Dziś jest niedziela 17 października 2021, imieniny: Wiktora i Małgorzaty

JUBILEUSZ 90. URODZIN

11 cze 2019

W miniony weekend mieszkanka naszej gminy, Pani Irena Staszczyk obchodziła jubileusz 90-tych urodzin. Z tej okazji Wójt Alina Werstak razem z Kierownik USC Ireną Michno odwiedziła dostojną jubilatkę i wręczyła jej bukiet kwiatów. Jubilatka była miło zaskoczona wizytą gości z Urzędu Gminy. Życzymy Pani Irenie dużo zdrowia i pogody ducha.

czytaj więcej

ANKIETA - PRZYSTĄPIENIE DO DZIAŁAŃ "ZACHODNIOPOMORSKIEGO PROGRAMU ANTYSMOGOWEGO"

11 cze 2019

OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Warnice
dotyczące działania 2.14 – Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy
realizowany w ramach PRO WZ, oś piorytetowa II – Gospodarka niskoemisyjna

Wójt Gminy Warnice informuje, że zamierza przystąpić do projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020,  Oś Priorytetowa II - Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.14 - Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy.

 

czytaj więcej

BIULETYN INFORMACYJNY MRIRW

07 cze 2019

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wydaje sukcesywnie "Biuletyn informacyjny". Najnowsze wydanie, a także wszystkie poprzednie można pobrać na stronie ministerstwa pod adresem ...

 

czytaj więcej

INFORMACJA

07 cze 2019

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pyrzycach uprzejmie informuje, że działalność polegająca na produkcji i wprowadzaniu do obrotu żywności z produktów pochodzących z własnego gospodarstwa np. jaja, ciasta, miody, itp., podlega rejestracji w Inspekcji Sanitarnej i Inspekcji Weterynaryjnej jako rolniczy handel detaliczny (RHD) lub sprzedaż bezpośrednia (SB).

czytaj więcej