Dzisiaj jest Sobota, 22 lipca 2017 r. Imieniny: Magdaleny i Bolesława
 

kliknij aby powiekszyc

Wyniki wyborów do Sejmu i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 21 października 2007 roku
Protokół z wyborów do Sejmu RP przeprowadzonych w dniu 21 paźdzernika 2007 r. - Obwodowa Komisja nr 1 w Warnicach >>> Protokół z wyborów do Sejmu  przeprowadzonych w dniu 21 paźdzernika 2007r. - Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Starym Przylepie >>> Protokół z wyborów...
Uroczyste oddanie boisk do użytku

 Uroczystość z okazji oddania do użytku boisk zewnętrznych przy szkole w Warnicach miała miejsce 17 października. Zaproszenie na nią przyjęli: Stanisław Kopeć – były poseł na sejm RP obecnie Wiceprezes Ludowych Zespołów Sportowych województwa zachodniopomorskiego, Wiktor Tołoczko - Starosta Powiatu Pyrzyckiego, Kazimierz Lipiński – Burmistrz Pyrzyc, Krzysztof Boguszewski – Burmistrz Lipian, Marek Kibała – Wójt Gminy Przelewice, Edward Kiciński – Wójt Gminy Kozielice, Zdzisław Twardowski – Wójt Gminy Przelewice, Jerzy Goclik – były Dyrektor Departamentu Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska, Radni Gminy Warnice, Helena Karolczuk – Dyrektor Pyrzycko – Stargardzkiego Banku Spółdzielczego Oddziału w Warnicach, przedstawiciele pracodawców z terenu naszej gminy oraz reprezentanci wykonawców inwestycji.


Dzień Edukacji Narodowej

 Na zaproszenie dyrektorów szkół w Warnicach i w Starym Przylepie Wójt Ireneusz Szymański uczestniczył w uroczystych apelach z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego popularnie Dniem Nauczyciela.

Podczas apeli odświętnie ubrane dzieci i młodzież zaprezentowały bogate programy artystyczne przygotowane specjalnie dla swoich nauczycieli. Uczniowie gimnazjum przedstawili śmieszne scenki z życia szkoły, uczennice z grupy tanecznej w Starym Przylepie zatańczyły nowe układy choreograficzne a maluchy z warnickiej podstawówki pięknie zaśpiewały. Przedstawiciele klas przygotowujących część artystyczną w imieniu wszystkich uczniów podziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wręczyli kwiaty i drobne upominki.


Święto Seniorów

 W tym roku Seniorzy z naszej gminy obchodzili swoje święto w dniu 11 października. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta odprawiona w kościele w Warnicach. Następnie zaproszeni goście wśród których byli: Wójt Ireneusz Szymański, Wicestarosta Powiatu Pyrzyckiego Jarosław Stankiewicz, Przewodniczący Koła ZERiI w Pyrzycach Zenon Matoszko, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie Danuta Antoszewska, Dyrektor Gimnazjum w Warnicach Małgorzata Jakubowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Warnicach Ewa Rebeko oraz członkowie koła, udali się na przyjęcie do Domu Strażaka.


Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim nauczycielom i pracownikom
Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie,
Szkoły Podstawowej w Warnicach
oraz Gimnazjum w Warnicach
życzę zdrowia, radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.


Dożynki Gminno - Parafialne w Starym Przylepie

 Tegoroczne Dożynki Gminno – Parafialne odbyły się 15 września w Starym Przylepie. Uroczystość rozpoczął wójt Ireneusz Szymański wygłaszając do zgromadzonych przemówienie, w którym podziękował rolnikom za całoroczny trud poświęcony pracy na roli.

Następnie wójt wręczył list gratulacyjny oraz upominek Państwu Iwonie i Andrzejowi Chabierom, których wielokrotnie wyróżniane gospodarstwo zdobyło kolejną nagrodę - II lokatę etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „ Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2007”.


ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI GMINNO - PARAFIALNE


SPOŁECZNA KAMPANIA MULTIMEDIALNA PROFILAKTYKI HIV/AIDS

 „W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie”
SPOŁECZNA KAMPANIA MULTIMEDIALNA
PROFILAKTYKI HIV/AIDS


CZAS DO SZKOŁY

 W tym roku rok wakacje trwały nieco dłużej niż zwykle. Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się w poniedziałek 3 września.

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Warnicach oraz Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie uczestniczyli w uroczystych apelach, podczas których Wójt Ireneusz Szymański i Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska życzyli im jak najlepszych wyników w nauce w nowym roku szkolnym 2007/2008.


POŻEGNALIŚMY LATO

I Festiwal Piosenki Wakacyjnej już za nami. Plenerowa impreza z okazji zakończenia wakacji podczas której odbył się festiwal miała miejsce w sobotę 1 września na boisku w Warnicach.

Podczas pierwszego festiwalu osiem dziewczynek zaprezentowało swoje umiejętności wokalne. Występy oceniała komisja w składzie: Aneta Kremer – Seredyńska – Przewodnicząca Komisji oraz członkinie: Maria Malkiewicz i Danuta Antoszewska.
Razem wpisów: 2597   Wpisów na stronie: 10    Strona:253 z 260


  <-10 poprzednich   1 ... 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 [253] 254 255 256 257 258 259 260    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3522207

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia