Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPROSZENIE


WIZYTA LEŚNIKA

11 października przedszkolaków z Warnic odwiedził niezwykły gość - Pan Podleśniczy Szymon.  Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowieści na temat pracy leśniczego, zwierząt żyjących w lesie, ich ochrony oraz właściwego zachowania. Podczas zajęć leśnik zadawał dzieciom wiele pytań, w celu sprawdzenia ich wiedzy. Maluchy aktywnie uczestniczyły w przyrodniczym quizie, w którym rozpoznawały, z jakiego drzewa pochodzą liście.


WIZYTA MISJONARZA

Nareszcie doczekaliśmy się długo oczekiwanego gościa z Kenii. 13 października 2017 roku do naszej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach przyjechał ksiądz  JEREMY KABUGA – proboszcz placówki misyjnej pw. Św. Pawła Apostoła w Kipsing. Powitała go pani dyrektor Ewa Rebeko i  oczywiście nasi uczniowie i nauczyciele, wołając  Mungu  Akubariki (tzn. Szczęść Boże).


DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

29 września 2017 roku  w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości.


NOC NAUKOWCÓW W POZNANIU


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Zakończył się konkurs plastyczny, organizowany w ramach warsztatów ekologicznych, będących częścią projektu POZYTYWNE WZORCE DROGĄ DO AKTYWNOŚCI, realizowanego przez OSP w Warnicach w partnerstwie z Gminą Warnice w ramach przyznanej dotacji przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Na konkurs wpłynęło 7 prac, złożonych przez 6 uczestników. 18 października komisja konkursowa oceniła je wszystkie i przydzieliła miejsca:


ABY BYŁO BEZPIECZNIEJ

22 września na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Pyrzycach odbył się VI Festyn „…aby było bezpiecznie”. W festynie udział wzięło ok. 330 uczniów klas pierwszych ze szkół podstawowych z terenu powiatu pyrzyckiego, w tym klasy pierwsze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach i Filii Szkoły w Starym Przylepie. Celem festynu było podniesienie świadomości dzieci z klas I szkół podstawowych z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz pobudzenie wśród dzieci poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie i życie.


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - KROTOSZYN

29-30.09.2017 w Krotoszynie odbyły się jedne z dwóch najważniejszych imprez dla Młodzików i Młodziczek (dzieci rocznik 2003-2005) w roku 2017, czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Trener Husaria Fight Team Wojciech Antczak mógł sprawdzić, na jakim poziomie zapaśniczym są jego podopieczni z klubu. O tyle ważne to były zawody dla podopiecznych trenera, że przede wszystkim stanowiły eliminacje na Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek. Chłopcy w ubiegłym roku zdobyli tylko dwa medale brązowe, zaś w tym już poszło lepiej i wywalczyli 2 złota, 1 brązowy i jedno piąte miejsce.


ZAPROSZENIE


ZABAWA ANDRZEJKOWA - STARY PRZYLEP
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:5 z 276


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762909

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia