Dzisiaj jest Piątek, 17 sierpnia 2018 r. Imieniny: Jacka i Mirona
 

kliknij aby powiekszyc

Święto Seniorów

 W tym roku Seniorzy z naszej gminy obchodzili swoje święto w dniu 11 października. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta odprawiona w kościele w Warnicach. Następnie zaproszeni goście wśród których byli: Wójt Ireneusz Szymański, Wicestarosta Powiatu Pyrzyckiego Jarosław Stankiewicz, Przewodniczący Koła ZERiI w Pyrzycach Zenon Matoszko, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie Danuta Antoszewska, Dyrektor Gimnazjum w Warnicach Małgorzata Jakubowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Warnicach Ewa Rebeko oraz członkowie koła, udali się na przyjęcie do Domu Strażaka.


Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim nauczycielom i pracownikom
Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie,
Szkoły Podstawowej w Warnicach
oraz Gimnazjum w Warnicach
życzę zdrowia, radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.


Dożynki Gminno - Parafialne w Starym Przylepie

 Tegoroczne Dożynki Gminno – Parafialne odbyły się 15 września w Starym Przylepie. Uroczystość rozpoczął wójt Ireneusz Szymański wygłaszając do zgromadzonych przemówienie, w którym podziękował rolnikom za całoroczny trud poświęcony pracy na roli.

Następnie wójt wręczył list gratulacyjny oraz upominek Państwu Iwonie i Andrzejowi Chabierom, których wielokrotnie wyróżniane gospodarstwo zdobyło kolejną nagrodę - II lokatę etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „ Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2007”.


ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI GMINNO - PARAFIALNE


SPOŁECZNA KAMPANIA MULTIMEDIALNA PROFILAKTYKI HIV/AIDS

 „W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie”
SPOŁECZNA KAMPANIA MULTIMEDIALNA
PROFILAKTYKI HIV/AIDS


CZAS DO SZKOŁY

 W tym roku rok wakacje trwały nieco dłużej niż zwykle. Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się w poniedziałek 3 września.

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Warnicach oraz Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie uczestniczyli w uroczystych apelach, podczas których Wójt Ireneusz Szymański i Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska życzyli im jak najlepszych wyników w nauce w nowym roku szkolnym 2007/2008.


POŻEGNALIŚMY LATO

I Festiwal Piosenki Wakacyjnej już za nami. Plenerowa impreza z okazji zakończenia wakacji podczas której odbył się festiwal miała miejsce w sobotę 1 września na boisku w Warnicach.

Podczas pierwszego festiwalu osiem dziewczynek zaprezentowało swoje umiejętności wokalne. Występy oceniała komisja w składzie: Aneta Kremer – Seredyńska – Przewodnicząca Komisji oraz członkinie: Maria Malkiewicz i Danuta Antoszewska.


ZAPRASZAMY NA "POŻEGNANIE LATA"


1 WRZEŚNIA 2007
NA BOISKU W WARNICACH


REMONTY W SZKOŁACH NA FINISZU

 Przerwa wakacyjna jest najlepszą porą na przeprowadzanie remontów budynków szkolnych. Również w tym roku udało się zmodernizować wiele szkolnych pomieszczeń.


ROLNIK W EUROPIE

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie zapraszają na bezpłatne szkolenia” Rolnik w Europie”

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu (091) 561 37 00 oraz na www.zodr.pl
Razem wpisów: 3024   Wpisów na stronie: 10    Strona:296 z 303


  <-10 poprzednich   1 ... 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 302 303    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4286853

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia