Dziś jest czwartek 06 października 2022, imieniny: Artura i Brunona

EKOlogiczni – warsztaty w Kłębach

29 sie 2022

W dniu 27 sierpnia 2022 r. odbyły się Warsztaty Ekologiczne w świetlicy w miejscowości Kłęby. Wydarzenie zostało przeprowadzone przez Koło Gospodyń Wiejskich "Kłębowianki" we współpracy z Stowarzyszeniem Razem dla Gminy Warnice.

czytaj więcej

Podziękowania dla Fundacji "Łatwiej razem" oddział w Kłębach

29 sie 2022

W imieniu własnym oraz mieszkańców Gminy Warnice, pragnę serdecznie podziękować Fundacji dr. Teresy Cz. Malec „Łatwiej Razem’ oddział w Kłębach za zaangażowanie w pozyskiwaniu wszelkiego rodzaju produktów żywnościowych dla osób potrzebujących. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, za życzliwość i wielką pomoc.

czytaj więcej

Ankieta dotycząca uchodźców z Ukrainy

26 sie 2022

Dotyczy: uchodźców z Ukrainy, którzy przyjechali na teren Rzeczpospolitej Polskiej po 24 lutego 2022 roku.
Стосується біженців з України, які приїхали на територію Республіки Польща після 24 лютого 2022 року.
Любі біженці,

czytaj więcej

Pierwsza pomoc z wykorzystaniem defibrylatora AED

25 sie 2022

W minioną sobotę 20 sierpnia 2022 r. w Domu Strażaka odbyły się szkolenia z udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem defibrylatora AED. Dzięki Fundacji „Dobra Energia – Fundacja PKP Energetyka” zamontowany został nowy defibrylator AED na ścianie zewnętrznej budynku oraz przeprowadzone zostały szkolenia dla 3 grup mieszkańców.

czytaj więcej

„Znasz li swój WIR” - ciekawe projekty i miejsca na obszarze LGD

24 sie 2022

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju wraz z Gminą Warnice zorganizowało w dniu 11.08.2022 r. wyjazd studyjny pn. „Znasz li swój WIR”- ciekawe projekty i miejsca na obszarze LGD.
Celem działania animacyjnego było zwiększenie wiedzy na temat projektów, które wpłynęły na rozwój kulturalny, turystyczny powiatu stargardzkiego wykorzystujących naturalny potencjał , zasoby kulturowe, historyczne, lokalizacyjne, w tym operacji publicznych. Uczestnikami szkolenia były KGW z gmin :Bielice, Kozielice, Warnice.

czytaj więcej