Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

KONKURS WIELKANOCNY - WRĘCZENIE NAGRÓD

W piatek, 26 marca w bibliotece gminnej w Obrycie odbyło się uroczyste zakończenie KONKURSU WIELKANOCNEGO oraz wręczenie nagród i dyplomów wszystkim uczestnikom zabawy.


MISTRZOSTWA POWIATU - BIEGI PRZEŁAJOWE W JANOWIE
30 marca 2010 r. po raz trzeci z rzędu w Janowie koło Starego Przylepu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pyrzyckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Przy chłodnej wiosennej pogodzie prawie dwustu uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów rywalizowała o miano najlepszych  w Powiecie Pyrzyckim.

LGD A FUNDUSZ SOŁECKI

Bardzo dobra wiadomość dla  sołtysów i mieszkańców sołectw w gminach, w których działa fundusz sołecki oraz które są członkiem Lokalnych Grup Działania. Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych zajęła stanowisko w sprawie możliwości wykorzystania środków pochodzących z funduszu sołeckiego na finansowanie wkładu własnego w małych projektach realizowanych w ramach osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO

23 marca br. minał termin składania prac w konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. 24 marca w bibliotece w Obrycie spotkała się komisja konkursowa i miała nie lada kłopot. O ile wyłonienie pierwszego miejsca było łatwe i oczywiste, o tyle pozostałe miejsca ... wydawały się być równorzędne.


ZAPROSZENIE - ŚNIADANIE WIELKANOCNE DLA SAMOTNYCH
 Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach organizuje „Śniadanie Wielkanocne” dla samotnych osób, które odbędzie się w dniu 01 kwietnia 2010 roku o godz. 11:00 w Sali USC Urzędu Gminy Warnice.

NABÓR WNIOSKÓW - STOWARZYSZENIE LGD ZIEMIA PYRZYCKA
Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem: Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pyrzycka wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów oraz dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i Rozwój Wsi” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW

23 marca o godzinie 10.00 w Domu Strażaka w Warnicach rozpoczęło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników. Organizatorami szkolenia byli: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Terenowy Zespół Doradców w Pyrzycach oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


UWAGA MŁODZIEŻ - WYJAZDY ZA GRANICĘ!


SPOTKANIE ZE SPORTOWCAMI

W środę, 17 marca w Obrycie odbyło się spotkanie Wójta Gminy i sportowców reprezentujących gminę na VII Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS Gmin Powiatu Pyrzyckiego. Wójt w spotkaniu podsumowującym wyniki zawodów podziękował wszystkim, którzy zawzięcie i dumnie reprezentowali Warnice.


OTWARCIE AKADEMII PRZEDSZKOLAKA

17 marca w SP w Starym Przylepie  została uroczyście otwarta AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Na uroczystość przybył Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko, Burmistrz Pyrzyc Kazimierz Lipiński, Wójt Gminy Bielice Zdzisław Twardowski, Wójt Gminy Przelewice Marek Kibała, Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański, Przewodnicząca Rady Gminy Warnice Maria Rzadkowska, Proboszcz Parafii Stary Przylep ks. Arkadiusz Strejko, dyrekcja szkół w Warnicach oraz rodzice, opiekunowie i dzieci.
Razem wpisów: 3136   Wpisów na stronie: 10    Strona:282 z 314


  <-10 poprzednich   1 ... 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4593538

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia