Dzisiaj jest Piątek, 17 sierpnia 2018 r. Imieniny: Jacka i Mirona
 

kliknij aby powiekszyc

INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


SZACOWANIE SZKÓD W UPRAWACH SPOWODOWANYCH PRZEZ SUSZĘ

Dnia 22 czerwca 2018 r. podczas sesji Rady Gminy Warnice odbyło się spotkanie Komisji ds. szacowania szkód w uprawach spowodowanych przez suszę z Radnymi i sołtysami. Gośćmi byli Pan Ireneusz Gajewski z Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Pan Leszek Kazek przewdstawiciel Izby Rolniczej.
Pan Ireneusz Gajewski omówił problem wystąpienia zjawiska suszy na terenie gminy Warnice i wynikające z niej straty w uprawach, omówił zasady szacowania szkód. 


REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Ogłoszone zostały wyniki rekrutacji uzupełniającej do Punktów Przedszkolnych. Szczegóły w zakładce Punktu Przedszkolnego w Warnicach oraz Punktu Przedszkolnego w Starym Przylepie.


DZIEŃ DZIECKA W STARYM PRZYLEPIE

Dnia 02.06.2017 r. w Starym Przylepie Sołtys, Rada Sołecka oraz Radny zorganizowali Dzień Dziecka z Festynem Rodzinnym. Było wiele atrakcji dla dzieci tj. dmuchane zamki, malowanie twarzy, lody, napoje, słodycze oraz konkursy z nagrodami. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Przylepie upiekli kiełbaski dla wszystkich milusińskich. Festyn odwiedzili również Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, którym bardzo dziękujemy.


LKS SPARTAKUS PYRZYCE NA FALI

W Krotoszynie w dniach 15-16 czerwiec 2018r. w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski "POLAND OPEN" rozegrano II Puchar Europy w sumo juniorów i seniorów. Bardzo dobrze po raz kolejny zaprezentowali się zawodnicy LKS Spartakus Pyrzyce występujący w reprezentacji narodowej.


DZIEŃ DZIECKA - WARNICE PRZYSIÓŁEK ORAZ REŃSKO

W dniu 09.06.2018 r. na boisku sportowym odbył się Dzień Dziecka dla Sołectwa Reńsko oraz Warnice Przysiółek. Od godziny 13:00 dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków. Odwiedziła nas również OSP Warnice, co było wielką niespodzianką. Strażacy wywołali wiele uśmiechów nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych.


ZAJĘCIA W SZKOLE

W piątek i sobotę ( 8. i 9. czerwca) uczniowie Szkoły Podstawowej w Warnicach uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu  Wsparcie Szkoły Podstawowej w Warnicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego KS "Pyrzyce+". 


DZIEŃ DZIECKA W BARNIMIE

2 czerwca 2018 r. odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka w Barnimie. Dzieci mogły korzystać z bardzo wielu darmowych atrakcji, wśród których były: zamki dmuchane, przejażdżki kucykami, wata cukrowa i popcorn, kiełbaski, lody, napoje, owoce oraz słodycze, malowanie twarzy, doczepiane warkoczyki dla dziewczynek. Dzieci mogły brać udział w konkursach prowadzonych przez ...


REMONT ŚWIETLICY W GRĘDŹCU

W dniu 16 kwietnia 2018 r. została zakończona przebudowa i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w miejscowości Grędziec, gmina Warnice. Roboty budowlane zostały zrealizowane przez: FPHU „MULTI-DOM” Teresa Jagiełło, ul. Chłopickiego 8, 71-204 Szczecin. Zakres prac obejmował:


INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU - OBRYTA DZ. 35/5

INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU

Na podstawie § 12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. (Dz. U. z 2014 roku  poz. 1490 ze zm.) w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości, podaję do publicznej wiadomości informację dotyczącą I przetargu pisemnego ograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem geodezyjnym 35/5 położonej w obrębie Obryta o pow. 0,31 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr SZ2T/00024003/5:
 
Razem wpisów: 3024   Wpisów na stronie: 10    Strona:6 z 303


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 303    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4286880

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia