Dziś jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Justyny i Waleriana

Niepodległa zaprasza na debaty historyków o konstytucji marcowej i traktacie ryskim

16 mar 2021

Biuro Programu "Niepodległa" i Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zapraszają m.in. samorządowe instytucje kultury i szkoły na dwie debaty historyczne: 17 marca br. w 100. rocznicę uchwalenia tzw. konstytucji marcowej oraz 18 marca br. w 100. rocznicę podpisania traktatu ryskiego, kończącego wojnę polsko-bolszewicką.

Oba wydarzenie będzie można zobaczyć na kanale YouTube. Nie ma obowiązku rejestracji ani zakupu biletu, by wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dostęp do komputera.

 
 

 

czytaj więcej

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

16 mar 2021

Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (następca prawnym Agencji Nieruchomości Rolnych). Od 2018 roku współorganizatorem jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Partnerem strategicznym Konkursu jest Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

czytaj więcej

Charytatywna zbiórka książek

15 mar 2021

Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z drużyną e-wolontariuszy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w "charytatywnej zbiórce książek". Celem inicjatywy jest zebranie książek, które następnie trafią na charytatywne licytacje. Wszystkie środki pozyskane z licytacji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych "Fundacji Ostoja dla Zwierząt" i ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".

czytaj więcej

Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek - Stargard

15 mar 2021

Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek, które odbyły się w Stargardzie 6.03.2021 r. zakończyliśmy z ośmioma medalami. Niestety nie było drużynowej klasyfikacji ale podejrzewam, że gdyby była to moglibyśmy ją wygrać. Walki dla osób które jadą na II Puchar Polski były idealne na przetarcie. Pozostali walczyli i dali z siebie wszystko.

czytaj więcej

Wsparcie psychologiczne - Komunikat

12 mar 2021

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w każdy wtorek mieszkańcy Gminy Warnice będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i konsultacji indywidualnych. W celu umówienia porady lub spotkania z psychologiem prosimy o kontakt telefoniczny w każdy wtorek w godz. 16.20 - 17.20 pod numerem: 883 834 265.

czytaj więcej

Spotkanie z sołtysami

12 mar 2021

11 marca 2021 r. w Domu Strażaka w Warnicach odbyło się spotkanie z sołtysami. Spotkanie odbyło się w nawiązaniu do corocznie obchodzonego 11 marca Dnia Sołtysa. Podczas spotkania omówione zostały sprawy bieżące sołectw, w tym m.in...

czytaj więcej