Dzisiaj jest Środa, 20 września 2017 r. Imieniny: Filipiny i Eustachego
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

ZAPRASZAMY NA VII TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN PIŁKI NOŻNEJ


MAMMOBUS W WARNICACH
W środę, 22 lipca br. do Warnic przyjechał mammobus. Specjalistyczny pojazd wyposażony w aparaturę do badania piersi i wczesnego wykrywania zmian został sprowadzony w celu przebadania mieszkanek Gminy Warnice. Akcja profilaktyczna prowadzona jest we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Onkologii.

PRACE REMONTOWE W SZKOLE
Mimo, że trwają wakacje, w szkole prace toczą się szybkim tempem. Nie są to jednak zajęcia edukacyjne, lecz prace remontowe. Obecnie trwa wymiana rynien dookoła całego budynku szkoły; likwidowane są stare, pordzewiałe ocynkowane rynny na nowe, plastikowe. Nie jest to jedyna inwestycja – zakończono także odnowienie sekretariatu i gabinetu pedagoga; odmalowano dwie sale lekcyjne; wymieniono wykładzinę w świetlicy szkolnej na nową, niepalną, z atestem.

PODSUMOWANIE I ETAPU PROJEKTU "NASZE MAŁE PRZEDSZKOLE"

   Z końcem czerwca zakończył się pierwszy etap projektu „Nasze Małe Przedszkole”, który jest realizowany w Gminie Warnice od czerwca 2008 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej. Całkowita wartość realizowanego projektu to 433 218 zł.

INWESTYCJE W GMINIE - BĘDĄ NOWE CHODNIKI

8 lipca 2009 r. Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański oraz Pan Rafał Szczęsnowicz z firmy DROGBUD podpisali umowę na wykonanie chodników w Gminie Warnice. Całkowity koszt inwestycji szacuje się na niemal półtora miliona złotych, przy czym Gmina otrzymała częściowe dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Pyrzycach w wysokości 30 000 zł.


WAKACJE W BIBLIOTECE

50 LAT OSP W WARNICACH
Uroczyste obchody 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Warnicach oraz nadanie z tej okazji sztandaru odbyło się w sobotę, 4 lipca br. Na nowym parkingu przed budynkiem straży w samo południe spotkali się strażacy, władze i przedstawiciele gminy, zaproszeni goście, delegacja OSP z Przelewic, mieszkańcy gminy.

WAKACYJNE WYJAZDY NAD MORZE

NOWY CHODNIK PRZY OŚRODKU ZDROWIA W WARNICACH
Rada Społeczna działająca przy SG ZOZ pozytywnie zaopiniowała złożony przez kierownika Andrzeja Matysika wniosek o wykonanie chodnika przy ośrodku zdrowia. Z końcem czerwca oddany został do użytku nowy chodnik przy SG ZOZ w Warnicach. Został on ułożony z kostki polbrukowej; w trosce o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców zlikwidowano wszelkie nierówności terenu przyległego do budynku, ustawiono także stojaki dla rowerów.Razem wpisów: 2677   Wpisów na stronie: 10    Strona:250 z 268


  <-10 poprzednich   1 ... 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 [250] 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 ... 268    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3629538

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia