Dzisiaj jest Środa, 17 października 2018 r. Imieniny: Wiktora i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

SPOTKANIE ZE SPORTOWCAMI

W środę, 17 marca w Obrycie odbyło się spotkanie Wójta Gminy i sportowców reprezentujących gminę na VII Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Wójt w spotkaniu podsumowującym wyniki zawodów podziękował wszystkim, którzy zawzięcie i dumnie reprezentowali Warnice.


OTWARCIE AKADEMII PRZEDSZKOLAKA

17 marca w SP w Starym Przylepie  została uroczyście otwarta AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Na uroczystość przybył Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko, Burmistrz Pyrzyc Kazimierz Lipiński, Wójt Gminy Bielice Zdzisław Twardowski, Wójt Gminy Przelewice Marek Kibała, Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański, Przewodnicząca Rady Gminy Warnice Maria Rzadkowska, Proboszcz Parafii Stary Przylep ks. Arkadiusz Strejko, dyrekcja szkół w Warnicach oraz rodzice, opiekunowie i dzieci.


MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM - ELIMINACJE GMINNE

16 marca w Szkole Podstawowej w Warnicach odbyły się gminne eliminacje konkursu MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM. Do rywalizacji przystąpili uczniowie SP i Gimnazjum. Konkurs został zorganizowany przez Prezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Warnicach Stanisława Hawryszków oraz nauczycielkę Bożenę Hawryszków.


PNIEMY SIĘ W GÓRĘ - 3. MIEJSCE W POWIECIE!!!

Od 6 do 13 marca trwały rozgrywki sportowe w ramach VII Igrzysk Rekreacyjno-sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Kulminacja rywalizacji gmin nastąpiła w ostatnią sobotę, 13 marca w trzech obiektach sportowych w Pyrzycach. Do rywalizacji udało się zaangażować niemal 50 zawodników z naszej gminy, a drugie tyle przyjechało kibicować naszym sportowcom.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI OSP

Na terenie Gminy Warnice w miesiącach styczeń-luty odbyły się zebrania sprawozdawcze z działalności OSP.


Z WIZYTĄ U NAJSTARSZEJ MIESZKANKI GMINY

11 marca br. Pani Leokadia Skawińska z Nowego Przylepu ukończyła 99 lat i tym samym jest najstarszą mieszkanką Gminy Warnice. Z tej okazji Wójt Ireneusz Szymański wraz z kierownikiem USC panią Ireną Michno odwiedzili Jubilatkę, wręczając Jej kosz kwiatów, upominek oraz pismo gratulacyjne z życzeniami.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


KONKURS


APEL Z OKAZJI DNIA KOBIET

8 marca br. w Szkole Podstawowej w Warnicach odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Dzięki klasie IIa z panią Honoratą Sikorską i Samorządowi Uczniowskiemu z panią Kamilą Pągowską przenieśliśmy się w świat uśmiechu, serdeczności i tęczowych barw.


ŚWIĘTO KOBIET W ZABORSKU

W niedzielę, 7 marca Koło Gospodyń Wiejskich w Zaborsku zorganizowało w świetlicy wieczorek z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu wzięły udział panie chcące spędzić miło czas.
Razem wpisów: 3078   Wpisów na stronie: 10    Strona:277 z 308


  <-10 poprzednich   1 ... 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 ... 308    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4428768

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia