Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU - II TURA WYBORÓW

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU 
W DNIU 04.11.2018 R. Z PRZYSTANKÓW SZKOLNYCH 
DO LOKALI WYBORCZYCH W STARYM PRZYLEPIE I WARNICACH


REWITALIZACJA DLA WIERZBNA I WÓJCINA - ZŁOŻONE WNIOSKI ZATWIERDZONE
W ostatnich dniach Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego opublikował listę wniosków, które otrzymały dotacje na inwestycje w ramach realizowanego procesu rewitalizacji gminy. Do konkursu zgłoszono 86 wniosków, a przyznaną dotacją mogą cieszyć się autorzy jedynie 48 z nich. Wśród wszystkich projektów wybranych do dofinansowania przez UE są 2 wnioski złożone przez Gminę Warnice, które zostały wysoko ocenione przez Urząd Marszałkowski.
Kluczem dla złożonych wniosków był rzetelnie opracowany Program Rewitalizacji dla Gminy Warnice na lata 2016-2025, który zaakceptowany został we wrześniu 2016 r. Program ten umożliwił aplikowanie o najważniejsze projekty zawarte w programie rewitalizacji.

OSTATNIA SESJA RADY GMINY KADENCJI 2014-2018
19 października 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Barnimie odbyła się ostatnia 50-a sesja Rady Gminy Warnice kadencji 2014-2018. Podczas sesji Rada Gminy odbywała normalną pracę rozpatrując 8 projektów uchwał. Jednym z punktów obrad było podsumowanie działalności samorządu Gminy Warnice w kadencji 2014-2018, które przedstawiła Wójt Anna Hackiewicz-Gębska.

PRZEKAZANIE SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA OSP
19 października odbyło się przekazanie wyposażenia i urządzeń współfinansowanych ze środków Funduszu Sprawiedliwości i Gminy Warnice dla jednostek OSP z terenu gminy. O godz. 17-ej przy Domu Strażaka w Warnicach zebrali się strażacy z OSP Warnice oraz przedstawiciele pozostałych 4 jednostek: OSP Obryta, OSP Wierzbno, OSP Stary Przylep oraz OSP Zaborsko. Każdy przedstawiciel jednostki OSP podpisał razem z Wójt Anną Hackiewicz-Gębską umowę użyczenia zakupionego sprzętu. Przekazane wyposażenie pozwoli zwiększyć skuteczność działania Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Warnice w niesieniu pomocy ofiarom wypadków lub przestępstw.

GAZETA GMINNA

Informujemy, że jest już dostępne nowe wydanie kolejnego numeru gazety gminnej. Biuletyn informacyjny 'Z życia Gminy Warnice' w nakładzie 1000 egz. jest już rozprowadzony w sołectwach; jego wersję elektroniczną można pobrać, klikając na obrazek (plik PDF). Zapraszamy do lektury.


OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI


•    Zgodnie z dyspozycją art. 5a ust 1. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie został przygotowany projekt PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY WARNICE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2019 ROK.

•    Zapraszamy do konsultacji projektu Programu współpracy (...).

•    Rozpoczęcie konsultacji nastąpi w dniu 25 października 2018 r., a zakończenie w dniu 07 listopada 2018 r.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE REALIZACJI PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH W RAMACH PROJEKTU
12 października 2018 r. o godz. 12:00 odbyło się uroczyste zakończenie realizacji punktu przedszkolnego w Warnicach finansowanego w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”. Pani Magdalena Gorąca razem z przedszkolakami przygotowała program artystyczny po którym podziękowano wszystkim osobom zaangażowanym podczas realizacji całego projektu.

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W DNIU WYBORÓW

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU 
W DNIU 21.10.2018 R. Z PRZYSTANKÓW SZKOLNYCH 
DO LOKALI WYBORCZYCH W STARYM PRZYLEPIE I WARNICACH


UROCZYSTE APELE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Warnicach odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. O godz. 10.10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach odbyła się uroczystość poświęcona obchodom Święta Edukacji Narodowej. Podczas apelu Pani dyrektor Ewa Rebeko wręczyła listy gratulacyjne i nagrody nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Razem wpisów: 3137   Wpisów na stronie: 10    Strona:6 z 314


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594248

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia