Dzisiaj jest Środa, 20 września 2017 r. Imieniny: Filipiny i Eustachego
 

kliknij aby powiekszyc

OBCHODY DNIA KOBIET - KOŁO EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW
W dniu 9 marca członkowie Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Warnicach uroczyście obchodzili Dzień Kobiet.

II HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIORÓW
W sobotę 21 lutego 2009 roku z inicjatywy Wójta Gminy Ireneusza Szymańskiego, Prezesa LZS „Bryza” Reńsko Edwarda Owczarka oraz zawodników klubu odbył się Drugi Turniej Piłki Nożnej Drużyn Juniorskich. Turniej rozgrywany systemem „każdy z każdym” w całości odbył się w hali sportowej w Warnicach. Do udziału w turnieju zgłosiło się aż 10 zespołów z terenu całego województwa zachodniopomorskiego.

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROJEKTU "JĘZYKI I KOMPUTERY TO DROGA DO TWOJEJ KARIERY"

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
W niedzielę 15 lutego 2009 roku odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn z terenu Gminy Warnice. Mecze rozgrywane były na boiskach Hali Sportowej w Warnicach w systemie „każdy z każdym”. Po kilkugodzinnych rozgrywkach 1 miejsce zajęła drużyna z miejscowości Grędziec. Zwycięski zespół otrzymał z rąk Wójta Gminy Warnice Ireneusza Szymańskiego pamiątkowy Puchar. Wszystkie drużyny otrzymały indywidualne dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek.

KARNAWAŁ U SENIORÓW
  W dniu 12 lutego 2009r. członkowie z Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Warnicach bawili się na balu karnawałowym.
  Wspólną zabawę otworzyła Sekretarz Gminy Warnice Aneta Kremer – Seredyńska. Serdecznie powitała przybyłych Seniorów, życząc im wspaniałej zabawy. Szczególne podziękowania i słowa uznania skierowała do Pani Antoniny Drabczyk – Palusińskiej, która jako Przewodnicząca Koła ZERiI w Warnicach od wielu lat jest inicjatorką i organizatorką tego typu spotkań i uroczystości.

SPOTKANIE SOŁTYSÓW
   W dniu 11 lutego na prośbę Prezesa Zarządu Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego zostało zorganizowane spotkanie sołtysów z sołectw gminy Warnice z pracownikami spółki  -  p. Edytą Janeczek i p. Romanem Grzebieniakiem.
  Celem spotkania było omówienie spraw związanych z wywozem nieczystości stałych z terenu naszej gminy w 2009 roku.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STARYM PRZYLEPIE

 Trochę później -  niż zwykle, bo 3 lutego (przeszkodziły ferie zimowe) w SP w Starym Przylepie obchodzono uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Program  z tej okazji przygotowały dzieci pod kierunkiem p. Wiesławy Lorenc, p. Doroty Gorącej i p. Jadwigi Wolińskiej. Były życzenia, wiersze, piosenki i tańce.


ZACHODNIOPOMORSKA SIEĆ PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

Zapraszamy przedsiębiorców i osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą do korzystania z usług Punktów Konsultacyjnych, w których można bezpłatnie uzyskać informacje w zakresie:


SPRAWDZENIE ZGODNOŚCI KSIĄG WIECZYSTYCH Z RZECZYWISTYM STANEM PRAWNYM

Starosta Pyrzycki wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej informuje mieszkańców Powiatu Pyrzyckiego o potrzebie sprawdzenia zgodności ksiąg wieczystych z rzeczywistym stanem prawnym. Przypomina także, iż to właściciele nieruchomości / użytkownicy wieczyści są uprawnieni i zobowiązani do ujawniania przysługujących im praw w księgach wieczystych oraz w ewidencji gruntów i budynków.


PASZPORT DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczyna realizację projektu „Paszport do przedsiębiorczości” w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt skierowany jest do osób zameldowanych/zamieszkałych z zamiarem stałego pobytu na terenie województwa zachodniopomorskiego, planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zgodnie z założeniami projektu minimum 30% uczestników stanowić będą osoby, które nie ukończyły 25 roku życia, 50% stanowić będą kobiety (w tym zwłaszcza powracające i wchodzące na rynek pracy) oraz osoby zamieszkujące w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz mieszkańcy miast do 25 tys. mieszkańców. W dwóch kolejnych edycjach projektu przewidziano łączny udział 120 osób.Razem wpisów: 2677   Wpisów na stronie: 10    Strona:253 z 268


  <-10 poprzednich   1 ... 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 [253] 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 ... 268    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3629550

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia