Dzisiaj jest Środa, 17 października 2018 r. Imieniny: Wiktora i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE
Dożynki Gminno – Parafialne odbyły się  30 sierpnia w Obrytej. Tradycyjne rozpoczęły się Mszą Świętą dziękczynną. Na uroczystość licznie przybyli przedstawiciele poszczególnych sołectw z gminy Warnice z wieńcami dożynkowymi. Starostowie tegorocznych dożynek Lech Orzechowski z Obrytej oraz Danuta Witkowska z Warnic złożyli na ręce wójta chleb wypieczony z tegorocznego ziarna prosząc wspólnie ks. proboszcza Arkadiusza Strejko o odprawienie mszy świętej dziękczynnej za tegoroczne plony. Po nabożeństwie wszyscy zgromadzeni symbolicznie podzielili się chlebem a następnie udali się na plac przy świetlicy wiejskiej w Obrytej, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009
W tym roku, inauguracja roku szkolnego 2008/2009 odbyła się w poniedziałek 1 września. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach, Gimnazjum im. Noblistów Polskich oraz Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie uczestniczyli w Mszach Świętych, a następnie w uroczystych apelach, podczas których Wójt Ireneusz Szymański oraz Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska życzyli im bardzo dobrych wyników w nauce i miłej atmosfery w szkole.

BEZPŁATNE SZKOLENIA - JĘZYKI I KOMPUTERY TO DROGA DO TWOJEJ KARIERY

DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE


II FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJWAKACYJNE WYJAZDY NAD MORZE

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008
Najwcześniej, bo już w dniu 11 czerwca, rok szkolny zakończyli uczniowie klasy „0”. W uroczystości uczestniczyła Sekretarz Gminy Warnice – Aneta Kremer – Seredyńska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Warnicach – Ewa Rebeko, nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice. Po części artystycznej Sekretarz Gminy wręczyła wszystkim dzieciom nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Warnice - piękne encyklopedie tematyczne. Od wychowawczyni dzieci otrzymały dyplomy ukończenia klasy „0” oraz nagrody książkowe.

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZIEMIA PYRZYCKA
             W dniu 7 kwietnia 2008r. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się spotkanie informacyjne, które miało na celu zaprezentowanie przedstawicielom gmin Warnice, Pyrzyce i Dolice, korzyści z utworzenia Lokalnej Grupy Działania.

OTWARCIE CENTRUM KSZTAŁCENIA

 W dniu 11 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Kształcenia w Warnicach. Centrum powstało w ramach projektu „ Wioska internetowa – kształcenie na odległość na terenach wiejskich” realizowanego przez Fundację Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia w partnerstwie z Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym OPTOLAND ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonały Aneta Kremer – Seredyńska - Sekretarz Gminy w Warnicach oraz Anna Difort – Dura - specjalista do spraw promocji projektu w regionie.
Razem wpisów: 3078   Wpisów na stronie: 10    Strona:296 z 308


  <-10 poprzednich   1 ... 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... 308    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4428746

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia