Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

WYSOCE ZJADLIWA GRYPA PTAKÓW

6 kwietnia 2017 roku weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 roku w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. z 2016 r. poz. 722). Traci moc rozporządzenie MRiRW z dnia 20 grudnia 2016 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków ( Dz. U. z 2016 r. poz. 2091).


ŻYCZENIA


LKS SPARTAKUS PYRZYCE POTWIERDZA WYSOKIE MIEJSCE W POLSCE W SUMO

W dniach 1-2.04.2017 w Strzelcach Opolskich odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w sumo, gdzie zawodnicy LKS Spartakus Pyrzyce potwierdzili swoją wysoka pozycję w tej dyscyplinie w Polsce, zdobywając aż 7 medali. Zawodniczka Wiktoria MAĆKOWIAK zdobyła 3 medale, Oskar KOZANKA-LIPKA wywalczył 2 medale. Ponadto dwa brązowe medale w młodzieżowcach  "dorzucili": Paulina ZYGMUNT i  Jakub TRAJKOWICZ.


7 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA


KOMUNIKAT

OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY dla dzieci
biorących udział w projekcie „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”
dzieci od 7 lat

   Stowarzyszenie BIESIADA i Gmina WARNICE zapraszają do udziału w obozie edukacyjno-historycznym, który odbędzie się w dniach 15-17 maja 2017 r. oraz 26–28 maja 2017 r. na obszarze Pojezierza Wałeckiego. Obóz organizowany jest w ramach projektu „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  • Dzieci z miejscowości Barnim, Dębica, Obryta, Warnice biorą udział w obozie w terminie 15–17 maja 2017 r.
  • Dzieci z miejscowości Cieszysław, Grędziec, Nowy Przylep, Reńsko, Stary Przylep, Wierzbno, Zaborsko biorą udział w obozie w terminie 26–28 maja 2017 r.

Planowane działania:


ZAPROSZENIE


KOMUNIKAT

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO


   W dniu 10 kwietnia 2017 roku o godzinie 8:41 przeprowadzony zostanie trening uruchamiania syren alarmowych i ich pracy zainstalowanych na terenie Gminy Warnice, w okresie jednej minuty.
   Celem treningu jest wyrażenie pamięci i uhonorowanie ofiar katastrofy Smoleńskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.
   Dla podkreślenia wagi tego historycznego wydarzenia na budynkach administracji publicznej wywieszone zostaną flagi państwowe.
   Udział w treningu wezmą jednostki:
- OSP Warnice,
- OSP Obryta,
- OSP Wierzbno,
- OSP Stary Przylep,
- OSP Zaborsko.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNEGO

Zakończył się, trwający 4 tygodnie, konkurs plastyczny na najładniejszy stroik wielkanocny. Zorganizowany przez biblioteki gminne, miał na celu rozwijać zdolności plastyczne, kultywować twórczość ludową, podkreślać znaczenie świąt i tradycji w codziennym życiu, a także zorganizować twórcze zajęcia dla dzieci i młodzieży – czego efektem były warsztaty, podczas których powstała większość ze złożonych prac konkursowych. Ostatecznie na konkurs złożono 14 prac w różnych formach. Wykonali je:


WARSZTATY WIELKANOCNE W BIBLIOTEKACH

Dzieci uwielbiają różne prace ręczne i z ochotą w nich uczestniczą. Dlatego Gminna Biblioteka Publiczna w Warnicach oraz filia w Obrytej przygotowały dla nich warsztaty plastyczne związane z symbolami i zwyczajami wielkanocnymi. Zajęcia odbyły się w obu bibliotekach w minioną sobotę, 31 marca. Dzieci z wielką fantazją i zaangażowaniem zdobiły kolorowe jajka. Prace wykonane przez dzieci biorą udział w konkursie na najładniejszy stroik wielkanocny.


ZAPYTANIE OFERTOWE - WYKASZANIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH ORAZ TERENÓW ZIELONYCH

Na podstawie zarządzenia nr 64/2016 Wójta Gminy Warnice z dnia 02 września 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu postępowania przy udzieleniu zamówień publicznych o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro, w oparciu o art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 t.j.) zwracam się z zapytaniem ofertowym o przedstawienie ceny na: wykaszanie obiektów sportowych oraz terenów zielonych na obszarze Gminy Warnice.
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:6 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446070

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia