Dzisiaj jest Piątek, 17 sierpnia 2018 r. Imieniny: Jacka i Mirona
 

kliknij aby powiekszyc

KĄPIELISKO W KRZEMIENIU

GMINA DOBRZANY

ZAPRASZA DO ODWIEDZENIA KĄPIELISKA W KRZEMIENIU

Gmina Dobrzany zakończyła realizację projektu „ROZWÓJ KĄPIELISKA W KRZEMIENIU POPRZEZ UTWARDZENIE CIĄGÓW PIESZYCH I MONTAŻ MONIDŁA”

W ramach operacji wykonano roboty budowlane polegające na:

  1. wykonaniu pielęgnacji istniejącej podbudowy pod kątem wykonania podsypki cementowo – piaskowej,
  2. wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową.

PIKNIK W DOBRZANACH


"ZABYTKI Z KULTURĄ"!

Przez całe wakacje od 2 lipca do 31 sierpnia 2018 r. na stronie internetowej Narodowego Instytutu Dziedzictwa zabytek.pl i na kanale TVP Kultura będzie trwał konkurs „Zabytki z Kulturą”.


O MŁODZIEŻOWYCH RADACH


ŚWIADOME SAMOLECZENIE


NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2018/2019

Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach informuje, że w związku ze zbliżającym się nowym okresem zasiłkowym 2018/2019 osoby ubiegające się o wsparcie finansowe z tytułu:
• Świadczeń wychowawczych;
• Świadczenia „Dobry start”;
• Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego;
• Świadczeń rodzinnych;
mogą składać wnioski o przyznanie prawa do w/w świadczeń:
od 1 lipca drogą elektroniczną (przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl oraz przez bankowość elektroniczną);
od 1 sierpnia drogą tradycyjną („papierową”).


FOTO-PRZYGODA W IŃSKU

Pora na podsumowanie zajęć Foto-przygody w Ińsku. Warsztaty odbyły się w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.


FOTO-PRZYGODA W PYRZYCACH

Pora na podsumowanie zajęć Foto-przygody w Pyrzycach. Warsztaty odbyły się w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.


ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLACH

Przedszkolaki, tak jak i dzieci szkolne, miały w minionym czasie uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W Starym Przylepie odbyło się ono 21. czerwca o godz. 12.00, w Punkcie Przedszkolnym w Warnicach – 26. czerwca o godz. 9.00, natomiast Punkcie Przedszkolnym w Warnicach realizowanym w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +” - 28. czerwca o godz. 12.00.


REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA - LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH/NIEPRZYJĘTYCH

Ogłoszone zostały wyniki końcowe rekrutacji uzupełniającej do Punktów Przedszkolnych. Szczegóły w zakładce Punktu Przedszkolnego w Warnicach oraz Punktu Przedszkolnego w Starym Przylepie.
Razem wpisów: 3024   Wpisów na stronie: 10    Strona:4 z 303


  <-10 poprzednich   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 303    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4286871

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia