Dziś jest sobota 21 maja 2022, imieniny: Wiktora i Tymoteusza

Informacja

15 kwi 2022

WÓJT GMINY WARNICE INFORMUJE, ŻE W DNIU 15 KWIETNIA 2022 R. (PIĄTEK) URZĄD GMINY I OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ BĘDĄ CZYNNE DO GODZ. 13:00.

czytaj więcej

Biegi przełajowe w Warnicach

15 kwi 2022

Po dwuletniej przerwie, 12 kwietnia 2022 r. w Warnicach odbyły się mistrzostwa powiatu pyrzyckiego w drużynowych biegach przełajowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jest to największe szkolne wydarzenie sportowe w powiecie pyrzyckim. Do 2019 r. cyklicznie w gminie Warnice rozgrywane były mistrzostwa powiatu w przełajach. We wtorek na boisku sportowym w Warnicach oraz przyległym parku uczniowie walczyli na świetnie przygotowanych trasach. W zawodach uczestniczyło 282 uczniów biegających na dystansach od 600 do 2000 metrów...

czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

14 kwi 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
życzę Państwu dużo zdrowia, spokoju,
miłości i nieustającej pogody ducha.
Niech ten czas napełni nas wszystkich pokojem
i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

czytaj więcej

Pomoc obywatelom ukrainy z niepełnosprawnością / Допомога громадянам України з інвалідністю з метою забезпечення медичними виробами

11 kwi 2022

PFRON oferuje pomoc w sfinansowaniu wymaganego udziału własnego w zakupie lub naprawie wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. Obywatel Ukrainy z niepełnosprawnością może otrzymać tę pomoc w ramach Modułu I programu PFRON pod nazwą „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością”.
Державний фонд реабілітації неповносправних PFRON (ДФРН) пропонує допомогу з фінансування необхідного власного внеску на придбання або ремонт медичних виробів, які видаються на замовлення. Громадянин України з інвалідністю може отримати цю допомогу за Модулем I програми PFRON (ДФРН) «Допомога громадянам України з інвалідністю»

czytaj więcej