Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

PRZYGOTOWANIA DO OBCHODÓW 50-LECIA JEDNOSTKI OSP W WARNICACH

 Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Warnicach wystąpili do Urzędu Gminy z propozycją odnowienia boksów garażowych w Domu Strażaka w Warnicach. Po oszacowaniu przedstawili zapotrzebowanie na materiały niezbędne do renowacji pomieszczeń. Następnie po otrzymaniu materiałów, 26 oraz 27 stycznia 2009 roku samodzielnie pomalowali cały garaż w Domu Strażaka.


ZABAWA CHOINKOWA W STARYM PRZYLEPIE

 17 stycznia 2009 r. odbyła się w świetlicy w Starym Przylepie zabawa choinkowa. Przy dźwiękach muzyki (na żywo) w wykonaniu pana Mieczysława Hackiewicza - w sobotę karnawałowo szalały dzieci szkolne, przedszkolne i nie tylko. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły i dzieci z Punktu Przedszkolnego „Nasze Małe Przedszkole” otrzymały paczki z rąk super MIKOŁAJA.


ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W NASZYM MAŁYM PRZEDSZKOLU

 Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. W dniu 20.01.2009r. swoje święto obchodzili „dziadkowie” maluchów uczęszczających do „Naszego Małego Przedszkola” w Starym Przylepie. W uroczystości udział wziął również wójt Ireneusz Szymański oraz  Danuta Antoszewska – koordynator projektu.


ZABAWA CHOINKOWA W WARNICACH
    W sobotę 17 stycznia w Domu Strażaka odbyła się Zabawa Choinkowa zorganizowana przez Radę Sołecką oraz Świetlicę  Środowiskową w Warnicach.

PLAN ZAJĘĆ PODCZAS FERII W ŚWIETLICY W WARNICACH
      Gminna Biblioteka Publiczna w Warnicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia organizowane w świetlicy. Podczas ferii odbędą się  będą zajęcia plastyczne, gry świetlicowe oraz konkursy rysunkowe. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach ruchowych. W ostatnim dniu ferii nagrodzeni zostaną laureaci konkursu rysunkowego, a dla wszystkich uczestników zajęć przygotowany zostanie słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

FERIE ZIMOWE W SZKOŁACH
W I tygodniu ferii w Szkole Podstawowej w Starym Przylepie zorganizowane będą zajęcia w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”. Szkoła otwarta jest dla uczniów w godzinach 9.00 – 12.00. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych, tanecznych, wokalnych, informatycznych i rekreacyjnych. Zajęcia prowadzą nauczyciele: J. Wolińska, D.Gorąca, W. Lorenc, E. Skrzypczyńska – Somyk, B. Piwoni, M. Sikorska, J. Albrewczyński.

KONFERENCJA - PARASOL DLA GMINNEGO ROZWOJU

  Przedstawiciele organizacji pozarządowych, sołectw, Kół Gospodyń Wiejskich, służb zatrudnienia pomocy społecznej, Starosta Pyrzycki, Wójt Gminy Przelewice, lokalni liderzy, eksperci z całego kraju – na początku roku zebrali się w Przelewicach, by porozmawiać o pomysłach na społeczne gospodarowanie na obszarach wiejskich.


SPOTKANIE KONSULTACYJNE DLA LOKALNYCH LIDERÓW

 W dniu 12 stycznia w Urzędzie Gminy w Warnicach odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie opracowania i wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). Dokument ten jest niezbędny do aplikowania o środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Oś 4 Leader.


WIGILIA DLA SAMOTNYCH
W piątek 19 grudnia o godz. 11 w Obrytej odbyła się wigilia dla osób samotnych, zorganizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach. W uroczystej Wigilii oprócz zaproszonych osób wziął udział Wójt Gminy Ireneusz Szymański, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Marianna Margiel-Mikołajczak oraz pracownicy OPS.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
Razem wpisów: 3137   Wpisów na stronie: 10    Strona:300 z 314


  <-10 poprzednich   1 ... 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 [300] 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594193

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia