Dziś jest czwartek 06 października 2022, imieniny: Artura i Brunona

Nabór wniosków na stypendia szkolne

01 wrz 2022

Wójt Gminy Warnice informuje o naborze wniosków na stypendia i zasiłki szkolne – pomoc materialna o charakterze socjalnym w roku szkolnym 2022/2023 dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Warnice.
Termin i miejsce składania wniosków:
Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z dokumentami należy złożyć w terminie od 01 września do dnia 15 września 2022 roku w Urzędzie Gminy Warnice, pok. nr 14., a w przypadku słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych do dnia 15 października danego roku szkolnego.

czytaj więcej

83. rocznica wybuchu II wojny światowej

01 wrz 2022

Dokładnie 1 września 1939 roku o godz. 4.47 niemiecki pancernik Schleswig-Holstein ostrzelał polską składnicę wojskową na Westerplatte w Wolnym Mieście Gdańsku, co stało się symbolem ataku Niemiec na Polskę.

czytaj więcej

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w sprawie zjawiska zmian/aktualizacji źródeł ciepła w deklaracjach składanych do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

31 sie 2022

Jakakolwiek zmiana rodzaju źródła ciepła oraz wykorzystywanego paliwa – nie z uwagi na popełnioną pomyłkę – lecz ze względu na potrzebę wykazania w CEEB kotła/pieca węglowego dla innych celów, jak np. uzyskanie dodatku osłonowego lub dodatku węglowego, może skutkować odpowiedzialnością karną za składanie fałszywego oświadczenia.

czytaj więcej

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022

30 sie 2022

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie uprzejmie informuje, iż wzorem lat ubiegłych na portalu Telewizji Interaktywnej AgroNews.com.pl został rozpisany Internetowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne". Internauci mogą oddawać swoje głosy na najbezpieczniejsze ich zdaniem gospodarstwo, spośród laureatów etapu centralnego. System informatyczny będzie rejestrował tylko jeden głos z jednego numeru IP.

czytaj więcej

Sport to zdrowie – impreza dla mieszkańców z Gminy Warnice

30 sie 2022

W dniu 27 sierpnia 2022 r. w Dębicy przy wybudowanej w 2022 r. infrastrukturze rekreacyjno-sportowej w ramach projektu grantowego pt. „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno – sportowej w miejscowości Dębica, gmina Warnice” odbyła się impreza kulturalno-sportowo-rekreacyjna "Sport to zdrowie dla mieszkańców z Gminy Warnice".

czytaj więcej