Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 września 2018 r. Imieniny: Gerarda i Teodora
 

kliknij aby powiekszyc

PNIEMY SIĘ W GÓRĘ - 3. MIEJSCE W POWIECIE!!!

Od 6 do 13 marca trwały rozgrywki sportowe w ramach VII Igrzysk Rekreacyjno-sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Kulminacja rywalizacji gmin nastąpiła w ostatnią sobotę, 13 marca w trzech obiektach sportowych w Pyrzycach. Do rywalizacji udało się zaangażować niemal 50 zawodników z naszej gminy, a drugie tyle przyjechało kibicować naszym sportowcom.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI OSP

Na terenie Gminy Warnice w miesiącach styczeń-luty odbyły się zebrania sprawozdawcze z działalności OSP.


Z WIZYTĄ U NAJSTARSZEJ MIESZKANKI GMINY

11 marca br. Pani Leokadia Skawińska z Nowego Przylepu ukończyła 99 lat i tym samym jest najstarszą mieszkanką Gminy Warnice. Z tej okazji Wójt Ireneusz Szymański wraz z kierownikiem USC panią Ireną Michno odwiedzili Jubilatkę, wręczając Jej kosz kwiatów, upominek oraz pismo gratulacyjne z życzeniami.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


KONKURS


APEL Z OKAZJI DNIA KOBIET

8 marca br. w Szkole Podstawowej w Warnicach odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Dzięki klasie IIa z panią Honoratą Sikorską i Samorządowi Uczniowskiemu z panią Kamilą Pągowską przenieśliśmy się w świat uśmiechu, serdeczności i tęczowych barw.


ŚWIĘTO KOBIET W ZABORSKU

W niedzielę, 7 marca Koło Gospodyń Wiejskich w Zaborsku zorganizowało w świetlicy wieczorek z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu wzięły udział panie chcące spędzić miło czas.


DZIEŃ KOBIET-SENIOREK

8 marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet w Domu Strażaka w Warnicach spotkały się przedstawicielki Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z naszej gminy. Na uroczystość Dnia Kobiet zostały także zaproszone Panie Dyrektor – Ewa Rebeko, Małgorzata Jakubowska oraz Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański.


DZIEŃ KOBIET

"Kobieta jest przyszłością świata". 
                Louis Aragon

                                                                              

Z okazji ŚWIĘTA KOBIET
pragnę złożyć wszystkim Paniom
serdeczne życzenia - zdrowia, szczęścia,
spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień.
Aby każdy dzień roku był Waszym świętem

 

Wójt Gminy Warnice
Ireneusz Szymański


SPOTKANIE Z BYŁYMI PRACOWNIKAMI URZĘDU GMINY

W czwartek, 04 marca br. odbyło się spotkanie byłych i obecnych pracowników Urzędu Gminy Warnice. Okazją do spotkania był zbliżający się Dzień Kobiet; wszystkim Paniom Wójt wręczył róże i złożył życzenia zdrowia, pogody ducha i radości na każdy dzień w roku.
Razem wpisów: 3055   Wpisów na stronie: 10    Strona:275 z 306


  <-10 poprzednich   1 ... 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 [275] 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 ... 306    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4381390

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia