Dziś jest wtorek 05 grudnia 2023, imieniny: Kryspina i Saby

Pompa ciepła w Urzędzie – podpisanie umowy

20 paź 2023

20 października 2023 r. podpisana została umowa z wykonawcą na realizację inwestycji obejmującej budowę pompy ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną w budynku Urzędu Gminy Warnice. Wykonawcą prac będzie WOJTEX GROUP Kamil Szmit, Wojciech Szmit spółka cywilna.

czytaj więcej

KRUS - kurs e-learningowy dla dzieci

20 paź 2023

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że wzorem lat ubiegłych ogłoszono konkurs w formie kursu e-learningowego pt.: „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS.

czytaj więcej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

16 paź 2023

13 października 2023 r. w filii Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie oraz w Szkole Podstawowej w Warnicach odbyły się uroczyste apele w związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

czytaj więcej

Życzenia

13 paź 2023

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy i Pracownicy Oświaty
z okazji Dnia Edukacji Narodowej

w imieniu Samorządu Gminy Warnice, dziękuję Państwu za trud i poświęcenie włożone w wychowanie uczniów oraz przewodnictwo na drodze do zdobywania wiedzy.

W dniu Waszego święta życzę Wam zdrowia, pogody ducha, pomyślności w realizacji swoich celów i zamierzeń oraz dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

czytaj więcej

Podpisanie umowy – Budowa Żłobka Publicznego

13 paź 2023

12 października 2023 r. w Szczecinie podpisana została umowa na dofinansowanie realizacji zadania pn. Budowa Żłobka Publicznego „Przystanek Maluszka” we wsi Stary Przylep w Gminie Warnice w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+ 2022-2029”.

czytaj więcej