Dzisiaj jest Piątek, 23 lutego 2018 r. Imieniny: Romany i Damiana
 

kliknij aby powiekszyc

KOMUNIKAT

W związku z pilną potrzebną wymiany pieca C.O. w filii Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie odwołuje się zajęcia szkolne w tej placówce w dniach 05.01.2018 r. oraz 08.01.2018 r. W ww. terminach punkty przedszkolne w Starym Przylepie będą również nieczynne. Od 09.01.2018 r. szkoła oraz punkty przedszkolne będą otwarte zgodnie z planem zajęć.


PUNKT KONSULTACYJNO-INFORMACYJNY

 Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warnicach informuje, iż w 2018 r. nadal będzie działał punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin w miejscowości Stary Przylep nr 4 (siedziba dawnego Ośrodka Zdrowia).
 Uwaga! Zmiana dyżurów: w punkcie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 13.30 do 15.30 dyżury pełni terapeuta od spraw uzależnień u którego można uzyskać informacje, porady i pomoc w zakresie terapii indywidualnej, grupowej i terapii rodzin (także w zakresie postępowania rodziny w której jeden z członków nadużywa alkoholu lub innych środków odurzających, uzyskania pomocy medycznej lub psychologicznej).


UROCZYSTA SESJA RADY GMINY

29 grudnia 2017 r. w Domu Strażaka, podczas XLI Sesji Rady Gminy odbyło się uroczyste wręczenie nagród, kwiatów i gratulacji dla wyjątkowych osób. Joanna Nowak – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach, które odbyły się 3-4.11.2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim, odebrała z rąk Wójta Gminy Warnice oraz Przewodniczącego Rady Gminy Marka Brodowskiego list gratulacyjny, kwiaty oraz nagrodę. Gratulacje otrzymał ...


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


OSTROŻNIE Z FAJERWERKAMI

OSTROŻNIE Z  FAJERWERKAMI !!!

Już niedługo Sylwester i Nowy Rok. Będziemy go witać hucznie odpalając też fajerwerki. Apelujemy o rozwagę podczas używania materiałów pirotechnicznych, chwila nieuwagi może skończyć się tragedią.


DEBATA SPOŁECZNA W STARYM PRZYLEPIE

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł debaty społecznej, która odbyła się 20 grudnia o godzinie 17.00 w miejscowości Stary Przylep. Debata miała na celu określenie, w jaki sposób policja oraz inne podmioty funkcjonujące w środowisku lokalnym powinny współdziałać z mieszkańcami w zakresie stosownej reakcji, ograniczania oraz przeciwdziałania zagrożeniom zgłaszanym przez społeczeństwo poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.


ĆWICZENIA - "ZIMA 2017"

15 grudnia 2017 r. na polecenie Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, odbyły się ćwiczenia „ZIMA 2017”. W ćwiczeniach udział wzięli funkcjonariusze PSP w Pyrzycach, oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z Wierzbna, Obryty oraz Warnic. Ćwiczenia miały na celu przypomnienie zasad organizacji ratownictwa wodnego na poziomie podstawowym. Celem szczegółowym ćwiczeń było ratowanie osób tonących, oraz postępowanie w przypadku wystąpienia u osób poszkodowanych stanu hipotermii. Jednym z założeń było podejmowanie osoby tonącej z wykorzystaniem łodzi ratowniczej.


DOTACJE DLA OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH

W roku 2017 dla Ochotniczych Straży Pożarnych: Wierzbno i Zaborsko została przyznana dotacja MSWiA na realizację zadania publicznego pod tytułem „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych”. Ponadto dla jednostek OSP: Obryta i Warnice przyznano dotację na dofinansowanie zadania publicznego pod tytułem „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego".


ŻYCZENIA


GAZETA GMINNA

Informujemy, że jest już dostępne nowe wydanie kolejnego numeru gazety gminnej. Biuletyn informacyjny 'Z życia Gminy Warnice' w nakładzie 1000 egz. jest rozprowadzany w sołectwach; jego wersję elektroniczną można pobrać, klikając na obrazek (plik PDF). Zapraszamy do lektury.
Razem wpisów: 2844   Wpisów na stronie: 10    Strona:5 z 285


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 285    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3941212

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia