Dzisiaj jest Środa, 17 października 2018 r. Imieniny: Wiktora i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

OGŁOSZENIE O SKŁADZIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WARNICACH ORAZ TERMINACH DYŻURÓW


OGŁOSZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej w Warnicach powołanej w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na 21 października 2018 r.

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych, została powołana Gminna Komisja Wyborcza w Warnicach w następującym składzie osobowym:


KOMUNIKAT - BOCIAN Z OKOLIC REŃSKA

K  O  M  U  N  I  K  A  T  dotyczący bociana z okolic Reńska

Od kilku tygodni Straż Gminna otrzymuje informacje o bocianie z uszkodzonym skrzydłem, który nie odleciał i spaceruje po łąkach w okolicach miejscowości Reńsko.
W mediach społecznościowych trwa nawet zażarta dyskusja na temat bezczynności pracowników Gminy Warnice i znieczulicy społecznej. Ponadto wszelcy „znawcy” tematyki bocianów dzielą się swoimi „dobrymi radami” na temat najwłaściwszego rozwiązania tego problemu.

W związku z tym informuję, że: ...

 


INFORMACJA

INFORMACJA

Informuję, że w dniu 14 września 2018 roku Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny.


UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

3 września 2018 r. nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie i nauczyciele powrócili do szkół, by rozpocząć kolejny rok nauki. Rok ten będzie kończył zmiany organizacyjne w szkołach podstawowych, uczniowie III klasy gimnazjum są ostatnimi uczniami oddziałów gimnazjalnych. Jednocześnie po raz pierwszy od reformy oświaty do szkoły uczęszczają także uczniowie klasy VIII. Nie zapomniano również o obchodzonej 1 września 79. rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej, a pamięć o ofiarach wojny uczczono minutą ciszy.


TERMINY ZEBRAŃ - FUNDUSZ SOŁECKI NA 2019 R.

Terminy zebrań wiejskich dotyczących ustalenia funduszu sołeckiego na 2019 rok


WATERPROTECT - ZAPROSZENIE DO BARZKOWIC


POMOC SUSZOWA
Pomoc suszowa - uprawy rolne
 
Producenci rolni, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą od 14.09.2018 r. do 28.09.2018 r. składać wnioski o udzielenie pomocy. 

OTWARCIE ŚWIETLICY W KŁĘBACH

1 września 2018 r. nastąpiło uroczyste otwarcie ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KŁĘBACH po remoncie generalnym, który wykonany został w tym roku. Prace remontowe współfinansowane były z funduszy UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni sołtysi, radni Rady Gminy Warnice oraz oczywiście mieszkańcy miejscowości Kłęby.


WYPŁATA ŚWIADCZEŃ "DOBRY START"

OGŁOSZENIE

Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach informuje, że wypłata świadczeń „Dobry start” dla osób, które złożyły wnioski w m-cu lipcu i sierpniu nastąpi w dniu 11 września 2018 roku.


KOMUNIKAT - KOT

K  O  M  U  N  I  K  A  T  

Od kilku dni  na terenie miejscowości Barnim przy budynku nr 20 pojawia się kot czarnej maści z obrożą na szyji. Jest bardzo spokojny i chętny do kontaktu z ludźmi. Prawdopodobnie komuś zaginął.
Proszę o obejrzenie załączonych fotografii i w przypadku rozpoznania proszę o kontakt ze Strażą Gminną osobisty lub telefoniczny ...
Razem wpisów: 3078   Wpisów na stronie: 10    Strona:4 z 308


  <-10 poprzednich   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 308    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4428786

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia