Dzisiaj jest Środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny: Bogny i Florentyny
 

kliknij aby powiekszyc

STYPENDIUM DLA UCZNIÓW ZA WYNIKI W NAUCE

Informujemy uczniów, którzy ukończą w roku szkolnym 2017/2018 klasę IV, V, VI, VII szkoły podstawowej oraz klasę II-III gimnazjum, że do 15.06.2018 r. można składać wnioski o stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególnie wybitne osiągnięcia w nauce. Zainteresowane osoby mogą pobierać wnioski w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Warnicach oraz Starym Przylepie, w Urzędzie Gminy Warnice (pokój nr 14) oraz ze strony internetowej www.warnice.pl. Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do której uczęszcza uczeń w obecnym roku szkolnym.


ZAPROSZENIE - BARNIM


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


KOMUNIKAT BIURA ZGDO


KOMUNIKAT

W imieniu Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry informuje się, że dnia 01 czerwca 2018 r. (piątek) Biuro Związku Gmin Dolnej Odry z siedzibą w Chojnie przy ul. Narciarskiej 57 będzie nieczynne.


TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE WYDŁUŻONY

Termin składania wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2018 r. wydłużony.

Komisja Europejska opublikowała 14 maja 2018 r. rozporządzenie upoważniające państwa członkowskie UE do przedłużenia w 2018 r. terminu składania wniosków o przyznanie płatności do 15 czerwca br. 


NIE WYPALAJ TRAW!

Jak co roku ARiMR ostrzega - Nie wypalaj traw! 
Grożą za to kary i cofnięcie dopłat!

 Nadeszła wiosna, temperatury są coraz wyższe. Na łąkach widać wyschnięte, martwe trawy, które w wielu miejscach mogą być celowo podpalane.  Niektórzy uważają, że jest to najprostszy sposób na pozbycie się takich śmieci, a nawet dopatrują się w takim działaniu zabiegów użyźniających glebę. Nic bardziej mylnego!


KOMUNIKAT - ODŁOWIONY PIES

K  O  M  U  N  I  K  A  T

W dniu 23 maja 2018r. na terenie Janowa ( przy budynku magazynowym) odłowiono młodą sukę mieszańca wilczura. Była wychudzona i przerażona. Z relacji mieszkańców wynika, że błąkała się w tym miejscu od kilku dni.  Jeśli ktoś rozpoznaje psa na fotografiach prosimy o kontakt w sprawie jego odbioru. 


INFORMACJA - USZKODZENIA WSKUTEK NIEWŁAŚCIWEGO STANU DRÓG

INFORMACJA W SPRAWIE SPOSOBU POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU USZKODZENIA POJAZDU LUB SPOWODOWANIA KOLIZJI WSKUTEK NIEWŁAŚCIWEGO STANU TECHNICZNEGO NAWIERZCHNI DROGI


HFT - PYRZYCE, SIEDLCE, KOŁOBRZEG

Ostatnie tygodnie w klubie Husaria Fight Team są bardzo pracowite. Zawodnicy jeżdżą z turnieju na turniej i zdobywają cenne doświadczenie, które pozwala im pokazywać się z coraz lepszej to strony. Zaczynając od Pyrzyc 28.04.2018 r. gdzie zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w którym to udział wzięło ponad 10 klubów z województwa w kategorii młodzik i młodziczka. HFT zajęło drużynowo 3 miejsce. 


KONKURS "JEDZ RYBY BĘDZIESZ ZDRÓW ..."

Konkursu kulinarny "Jedz ryby będziesz zdrów - najsmaczniejsza potrawa z ryb słodkowodnych”

Stowarzyszenie „WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza do udziału w konkursie. Podsumowanie 9 czerwca 2018 r. (sobota) przy zbiorniku wodnym SICINA w Pyrzycach, ul. Lipiańska w ramach imprezy „Piknik Rodzinny z Rybką w Tle”. Zgłoszenia do 23 maja 2018 r..
W załączeniu regulamin i formularz zgłoszenia.
Razem wpisów: 2967   Wpisów na stronie: 10    Strona:4 z 297


  <-10 poprzednich   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 297    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4165768

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia