Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

WIOSENNY FESTYN W WARNICACH

Dnia 1 maja na boisku sportowym w Warnicach odbył się festyn artystyczno-sportowy, zorganizowany dla uczczenia 216 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, trzeciej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz przypadającego w dniu czwartego maja Dnia Strażaka. Zamierzeniem organizatorów festynu było przypomnienie ważnych momentów w historii naszego kraju, oraz zorganizowanie wypoczynku i rozrywki mieszkańcom gminy.


Zaproszenie na Festyn Majowy

WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY WARNICE

Okręg Nr 1

Lista nr 4 –KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1.

KACPERSKA Małgorzata Anna – 12

2.

STASZEWSKI Ryszard Stanisław – 29

3.

DOBRYCHŁOP Elżbieta Janina – 32

Lista nr 7 – KW SAMOOBRONA RP

1.

BANICKI Maciej – 90

Lista nr 17 – KWW Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

1.

NAWOROL Danuta – 13

2.

POZNAŃSKI Krzysztof Edward – 31

3.

SZUSTAK Danuta – 6

Lista nr 18 – KWW ANDRZEJA DRABCZYKA

1.

BRZEZIŃSKI Józef Ireneusz – 65

2.

MOLIŃSKA Bożena Ewa – 72

3.

PAKUŁA Edyta Anna – 58

Lista nr 19 – KWW RAZEM DLA GMINY WARNICE

1.

MAREK Sławomir Ryszard – 25

2.

RZADKOWSKA Maria – 101

3.

SOJA Wiesław – 56

Lista nr 20 – KWW SAMORZĄDNOŚĆ

1.

PĄGOWSKI Józef Leszek – 52


Wyniki wyborów na Wójta

WYNIKI WYBORÓW Z DNIA 12 LISTOPADA 2006 R. NA WÓJTA GMINY WARNICE:

  1. BOBROWSKI Henryk Leopold – 208 głosów
  2. BRODOWSKI Marek – 322 głosy
  3. DRABCZYK Andrzej Wiesław – 211 głosów
  4. SZYMAŃSKI Ireneusz Waldemar – 626 głosów

NIEOFICJALNY SKŁAD RADY GMINY W WARNICACH

Okręg nr 1
Rzadkowska Maria
Banicki Maciej
Molińska Bożena Ewa

Okręg nr 2
Brodowski Marek
Malkiewicz Maria Teresa
Szełemej Lilia Halina


ZŁOTE GODY

27 października w świetlicy wiejskiej w Warnicach miała miejsce szczególna uroczystość. Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański wręczył medale nadane przez Prezydenta RP siedmiu parom małżeńskim, które w 2006 roku świętowały 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Jubilaci z rąk wójta otrzymali także listy gratulacyjne oraz wiązanki kwiatów. Później, przy kawie i cieście, był czas na wspomnienia i chwilę refleksji nad minionym czasem.


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„My maluchy przyrzekamy, być od dziś przedszkolakami…” Od takich słów dzieci z Małego Przedszkola w Barnimiu rozpoczęły uroczyste składanie przysięgi. Obiecały, że nie będą grymasić ani płakać, a ich wychowawczyni pani Edyta Swat, pasowała każdego po kolei na przedszkolaka. Uroczystość obserwowali rodzice maluchów i zaproszeni goście. Pani Marianna Margiel-Mikołajczak wręczyła dzieciom cukierki ufundowane przez GKRPA, a maluchy odwdzięczyły się własnoręcznie wykonanymi laurkami. Rodzice „małych przedszkolaków” przygotowali słodki poczęstunek”, udekorowali też pięknie salę w przedszkolu. Przed uroczystym pasowaniem maluchy zauroczyły wszystkich przygotowanym programem artystycznym.


DZIEŃ SENIORA

12 października w Domu Strażaka w Warnicach członkowie Związku Emerytów i Rencistów spotkali się, by uczcić swoje święto - Dzień Seniora. Na uroczystość przybyli przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół z Pyrzyc i Przelewic, wójt I. Szymański oraz dyrektorki szkół. Seniorzy stawili się również niemal w komplecie. I jak zwykle była ciepła, rodzinna atmosfera, przepyszne potrawy przygotowane przez samych seniorów, a także dobra taneczna muzyka w wykonaniu p. Mieczysława Hackiewicza.


DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września obchodziliśmy, chociaż trudno to było zauważyć, Europejski Dzień Bez Samochodu. To wydarzenie uczczono w Obrytej, gdzie GCI we współpracy z filią biblioteczną zorganizowało festyn dla dzieci. Były zabawy i konkursy sportowe, układanie puzzli, slalom rowerowy, skoki w workach, rzut do celu. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami ufundowanymi przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Festyn zakończył się wspólnym zjedzeniem smażonych kiełbasek i dyskoteką.


MODERNIZACJA ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W WARNICACH

W pierwszych dniach września rozpoczęła się modernizacja SG ZOZ w Warnicach. Zakres prac w ośrodku zdrowia obejmuje wykonanie nowego pokrycia dachowego, elewacji budynku z jego ociepleniem, wymienione zostaną też wszystkie okna i drzwi zewnętrzne, a co najważniejsze budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wybudowanie podjazdu dla wózków.
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:250 z 254


  <-10 poprzednich   1 ... 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 [250] 251 252 253 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446045

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia