUMO NA ME W WARSZAWIE

W dniach 20-22.10.2017 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w sumo. Do reprezentacji Polski zostało powołanych czworo zawodników LKS Spartakus Pyrzyce, którzy swoją postawą walnie przyczynili się do sukcesu Polski na tych zawodach zdobywając aż 6 medali.


5 ZŁOTYCH MEDALI ZAWODNIKÓW SPARTAKUSA W PYRZYCE W SUMO

W dniu 23 września 2017 w Gorzowie rozegrano Pucha Polski w sumo w grupie dzieci, młodzików i kadetów. Dla grupy młodzików i kadetów był to drugi etap eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbyły się w październiku w Warszawie.
Wyniki zawodników LKS Spartakus:


LKS SPARTAKUS PYRZYCE ZWYCIĘŻA W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W SUMO

W dniu 16.09.2017 w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w sumo w ramach systemu sportu młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu. W zawodach uczestniczyło 136 zawodniczek i zawodników z 23 klubów, w tym 16 osobowa ekipa LKS Spartakusa. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Pani Burmistrz Marzena Podzińska, w którym uczestniczył Prezydent Europejskiego Związku Sumo Pan Dariusz Rozum a także przedstawiciele samorządów, dyrektorzy szkół i liczni goście.


OSTRZEŻENIE PRZED SILNYM WIATREM

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 
PRZED SILNYM WIATREM*

Zjawisko/stopień zagrożenia: silny wiatr/1

Obszar: województwo zachodniopomorskie

Ważność (cz. urz.): od godz. 18:00 dnia 10.11.2017 r. do godz. 10:00 dnia 11.11.2017 r.
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:2 z 276


  <-10 poprzednich   1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762910

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia