Dziś jest sobota 13 lipca 2024, imieniny: Ernesta i Małgorzaty

Wsparcie dla kół gospodyń wiejskich. Trwa rekrutacja do projektu.

13 cze 2024

Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza do udziału w projekcie "Koła Gospodyń Wiejskich na rzecz dobra wspólnego". Projekt skierowany jest do kół gospodyń wiejskich z województwa zachodniopomorskiego i będzie realizowany od czerwca 2024 r. do grudnia 2025 r.
Celem projektu jest wsparcie lokalnych społeczności poprzez szkolenia, warsztaty oraz dofinansowanie oddolnych inicjatyw społecznych.
 

czytaj więcej

Rodzinny Piknik w Warnicach 2024

12 cze 2024

W sobotę 8 czerwca 2024 r. w słonecznej atmosferze pośród zieleni odbył się Rodzinny Piknik w Warnicach, który został zorganizowany na płycie boiska sportowego. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Nabożeństwo odprawił Ks. Proboszcz Piotr Sas Ilnicki. Po odprawionej Mszy Św., Sekretarz Gminy p. Monika Ostrowska w imieniu Wójta Gminy Warnicy p. Grzegorza Nizio oraz własnym przywitała zgromadzonych gości i podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia oraz zaprosiła do zabawy i korzystania z atrakcji.

czytaj więcej

Kondolencje

07 cze 2024

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
dla
Pani Marianny Mikołajczak
Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

czytaj więcej

Program "Czyste powietrze" - obowiązkowa lista ZUM

06 cze 2024

WFOŚiGW w Szczecinie przypomina, że od 14 czerwca 2024 r. dotacja z programu „Czyste Powietrze” na pompę ciepła, kocioł zgazowujący drewno lub kocioł na pellet może być udzielona tylko wtedy, gdy urządzenie wpisane jest na listę zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM). Lista ZUM dostępna jest pod linkiem: https://lista-zum.ios.edu.pl/.

czytaj więcej

Awaria w dostawie wody

05 cze 2024

W związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Warnice w dniu dzisiejszym w miejscowościach: 
 WARNICE, WARNICE PRZYSIÓŁEK ORAZ REŃSKO 
Trwa przerwa w dostawie wody.
Przewidywany termin usunięcia awarii– 5.06.2024 r. - godziny wieczorne .

czytaj więcej

Kiedy drewno jest dobrym paliwem?

04 cze 2024

Ogólnopolskie Stowarzyszenia Kominki i Piece przygotowało materiał informacyjny wyjaśniający w przystępny sposób problemy transformacji energetycznej, omawiający właściwości drewna opałowego i podstawowe zasady jego używania.

czytaj więcej

II Białogardzki Turniej w mini zapasy oraz dzieci

04 cze 2024

II Białogardzki Turniej w mini zapasy oraz dzieci organizowany przez ZKS Białogard dobiegł końca. Tylko 7-mka zawodników wraz z trenerem wybrała się na turniej w dzień dziecka do Białogardu ale to wystarczyło aby każdy z nich zdobył dla siebie nagrodę w postaci medalu.

czytaj więcej