Dzisiaj jest Piątek, 23 lutego 2018 r. Imieniny: Romany i Damiana
 

kliknij aby powiekszyc

LGD A FUNDUSZ SOŁECKI

Bardzo dobra wiadomość dla  sołtysów i mieszkańców sołectw w gminach, w których działa fundusz sołecki oraz które są członkiem Lokalnych Grup Działania. Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych zajęła stanowisko w sprawie możliwości wykorzystania środków pochodzących z funduszu sołeckiego na finansowanie wkładu własnego w małych projektach realizowanych w ramach osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO

23 marca br. minał termin składania prac w konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. 24 marca w bibliotece w Obrycie spotkała się komisja konkursowa i miała nie lada kłopot. O ile wyłonienie pierwszego miejsca było łatwe i oczywiste, o tyle pozostałe miejsca ... wydawały się być równorzędne.


ZAPROSZENIE - ŚNIADANIE WIELKANOCNE DLA SAMOTNYCH
 Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach organizuje „Śniadanie Wielkanocne” dla samotnych osób, które odbędzie się w dniu 01 kwietnia 2010 roku o godz. 11:00 w Sali USC Urzędu Gminy Warnice.

NABÓR WNIOSKÓW - STOWARZYSZENIE LGD ZIEMIA PYRZYCKA
Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem: Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pyrzycka wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów oraz dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW

23 marca o godzinie 10.00 w Domu Strażaka w Warnicach rozpoczęło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników. Organizatorami szkolenia byli: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Terenowy Zespół Doradców w Pyrzycach oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


UWAGA MŁODZIEŻ - WYJAZDY ZA GRANICĘ!


SPOTKANIE ZE SPORTOWCAMI

W środę, 17 marca w Obrycie odbyło się spotkanie Wójta Gminy i sportowców reprezentujących gminę na VII Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Wójt w spotkaniu podsumowującym wyniki zawodów podziękował wszystkim, którzy zawzięcie i dumnie reprezentowali Warnice.


OTWARCIE AKADEMII PRZEDSZKOLAKA

17 marca w SP w Starym Przylepie  została uroczyście otwarta AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Na uroczystość przybył Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko, Burmistrz Pyrzyc Kazimierz Lipiński, Wójt Gminy Bielice Zdzisław Twardowski, Wójt Gminy Przelewice Marek Kibała, Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański, Przewodnicząca Rady Gminy Warnice Maria Rzadkowska, Proboszcz Parafii Stary Przylep ks. Arkadiusz Strejko, dyrekcja szkół w Warnicach oraz rodzice, opiekunowie i dzieci.


MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM - ELIMINACJE GMINNE

16 marca w Szkole Podstawowej w Warnicach odbyły się gminne eliminacje konkursu MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM. Do rywalizacji przystąpili uczniowie SP i Gimnazjum. Konkurs został zorganizowany przez Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Warnicach Stanisława Hawryszków oraz nauczycielkę Bożenę Hawryszków.


PNIEMY SIĘ W GÓRĘ - 3. MIEJSCE W POWIECIE!!!

Od 6 do 13 marca trwały rozgrywki sportowe w ramach VII Igrzysk Rekreacyjno-sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Kulminacja rywalizacji gmin nastąpiła w ostatnią sobotę, 13 marca w trzech obiektach sportowych w Pyrzycach. Do rywalizacji udało się zaangażować niemal 50 zawodników z naszej gminy, a drugie tyle przyjechało kibicować naszym sportowcom.
Razem wpisów: 2844   Wpisów na stronie: 10    Strona:253 z 285


  <-10 poprzednich   1 ... 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 [253] 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 ... 285    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3941194

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia