Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

ŻYCZENIA


ZAPROSZENIE


ŻYCZENIA


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


KOMUNIKAT STRAŻY GMINNEJ

Od kilku dni w rejonie wsi  Zaborsko i Kłęby błąkał się pies owczarek długowłosy. Przy pomocy mieszkańców został odłowiony i tymczasowo przebywa na terenie Urzędu Gminy Warnice.  Pies jest w dobrej kondycji, w wieku ok. 1 roku, zęby białe zdrowe, nie wykazuje objawów dysplazji stawów charakterystycznej dla tej rasy psów. Jest bardzo spokojny, boi się mężczyzn i bardzo pozytywnie reaguje na kontakt z kobietami i dziećmi. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska na załączonych fotografiach lub jest zainteresowany przyjęciem psa do swojej posesji, prosimy o kontakt ze Strażą Gminną na adres e-mailowy, osobisty lub telefoniczny. Urząd Gminy jest w stanie zapewnić budę dla psa oraz pokryć ewentualne koszty badan weterynaryjnych.


INFORMACJA

Wójt Gminy Warnice informuje, iż dnia 02 maja 2017 roku
Urząd Gminy Warnice

oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Warnicach
będą nieczynne.


TERMINY WARSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH - MAJ 2017

Terminy WARSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH w ramach projektu  „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” realizowanego przez Stowarzyszenie Biesiada w we współpracy z gminą Warnice, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


NABÓR DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH - INFORMACJA


KOMUNIKAT

OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY dla dzieci
biorących udział w projekcie „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”
dzieci od 7 lat

   Stowarzyszenie BIESIADA i Gmina WARNICE zapraszają do udziału w obozie edukacyjno-historycznym, który odbędzie się w dniach 15-17 maja 2017 r. oraz 26–28 maja 2017 r. na obszarze Pojezierza Wałeckiego. Obóz organizowany jest w ramach projektu „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  • Dzieci z miejscowości Barnim, Dębica, Obryta, Warnice biorą udział w obozie w terminie 15–17 maja 2017 r.
  • Dzieci z miejscowości Cieszysław, Grędziec, Nowy Przylep, Reńsko, Stary Przylep, Wierzbno, Zaborsko biorą udział w obozie w terminie 26–28 maja 2017 r.

Planowane działania:


1000 DRZEW NA MINUTĘ

10 kwietnia 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie we współpracy z Nadleśnictwem Choszczno wzięli udział w akcji „1000 drzew na minutę”. Celem akcji jest coroczne dosadzanie drzew na wolnych terenach. Tym razem miejscem na nasadzenia był teren wokół szkoły, gdzie znalazło się miejsce dla 40 nowych lip. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w to przedsięwzięcie i z wielką radością sadziły drzewa, nadając im imiona.
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:4 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446074

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia