Dzisiaj jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

Z A W I A D O M I E N I E

Informuje się mieszkańców Gminy Warnice,
że w dniu 30 listopada 2007 r. (piątek) o godz. 10:00
w Domu Strażaka w Warnicach
odbędzie się
Sesja Rady Gminy Warnice.

Przewodnicząca Rady Gminy
(-) Maria Rzadkowska


Szansa na rozwój wsi

 W czwartek 15 listopada odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe dla sołtysów, przedstawicieli rad sołeckich oraz radnych gminy Warnice z Dyrektorem Instytutu Rozwoju Regionalnego p. Zbigniewem Zychowiczem. Spotkanie miało na celu przedstawienie możliwości dofinansowania działań związanych z podniesieniem jakości życia w małych wiejskich miejscowościach w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.


15 listopada - Światowy Dzień Rzucania Palenia

         

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA
15 Listopada 2007 roku

„Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego”


Obchody Narodowego Święta Niepodległości

 Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Wójt Ireneusz Szymański uczestniczył w uroczystej Sesji Rady Powiatu Pyrzyckiego, która odbyła się w dniu 09 listopada w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pyrzycach.. Sesję otworzyła Wiceprzewodnicząca Rady Mirosława Żwierełło.

Podczas obchodów wręczono statuetki „Ludzie Ziemi Pyrzyckiej 2007”. Statuetkami odznacza się osoby, których zaangażowanie w różnych dziedzinach życia społecznego, przyczynia się do promocji powiatu pyrzyckiego.


Pasowanie na "pierwszaka"

 Na zaproszenie p. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie Danuty Antoszewskiej Sekretarz Gminy Warnice Aneta Kremer – Seredyńska uczestniczyła w uroczystości podczas której odbyło się pasowanie uczniów klasy pierwszej.


Spotkanie z Seniorami

 W dniu 29 października odbyło się spotkanie Wójta Gminy z przedstawicielami warnickiego Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Na spotkanie zaproszono również osoby, które w szczególny sposób pomagają seniorom – sponsorów, którzy rzeczowo i finansowo wsparli obchody Dnia Seniora - Sławomira Szełemej, Zenona Bogaleckiego, Kazimierza Szczuko,Jerzego Króla oraz Thomasa Wehling.


Informacja o otwartych konkursach ofert dla organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo,
Według zapisów Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. (Dz. U. z dnia 29 maja 2003 r.) Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, jako organ administracji publicznej, ma za zadanie wspieranie w sferze zadań publicznych, realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ww. Ustawy, prowadzące działalność statutową w danej dziedzinie.


Wyniki wyborów do Sejmu i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 21 października 2007 roku
Protokół z wyborów do Sejmu RP przeprowadzonych w dniu 21 paźdzernika 2007 r. - Obwodowa Komisja nr 1 w Warnicach >>> Protokół z wyborów do Sejmu  przeprowadzonych w dniu 21 paźdzernika 2007r. - Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Starym Przylepie >>> Protokół z wyborów...
Uroczyste oddanie boisk do użytku

 Uroczystość z okazji oddania do użytku boisk zewnętrznych przy szkole w Warnicach miała miejsce 17 października. Zaproszenie na nią przyjęli: Stanisław Kopeć – były poseł na sejm RP obecnie Wiceprezes Ludowych Zespołów Sportowych województwa zachodniopomorskiego, Wiktor Tołoczko - Starosta Powiatu Pyrzyckiego, Kazimierz Lipiński – Burmistrz Pyrzyc, Krzysztof Boguszewski – Burmistrz Lipian, Marek Kibała – Wójt Gminy Przelewice, Edward Kiciński – Wójt Gminy Kozielice, Zdzisław Twardowski – Wójt Gminy Przelewice, Jerzy Goclik – były Dyrektor Departamentu Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska, Radni Gminy Warnice, Helena Karolczuk – Dyrektor Pyrzycko – Stargardzkiego Banku Spółdzielczego Oddziału w Warnicach, przedstawiciele pracodawców z terenu naszej gminy oraz reprezentanci wykonawców inwestycji.


Dzień Edukacji Narodowej

 Na zaproszenie dyrektorów szkół w Warnicach i w Starym Przylepie Wójt Ireneusz Szymański uczestniczył w uroczystych apelach z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego popularnie Dniem Nauczyciela.

Podczas apeli odświętnie ubrane dzieci i młodzież zaprezentowały bogate programy artystyczne przygotowane specjalnie dla swoich nauczycieli. Uczniowie gimnazjum przedstawili śmieszne scenki z życia szkoły, uczennice z grupy tanecznej w Starym Przylepie zatańczyły nowe układy choreograficzne a maluchy z warnickiej podstawówki pięknie zaśpiewały. Przedstawiciele klas przygotowujących część artystyczną w imieniu wszystkich uczniów podziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wręczyli kwiaty i drobne upominki.
Razem wpisów: 2784   Wpisów na stronie: 10    Strona:271 z 279


  <-10 poprzednich   1 ... 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 [271] 272 273 274 275 276 277 278 279    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3812002

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia