Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

PASOWANIE NA UCZNIA W WARNICACH

25 października 2017 roku o godzinie 9-ej odbyła się uroczystość podczas której „ślubowanie” złożyli uczniowie klasy I w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach. Uroczystość prowadzona była przez Honoratę Sikorską, wychowawcę klasy, a pasowania na ucznia dokonała Dyrektor Ewa Rebeko. Dzieci zanim doczekały się uroczystego momentu przyjęcia w szeregi społeczności uczniowskiej zaprezentowały swoje szkolne umiejętności. Koledzy i koleżanki z innych, starszych klas obdarowali nowych uczniów upominkami.


ZAPROSZENIE


DZIEŃ SENIORA

26 października w Domu Strażaka w Warnicach świętowano Dzień Seniora. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Stowarzyszenia Biesiada zorganizowali spotkanie, na którym Wójt Gminy Warnice wręczyła upominki i bukiety kwiatów Paniom Jubilatkom, obchodzącym w roku bieżącym okrągłą rocznicę urodzin. Podziękowała również Pani Antoninie Drabczyk-Palusińskiej za dbałość o grupę seniorów i zorganizowanie dorocznej uroczystości.


PASOWANIE UCZNIÓW W STARYM PRZYLEPIE

26 października w filii SP w Starym Przylepie odbyła się niecodzienna uroczystość. Dziewięcioro uczniów klasy pierwszej złożyło ślubowanie oraz zostało pasowanych na ucznia. Zanim jednak stali się pełnoprawnymi uczniami, zaprezentowali program artystyczny oraz przegląd zdobytej wiedzy, przygotowany pod kierunkiem Pani Kierownik Doroty Gorącej.


50 LAT RAZEM...

19 października w Domu Strażaka w Warnicach odbyła się uroczystość Złotych Godów. 7 par z naszej gminy świętowało 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, zawartego w 1967 roku. Są to Państwo Janina i Kazimierz Garstka, Genowefa i Stanisław Gościniakowie, Krystyna i Ryszard Kula, Janina i Adam Majeccy, Janina i Edward Pągowscy, Maria i Lech Rzadkowscy, Pelagia i Piotr Tkaczykowie.


MAMMOBUS W WARNICACH

W minioną środę, 25 października przeprowadzona została akcja mammograficznych badań profilaktycznych. Mammobus z firmy Luxmed przebadał ponad 40 pań z terenu naszej gminy. Profilaktyczne prześwietlenie piersi, połączone z regularnym samobadaniem jest podstawowym obowiązkiem dbania o zdrowie każdej kobiety. Przypominamy o tym w październiku – miesiącu różowej wstążki.


KONFERENCJA - ZODR BARZKOWICE


UWAGA - PRACA


GRAFIK ZAJĘĆ DLA SENIORÓW - LISTOPAD


OSTRZEŻENIE PRZED SILNYM WIATREM

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 
PRZED SILNYM WIATREM


Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem zjawiska silnego wiatru na terenie województwa zachodniopomorskiego w dniach od 27.10.2017 r. do 30.10.2017 r.
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:4 z 276


  <-10 poprzednich   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762924

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia