Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

PODPISANIE UMÓW - ZADANIA Z ZAKRESU SPORTU

8 marca br. podpisane zostały umowy z klubami sportowymi na realizację zadań własnych Gminy z zakresu sportu w roku 2017. W postępowaniu konkursu ofert dokonano podziału zaplanowanych środków pomiędzy trzech wnioskodawców. GLKS MECHANIK WARNICE otrzymał dotację w kwocie 57 500 zł na realizację programu „Sport to zdrowie i integracja mieszkańców Gminy Warnice ...


KONKURS WIELKANOCNY


DZIEŃ KOBIET SENIOREK

08 marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet odbyło się spotkanie w Domu Strażaka w Warnicach. Przybyli na nie Seniorzy oraz zaproszeni goście: przedstawiciele Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Pyrzyc, Wójt Gminy Warnice Anna Hackiewicz-Gębska, Dyrektor Zespołu Szkół P. Ewa Rebeko, przedstawiciel Pyrzycko-Stargardzkiego Banku Spółdzielczego o. Warnice - P. Danuta Jarnecka, Sołtys Warnic P. Teresa Suliga oraz członkinie i członkowie PZERiI w Warnicach. Wszystkich zgromadzonych przywitała Przewodnicząca - P. Antonina Drabczyk-Palusińska, po czym oddała głos Panom. Życzenia w imieniu mężczyzn złożył kierownik Zespołu Biesiada. Mężczyźni obdarowali płeć piękną różami oraz zaśpiewali STO LAT i wznieśli wspólnie toast za zdrowie wszystkich Pań.


DWA MEDALE OSKARA W PUCHARZE POLSKI

W dniach 25-26 lutego 2017 r. w Krotoszynie odbyły się zawody pn. Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Sumo. Skromna ekipa LKS SPARTAKUS PYRZYCE wywalczyła aż 6 medali /2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe/.Ubiegłoroczna medalistka ME i MŚ - Wiktoria MAĆKOWIAK, startując w dwóch kategoriach wagowych zdobyła 2 medale: złoto w seniorach kat. wagowej 95 kg, oraz brąz w seniorach w kat. wagowej 80 kg. W ten sposób potwierdziła swoje aspiracje do reprezentacji narodowej na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Gruzji. Natomiast Mistrz Europy juniorów - Oskar KOZANKA-LIPKA /mieszkaniec Gminy Warnice/ wywalczył złoty medal w juniorach, kat. wagowa +100 kg, oraz brąz także w juniorach w kat. wagowej 100 kg.


ZAPISY DO ZERÓWKI


PSY DO ADOPCJI


TŁUSTY CZWARTEK W PRZEDSZKOLU

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.
W tym roku Tłusty Czwartek obchodziliśmy 23.02.2017 r. Najważniejszym akcentem tłustego czwartku są pączki. Oczywiście nie odbyło się  bez ich degustacji w oddziale przedszkolnym. Wszyscy zajadali się słodkimi pysznościami. Była to okazja do świetnej zabawy, ale także do przypomnienia i kultywowania naszych narodowych tradycji i zwyczajów. Taki zwyczaj bardzo nam się podoba i jesteśmy jego gorącymi zwolennikami.


ŻYCZENIA


SPOTKANIE WS. GRANTÓW SOŁECKICH

W piątkowy wieczór 03 marca w Urzędzie Gminy w Warnicach odbyło się spotkanie w sprawie GRANTÓW SOŁECKICH. Wzięli w nim udział przedstawiciele Województwa – Pan Andrzej Binka – p. o. Dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Pan Olgierd Kustosz – Radny Sejmiku Wojewódzkiego, Wójt Gminy Warnice Anna Hackiewicz-Gębska, Sołtysi oraz pracownik urzędu. Tematem spotkania była zachęta do składania wniosków o GRANTY SOŁECKIE oraz przybliżenie i objaśnienie celu i zasad konkursu.


PODZIĘKOWANIA
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:11 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446063

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia