Dzisiaj jest Czwartek, 17 stycznia 2019 r. Imieniny: Antoniego i Rościsława
 

kliknij aby powiekszyc

ŚLUBOWANIE URZĘDNIKA

12 listopada pracownik Urzędu Gminy Warnice złożył uroczyste ślubowanie w obecności Wójta Gminy Ireneusza Szymańskiego, Sekretarza Gminy oraz Skarbnika i wszystkich pracowników Urzędu. Nowa ustawa o pracownikach samorządowych wprowadziła obowiązek złożenia ślubowania nowo zatrudnianych urzędników.


ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

91 lat temu zakończyła się I wojna światowa. Polska po 123 latach powróciła na mapy Europy, a pomógł jej w tym duch patriotyczny narodu, który nie zapomniał swego języka, kultury i historii, a nade wszystko umiłował wolność - i do niej dążył przez te wszystkie lata.


DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W STARYM PRZYLEPIE

11 listopada po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Starym Przylepie odbyła się uroczysta akademia poświęcona historii Polski sprzed lat.


RUSZA "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"

W poniedziałek, 09 listopada o g. 17.00 w szkole w Starym Przylepie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące nowego projektu AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Na spotkanie przybyło wielu rodziców zainteresowanych bezpłatnym przedszkolem dla maluchów w wieku 3, 4 lub 5 lat.


RUSZA PROJEKT "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"


PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW W WARNICACH
Dzieci z I klasy Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach w dniu 6 listopada zostały oficjalnie pasowane na uczniów szkoły podstawowej. W uroczystości uczestniczyli Sekretarz Gminy Alina Werstak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Warnicach Ewa Rebeko, Dyrektor Gimnazjum w Warnicach Małgorzata Jakubowska, uczniowie szkoły podstawowej, nauczyciele a także rodzice pierwszoklasistów. 

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Pyrzycka, ul. Plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce, ogłasza nabór na wolne stanowisko administracyjne Pracownik biura.


CHODNIKI W BARNIMIE I WÓJCINIE

Ukończono już budowę „ciągu pieszego” przy drodze wojewódzkiej na odcinku Warnice–Barnim. W dalszej części Barnima kładziona jest kostka polbrukowa, wiodąca aż do Wójcina. Gotowa jest już zatoczka autobusowa dla wysiadających w tej części wsi. W Wójcinie robotnicy układają kostkę na odcinkach wyjazdowych z posesji oraz kładą obrzeża i krawężniki wzdłuż jezdni.


WODA NA CMENTARZU W ZABORSKU

Do cmentarza w Zaborsku doprowadzone zostało ujęcie wody bieżącej. Bez przeszkód można teraz użyć ją do sprzątania i mycia nagrobków oraz do kwiatów. Prace związane z wykopaniem rowu, zakopaniem węża podłączonego do głównego ujęcia wody i zasypaniem wykopu zakończyły się w środę, 28 października i tego samego dnia podłączono wodę.


ZAPROSZENIE NA TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
Razem wpisów: 3160   Wpisów na stronie: 10    Strona:293 z 316


  <-10 poprzednich   1 ... 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 [293] 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 ... 316    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4672680

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia