Dzisiaj jest Czwartek, 17 stycznia 2019 r. Imieniny: Antoniego i Rościsława
 

kliknij aby powiekszyc

WÓJT DZIĘKUJE ZA POMOC PRZY DOŻYNKACH

16 września w Domu Strażaka Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański spotkał się ze wszystkimi mieszkańcami gminy, którzy pomagali przy organizacji tegorocznych DOŻYNEK GMINNO-PARAFIALNYCH.


DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE W WARNICACH
12 września na boisku sportowym w Warnicach odbyły się DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE. Uroczystość rozpoczęła się otwarciem wyremontowanego boiska. Biało-czerwoną wstęgę przecinali: Wicestarosta Pyrzycki Jarosław Stankiewicz, Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański, Proboszcz Parafii Warnice ks. Piotr Ilnicki, Przewodnicząca Rady Gminy Maria Rzadkowska, lokalny działacz sportowy Leszek Nawrot oraz piłkarze POGONI SZCZECIN – Maciej Stolarczyk i Marek Walburg.

CERTYFIKAT "LCAE" DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYM PRZYLEPIE
Pani Danuta Antoszewska - dyrektor SP w Starym Przylepie i pan Ireneusz Szymański – wójt Gminy Warnice uczestniczyli w VIII Ogólnopolskiej Konferencji „Szkoły dla Ekorozwoju 2009”, która odbyła się 7 września 2009 r. we Wrocławiu. Celem konferencji było podsumowanie ogólnopolskiego Programu Szkoły dla Ekorozwoju, w który w ciągu ostatnich 8 lat zaangażowało się na różnych etapach jego realizacji kilkaset szkół z całej Polski.

PROFILAKTYKA GRYPY SEZONOWEJ i A(H1N1)


POWIATOWE ZAWODY DRUŻYN OSP - REŃSKO NAJLEPSZE!!!

6 września br. na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki w Pyrzycach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych gr. III z terenu Powiatu Pyrzyckiego. W zawodach udział wzięło 12 drużyn, które reprezentowały swoje jednostki  w sztafecie i zadaniach bojowych. Gminę Warnice reprezentowały jednostki OSP z Obryty i Reńska.


WIELKIE ROZSTRZYGNIECIE WAKACYJNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

2 września zebrała się komisja konkursowa, aby wyłonić zwycięzców WAKACYJNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. Na konkurs wpłynęło 9 prac. Regulamin zaznaczał, że musi być to zdjęcie, którego dziecko jest autorem oraz zgadza się na publikację fotografii na stronie www.warnice.pl.


POSTĘP PRAC PRZY BUDOWIE CHODNIKÓW

Zgodnie z umową i zapowiedzią, monitorujemy postęp prac remontu pobocza i budowy chodników w Gminie Warnice. W miejscowości Kłęby prace posuwają się naprzód; ułożonych jest już ponad 1200 m chodnika wraz z wjazdami na posesje i obrzeżami oraz krawężnikami.


ŻEGNAJ LATO - WITAJ SZKOŁO!

Pierwszego dnia września w budynku Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie zrobiło się gwarno i wesoło. Po 2 miesiącach odpoczynku rozpoczął się nowy rok szkolny; puste dotąd sale i korytarze wypełniły się dziećmi, ich śmiechem, zabawą i relacjami z wakacji. 


NOWY ROK SZKOLNY 2009/2010 W GIMNAZJUM

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Warnicach. Uroczystość inauguracji nowego semestru wytężonej nauki i pracy odbyła się w świetlicy budynku szkoły.


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010 W SP W WARNICACH

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach. Punktualnie o godz. 9.00 rozbrzmiał pierwszy dzwonek, po którym na miejsce apelu wprowadzono sztandar szkoły. Następnie wszyscy zaśpiewali hymn państwowy.
Razem wpisów: 3160   Wpisów na stronie: 10    Strona:296 z 316


  <-10 poprzednich   1 ... 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... 316    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4672656

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia