Dziś jest sobota 21 maja 2022, imieniny: Wiktora i Tymoteusza

DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE

20 wrz 2019

Tegoroczne Święto Plonów odbyło się 14 września na boisku sportowym w Warnicach. Rozpoczęło się o godzinie 14:00 korowodem wieńców dożynkowych. Następnie Starostowie Dożynek – Pani Katarzyna Kosno i Pan Wiesław Samson złożyli symboliczny bochen chleba na ręce gospodarza gminy – Wójt Aliny Werstak; wspólnie zaś ofiarowali chleb w ofierze na ołtarz Księdzu Proboszczowi Kanonikowi Piotrowi Sas-Ilnickiemu.

czytaj więcej

KOMUNIKAT - REJESTR BDO

19 wrz 2019

Zgodnie z art. 1 ust. 2 ustawy z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r. poz. 1403), punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) prowadzone samodzielnie przez gminę lub wspólnie z inną gminą lub gminami, powinny uzyskać wpis do Rejestru-BDO na wniosek.

czytaj więcej

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK W SUMO

19 wrz 2019

7 września 2019 r. W sobotę w Gorzowie Wlkp. odbył się Puchar Polski młodzików i młodziczek w sumo. 6 dziewcząt z naszej szkoły wzięły udział w zawodach ogólnopolskich z pięknym rezultatem. To dwa medale brązowe, jeden złoty.

czytaj więcej

KOMUNIKAT - PIES

16 wrz 2019

K  O  M  U  N  I  K  A  T

W dniu 16 września 2019 r. w okolicy miejscowości Janowo odłowiono psa. Jest to samiec mieszaniec labradora, średniej wielkości, maści jasnej. Pies młody, ufny wobec ludzi, w ogóle nie przejawia agresji. Z zachowania jego wynika, że nie był trzymany na łańcuchu ani w mieszkaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska na załączonych fotografiach prosimy o kontakt ...

 

czytaj więcej