Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPROSZENIE


VII WARNICKI PIKNIK RODZINNY

VII Warnicki Piknik Rodzinny przeszedł już do historii... Zanim jednak tak się stało, 29 kwietnia na boisku sportowym w Warnicach, przy niezbyt sprzyjającej aurze odbyła się fantastyczna impreza, skierowana do wszystkich miłośników dobrej zabawy, rodzinnych spotkań, rozrywki i aktywnego spędzania wolnego czasu. 7. edycja imprezy rozpoczęła się, jak zawsze, powitaniem i przemówieniem Pani Wójt Anny Hackiewicz-Gębskiej oraz Mszą Świętą Patriotyczną, w której udział wzięły poczty sztandarowe OSP Obryta, OSP Warnice oraz OSP Wierzbno. Nabożeństwo koncelebrowane było przez wszystkich kapłanów naszej gminy – reprezentujących obie parafie.


WYNIKI REKRUTACJI DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH - INFORMACJE DODATKOWE

Szanowni Rodzice, Opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych do Punktów Przedszkolnych na terenie gminy Warnice na rok szkolny 2017/2018  informujemy, że
należy  złożyć i dołączyć do  wcześniej składanej dokumentacji pisemnego oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola do 15 maja 2017 r.

Informujemy również , że dzieci tymczasowo zostały zakwalifikowane do trzech grup przedszkolnych na terenie gminy Warnice, gdyż w dalszym ciągu oczekujemy na rozpatrzenie  wniosku  pt. ...


STYPENDIA DLA UCZNIÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE

28 kwietnia podczas XXI Sesji Rady Gminy Warnice odbyło się uroczyste wyróżnienie uczniów którym przyznane zostało stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. Na uroczystość zaproszonych zostało 9 uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym nie uczęszczają już do Zespołu Szkół w Warnicach.


RUSZYŁ PROGRAM 'SPOŁECZNIK'


HUSARIA FIGHT TEAM WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA

6 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików i Młodziczek o Puchar Burmistrza Pyrzyc. HFT wybrało się na turniej w liczbie 13 zawodników z Kozielic, Warnic i Przelewic. Mistrzostwa można uznać na mocny turniej; wystartowało 11 klubów, co dawało łącznie ok. 90 zawodników i zawodniczek z województwa. Z Husarii Fight Team debiut na turnieju zaliczyli: Amelia Czawłytko z Gminy Warnice, która w debiucie uplasowała się na III miejscu w kat 48 kg oraz Patryk Kalinowski z Gminy Przelewice, który w kat 53 kg zajął VIII miejsce. Pozostała 11 zawodników walczyła również dzielnie i odważnie, co przyczyniło się do zdobycia wysokich miejsc indywidualnie, jak i zdobycia wicemistrzostwa województwa drużynowo.


WYNIKI REKRUTACJI DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH


ZAPROSZENIE


KOMUNIKAT

Uwaga!

Są jeszcze wolne miejsca na oba terminy

OBOZÓW EDUKACYJNO-HISTORYCZNYCH,

realizowanych w ramach projektu

AKTYWNE SPOŁECZEŃSTWO GMINY WARNICE.


LKS SPARTAKUS PYRZYCE PONOWNIE Z SUKCESEM NA ME

Jak wcześniej informowaliśmy, aż trójka zawodników zakwalifikowała się do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy seniorów i młodzieżowców w sumo, które odbyły się w dalekim Tbilisi /Gruzja/ w dniach 22-23.04.2017.
Nasi młodzi sumici nie zawiedli oczekiwań i zdobyli aż 7 medali:
- Wiktoria MAĆKOWIAK, mieszkanka Starego Chrapowa /gm. Bielice/ przywiozła aż 6 brązowych medali.
- Oskar KOZANKA-LIPKA, mieszkaniec Obryty /gm. Warnice/ wywalczył srebrny medal,
- Paulina ZYGMUNT, mieszkanka Parsowa /gm. Bielice/ zajęła 5 miejsce.
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:3 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446061

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia