Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 września 2018 r. Imieniny: Gerarda i Teodora
 

kliknij aby powiekszyc

OBRADY GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
W dniu 8 maja 2009r o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Warnicach odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zwołane przez Szefa Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

MAJÓWKA

  Tegoroczny Festyn Majowy już za nami. Impreza ta organizowana w naszej gminie od kilku lat podczas przedłużonego majowego weekendu, na stałe wpisała się już w kalendarz imprez i cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.


KONCERT WIOSENNO-EKOLOGICZNY
Klasa „0” przy Szkole Podstawowej w Warnicach pod przewodnictwem Pani Grażyny Gładysz przygotowała koncert wiosenno-ekologiczny, który odbył się 30 kwietnia br. roku. Przedstawieniu przysłuchiwali się zaproszeni rodzice, goście oraz dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicy środowiskowej w Warnicach. Przepięknie przygotowany koncert nagrodzony został dużymi brawami publiczności, a na zakończenie dzieci otrzymały drobną nagrodę od Wójta w postaci pudełka „słodkości”. 

ZAPRASZAMY NA FESTYN MAJOWY DO OBRYTEJ


ŻYCZENIA WIELKANOCNE


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W JANOWIE
Już po raz drugi z rzędu w Janowie odbył się finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady.   3 kwietnia 2009 r. przy wspaniałej słonecznej pogodzie ponad setka młodych adeptów biegania na przełaj rywalizowała o miano najlepszych  w Powiecie Pyrzyckim.

ŚWIATOWY DZIEŃ INWALIDY
Na zaproszenie „Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pyrzycach” Wójt Gminy Ireneusz Szymański, Antonina Drabczyk-Palusińska oraz zaproszeni goście z terenu gminy Warnice uczestniczyli w obchodach „Światowego dnia inwalidy”, które odbyły się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach w dniu 03 kwietnia 2009 roku.

PRZYCIANIE DRZEW NA CMENTARZU
Trwają prace związane z przycinaniem drzew na cmentarzu w Warnicach. Prace zlecone przez Wójta Gminy są pierwszą częścią zaplanowanych w tym roku inwestycji na cmentarzu. Wybudowany zostanie także parking przed cmentarzem oraz „alejka” na samym cmentarzu.

OBCHODY DNIA KOBIET - KOŁO EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW
W dniu 9 marca członkowie Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Warnicach uroczyście obchodzili Dzień Kobiet.

II HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIORÓW
W sobotę 21 lutego 2009 roku z inicjatywy Wójta Gminy Ireneusza Szymańskiego, Prezesa LZS „Bryza” Reńsko Edwarda Owczarka oraz zawodników klubu odbył się Drugi Turniej Piłki Nożnej Drużyn Juniorskich. Turniej rozgrywany systemem „każdy z każdym” w całości odbył się w hali sportowej w Warnicach. Do udziału w turnieju zgłosiło się aż 10 zespołów z terenu całego województwa zachodniopomorskiego.Razem wpisów: 3055   Wpisów na stronie: 10    Strona:290 z 306


  <-10 poprzednich   1 ... 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 [290] 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... 306    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4381338

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia