Dzisiaj jest Sobota, 22 lipca 2017 r. Imieniny: Magdaleny i Bolesława
 

kliknij aby powiekszyc

NABÓR DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH - INFORMACJA


KOMUNIKAT

OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY dla dzieci
biorących udział w projekcie „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”
dzieci od 7 lat

   Stowarzyszenie BIESIADA i Gmina WARNICE zapraszają do udziału w obozie edukacyjno-historycznym, który odbędzie się w dniach 15-17 maja 2017 r. oraz 26–28 maja 2017 r. na obszarze Pojezierza Wałeckiego. Obóz organizowany jest w ramach projektu „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  • Dzieci z miejscowości Barnim, Dębica, Obryta, Warnice biorą udział w obozie w terminie 15–17 maja 2017 r.
  • Dzieci z miejscowości Cieszysław, Grędziec, Nowy Przylep, Reńsko, Stary Przylep, Wierzbno, Zaborsko biorą udział w obozie w terminie 26–28 maja 2017 r.

Planowane działania:


1000 DRZEW NA MINUTĘ

10 kwietnia 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie we współpracy z Nadleśnictwem Choszczno wzięli udział w akcji „1000 drzew na minutę”. Celem akcji jest coroczne dosadzanie drzew na wolnych terenach. Tym razem miejscem na nasadzenia był teren wokół szkoły, gdzie znalazło się miejsce dla 40 nowych lip. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w to przedsięwzięcie i z wielką radością sadziły drzewa, nadając im imiona.


SZKOLNY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

11 kwietnia podczas „Spotkania przy wielkanocnym jajku” w Starym Przylepie został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najciekawszą ozdobę wielkanocną. 1 miejsce zajął Alan Gorący uczeń klasy II, autor stroika z symbolem Baranka. 2 miejsce zajął Patryk Kołodziej, uczeń klasy III, który stworzył niepowtarzalną palmę wielkanocną. 3 miejsce zajęła Basia Kujawska z klasy III, która samodzielnie wykonała koszyk wielkanocny z jajkiem. Ponadto Nikola Majtczak z klasy II, Jakub Kazek z klasy II oraz Kacper Pieńkowski z klasy III otrzymali nagrody za udział w konkursie.


MULTIMEDALIŚCI Z PYRZYC Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM

Troje utytułowanych zawodników sekcji sumo z pyrzyckiego Spartakusa wraz z trenerami odwiedziło wicemarszałka województwa Jarosława Rzepę. Opowiedzieli o swoich startach, zaprezentowali swój dorobek medalowy, jak i przedstawili plan tegorocznych startów. Spotkanie odbyło się w czwartek, 13 kwietnia 2017 roku w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.


UROCZYSTE WRĘCZENIE STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE

12 kwietnia w Zespole Szkół w Warnicach odbył się uroczysty apel z okazji przyznania stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. O godzinie 9:00 na uroczystości zgromadzili się wyróżnieni uczniowie z rodzicami, nauczyciele, dyrekcja, społeczność uczniowska oraz Wójt Gminy Anna Hackiewicz-Gębska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Brodowskim.


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W WARNICACH

Od tego roku szkolnego Szkolny Związek Sportowy wprowadził do swojego kalendarza nową imprezę. Są to drużynowe biegi przełajowe, zastępujące te indywidualne. Drużyna liczy 4 osoby, których poszczególne miejsca na mecie przelicza się na punkty sumowane na poczet danej szkoły wg tabeli punktowej. Pierwsze, historyczne powiatowe zawody odbyły się 11 kwietnia 2017 roku w Warnicach na terenie boiska piłkarskiego i w przyległym mu parku.


ZAPROSZENIE


ZAPYTANIE OFERTOWE

Na podstawie zarządzenia nr 64/2016 Wójta Gminy Warnice z dnia 02 września 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu postępowania przy udzieleniu zamówień publicznych o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro, w oparciu o art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 t.j.) zwracam się z zapytaniem ofertowym o przedstawienie ceny w zakresie: jednorazowej pielęgnacji murawy na boisku sportowym oraz utworzenie pasa żwirowego wzdłuż ogrodzenia boiska w m. Obryta Gmina Warnice.    


INFORMACJA WS. WYJAZDÓW NA OBOZY dzieci biorących udział w projekcie 'AKTYWNE SPOŁECZEŃSTWO GMINY WARNICE'

Komunikat dotyczy jedynie dzieci przystępujących do I Komunii Św.

UWAGA RODZICE!

    Jeśli termin ustalony dla danej miejscowości koliduje z terminem I Komunii Św. lub Białego Tygodnia – jedynie w tym przypadku dopuszczalna jest zamiana terminów. Proszę wówczas na zgłoszeniu zaznaczyć wybrany termin wyjazdu i dopisać „powód: KOMUNIA”.
   Jako organizatorzy pragniemy zapewnić dogodny termin dla każdego dziecka, a jednocześnie jesteśmy zobowiązani do równomiernego rozłożenia ilości uczestników w obu terminach. Daty wyjazdów i rezerwacji ośrodka zostały ustalone już rok temu, na początku realizacji projektu.
Razem wpisów: 2597   Wpisów na stronie: 10    Strona:11 z 260


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 260    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3522177

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia