Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 marca 2019 r. Imieniny: Cyryla i Edwarda
 

kliknij aby powiekszyc

DOKOŃCZENIE CIĄGU PIESZEGO WARNICE-BARNIM W 2009 ROKU ?
Wójt Gminy Warnice w dniu 29 lipca 2009 roku zwrócił się z ponowną prośbą do Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie o dokończenie w bieżącym roku ciągu pieszego przy drodze wojewódzkiej Stargard-Pyrzyce na odcinku Warnice-Barnim.

WIZYTA BURMISTRZA ZAPRZYJAŹNIONEJ GMINY SPANTEKOW
W czwartek, 27 sierpnia Wójt Gminy Warnice gościł delegację z Niemiec - przyjechał do nas z wizytą Burmistrz zaprzyjaźnionej Gminy Spantekow wraz z delegacją. Pan Reinhardt Elstner przybył na spotkanie z Wójtem Gminy Warnice w celu omówienia współpracy gmin na rok 2010.
ZEBRANIE WÓJTA Z SOŁTYSAMI

27 sierpnia w budynku Urzędu Gminy Warnice odbyło się zebranie sołtysów z Wójtem. Na zaproszenie Wójta Gminy Warnice Ireneusza Szymańskiego przybyli sołtysi z większości sołectw Gminy. Spotkanie miało na celu omówienie szczegółów organizacyjnych w sprawie tegorocznych DOŻYNEK.


ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI


URZĘDNICY Z WARNIC PODNOSZĄ SWOJE KWALIFIKACJE

Urząd Gminy w Warnicach dba o nieustanny rozwój swoich pracowników a także podnoszenie ich kwalifikacji, dlatego przystąpił do realizacji programu „SZKOLENIA OGÓLNE I SPECJALISTYCZNE DLA KADR URZĘDÓW GMIN WIEJSKICH I MIEJSKO-WIEJSKICH”.


BĘDĄ ŁAWKI NA BOISKU W WARNICACH

Już drugi tydzień trwają prace modernizacyjne na boisku sportowym w Warnicach. Obecnie stawiane są nowe ławki dla widzów. Betonowe wylewki zastygły już na tyle, że można było dziś zdjąć szalunki. Następnie betonowe stopnie pokryte zostaną drewnianymi ławkami. Wkrótce będzie można wygodnie, na siedząco oglądać mecze i inne wydarzenia sportowe.


KOŃCZĄ SIĘ ŻNIWA W GMINIE

Za nami pierwsza połowa sierpnia, a zatem przed nami końcówka żniw. W tym roku mimo kapryśnej aury zbiory z pól są nawet dość zadowalające. Nie dość zadowalające są natomiast, jak zwykle, ceny w skupach – wzbudzają kontrowersje i zazwyczaj odbiegają od wymarzonych kwot, jakie za swoje plony dostać chcieliby rolnicy.


PRODUKCJA BRYKIETU - FIRMA BIO-TRANS Z CIESZYSŁAWIA

Od kilku tygodni mieszkańcy gminy mogą zauważyć wielkie ilości słomy zgromadzone przy hali w Cieszysławiu. To firma BIO-TRANS; zajmuje się ona produkcją brykietu właśnie ze słomy. Jest to ekologiczne paliwo, dające porównywalnie takie samo ciepło, jak spalanie drewna czy węgla; jest jednak dużo tańsze i przede wszystkim przyjazne dla środowiska - zero emisji spalin, zero popiołu.


WAKACYJNE WYJAZDY NAD MORZE

30 lipca z Warnic wyjechała ostatnia wycieczka nad morze. Dla mieszkańców Urząd Gminy Warnice zorganizował tanie wyjazdy nad morze do wybranych miejscowości. Najchętniej podróżowano do Niechorza i Międzyzdrojów. Choć pogoda nie zawsze dopisywała, chętnych nie brakowało – w sumie podczas 13 wyjazdów z oferty skorzystało 300 osób z Gminy Warnice – dzieci, młodzież i dorośli.


BUDOWA CHODNIKA W KŁĘBACH

Zgodnie z umową i zapowiedzią, ruszył remont pobocza i budowa chodników w Gminie Warnice. Pierwszą miejscowością, która cieszyć się będzie bezpiecznymi spacerami poza jezdnią - będą Kłęby. Wójt Gminy Warnice Ireneusz Szymański osobiście odwiedził plac budowy i dowiedział się, że prace trwają od kilku dni. Wkopane zostały obrzeża chodników, a być może jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się układanie kostki polbrukowej.
Razem wpisów: 3219   Wpisów na stronie: 10    Strona:303 z 322


  <-10 poprzednich   1 ... 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 [303] 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 ... 322    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4822407

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia