Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

SZKOLNY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

11 kwietnia podczas „Spotkania przy wielkanocnym jajku” w Starym Przylepie został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najciekawszą ozdobę wielkanocną. 1 miejsce zajął Alan Gorący uczeń klasy II, autor stroika z symbolem Baranka. 2 miejsce zajął Patryk Kołodziej, uczeń klasy III, który stworzył niepowtarzalną palmę wielkanocną. 3 miejsce zajęła Basia Kujawska z klasy III, która samodzielnie wykonała koszyk wielkanocny z jajkiem. Ponadto Nikola Majtczak z klasy II, Jakub Kazek z klasy II oraz Kacper Pieńkowski z klasy III otrzymali nagrody za udział w konkursie.


MULTIMEDALIŚCI Z PYRZYC Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM

Troje utytułowanych zawodników sekcji sumo z pyrzyckiego Spartakusa wraz z trenerami odwiedziło wicemarszałka województwa Jarosława Rzepę. Opowiedzieli o swoich startach, zaprezentowali swój dorobek medalowy, jak i przedstawili plan tegorocznych startów. Spotkanie odbyło się w czwartek, 13 kwietnia 2017 roku w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.


UROCZYSTE WRĘCZENIE STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE

12 kwietnia w Zespole Szkół w Warnicach odbył się uroczysty apel z okazji przyznania stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. O godzinie 9:00 na uroczystości zgromadzili się wyróżnieni uczniowie z rodzicami, nauczyciele, dyrekcja, społeczność uczniowska oraz Wójt Gminy Anna Hackiewicz-Gębska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Brodowskim.


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W WARNICACH

Od tego roku szkolnego Szkolny Związek Sportowy wprowadził do swojego kalendarza nową imprezę. Są to drużynowe biegi przełajowe, zastępujące te indywidualne. Drużyna liczy 4 osoby, których poszczególne miejsca na mecie przelicza się na punkty sumowane na poczet danej szkoły wg tabeli punktowej. Pierwsze, historyczne powiatowe zawody odbyły się 11 kwietnia 2017 roku w Warnicach na terenie boiska piłkarskiego i w przyległym mu parku.


ZAPROSZENIE


ZAPYTANIE OFERTOWE

Na podstawie zarządzenia nr 64/2016 Wójta Gminy Warnice z dnia 02 września 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu postępowania przy udzieleniu zamówień publicznych o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro, w oparciu o art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 t.j.) zwracam się z zapytaniem ofertowym o przedstawienie ceny w zakresie: jednorazowej pielęgnacji murawy na boisku sportowym oraz utworzenie pasa żwirowego wzdłuż ogrodzenia boiska w m. Obryta Gmina Warnice.    


INFORMACJA WS. WYJAZDÓW NA OBOZY dzieci biorących udział w projekcie 'AKTYWNE SPOŁECZEŃSTWO GMINY WARNICE'

Komunikat dotyczy jedynie dzieci przystępujących do I Komunii Św.

UWAGA RODZICE!

    Jeśli termin ustalony dla danej miejscowości koliduje z terminem I Komunii Św. lub Białego Tygodnia – jedynie w tym przypadku dopuszczalna jest zamiana terminów. Proszę wówczas na zgłoszeniu zaznaczyć wybrany termin wyjazdu i dopisać „powód: KOMUNIA”.
   Jako organizatorzy pragniemy zapewnić dogodny termin dla każdego dziecka, a jednocześnie jesteśmy zobowiązani do równomiernego rozłożenia ilości uczestników w obu terminach. Daty wyjazdów i rezerwacji ośrodka zostały ustalone już rok temu, na początku realizacji projektu.


PIERWSZA UMOWA W WOJEWÓDZTWIE PODPISANA!

10 kwietnia w Urzędzie Gminy Warnice podpisana została umowa na realizację operacji pt. „Przebudowa i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w m. Grędziec, gm. Warnice w celu aktywizacji i integracji społeczeństwa” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego PROW na lata 2014-2020. Wicemarszałek Jarosław Rzepa oraz Wójt Gminy Warnice Anna Hackiewicz-Gębska wraz ze Skarbnikiem Gminy Ryszardem Ligockim złożyli dziś podpisy pod umową na remont świetlicy wiejskiej w Grędźcu. Jest to pierwsza umowa w województwie, podpisana na nowy okres finansowania PROW.


ZAPROSZENIE

Szkolenie dla przedstawicieli jednostek sektora publicznego
i organizacji pozarządowych

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju w Stargardzie zaprasza na szkolenie w dniu 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard, ul. Rynek Staromiejski 5, na temat wsparcia finansowego operacji zaplanowanych w Lokalnej Strategii Rozwoju z zakresu:
1.    Budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, lub rekreacyjnej, lub kulturalnej - wsparcie w ramach PROW 2014 - 2020
2.    Zachowania dziedzictwa lokalnego - wsparcie w ramach PROW 2014 - 2020

3.    Tworzenia, rozwoju oraz wyposażenia infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej  z działalnością rybacką – wsparcie w ramach PO RYBY 2014 – 2020.

W programie:


BEZPŁATNA STERYLIZACJA I KASTRACJA ZWIERZĄT

Bezpłatna sterylizacja i kastracja zwierząt odbędzie się

02.07.2017!!!

02.07.2017 r. Gmina Warnice po raz kolejny przeprowadzi bezpłatną Akcją Sterylizacji Zwierząt. Przygotowanie zwierzęcia do zabiegu sterylizacji/ kastracji:
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:5 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446078

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia