Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI


•    Zgodnie z dyspozycją art. 5a ust 1. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie został przygotowany projekt PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY WARNICE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2018 ROK.

•    Zapraszamy do konsultacji projektu Programu współpracy (...).

•    Rozpoczęcie konsultacji nastąpi w dniu 17 października 2017 r., a zakończenie w dniu 02 listopada 2017 r.


UROCZYSTE APELE - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2017 r. w szkołach odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. O godz. 10.10 w budynku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach odbyła się uroczystość poświęcona obchodom Święta Edukacji Narodowej.


DZIEŃ DRZEWA

10 października obchodzony jest Dzień Drzewa. Tego dnia dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach miały okazję osobiście posadzić małe drzewka przy Domu Strażaka. W akcji sadzenia drzewek zaangażowana była również Ochotnicza Straż Pożarna w Warnicach, która przygotowała miejsca nasadzeń.


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED SILNYM WIATREM

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 
PRZED SILNYM WIATREM*

Zjawisko/stopień zagrożenia: silny wiatr/1

Obszar: województwo zachodniopomorskie – subregion wewnętrzny

Ważność (cz. urz.): od godz. 12:00 dnia 12.10.2017 r., do godz. 20:00 dnia 12.10.2017 r.


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


KOMUNIKAT - OZNAKOWANIE POJEMNIKÓW NA ODPADY

KOMUNIKAT
DOTYCZY GMINY WARNICE

Właściciel nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nieruchomości niezamieszkałej) oraz nieruchomości, która w części stanowi nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, jest obowiązany oznakować pojemniki w których gromadzone są odpady z nieruchomości niezamieszkałej lub z części niezamieszkałej nieruchomości, a powstają odpady komunalne. 
OZNAKOWANIE polega na trwałym i widocznym (na przedniej części pojemnika, nie na klapie) oznakowaniu pojemników adresem nieruchomości do której przynależy pojemnik, oraz symbolem „P” o wysokości minimum 15 cm.


INFORMACJA WOJEWODY - POMOC MATERIALNA

INFORMACJA WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w nocy 5-6 października br. na terenie województwa zachodniopomorskiego, sytuacji kryzysowej związanej z gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi, które spowodowały liczne straty materialne informuję, że osoby poszkodowane tymi zdarzeniami mogą starać się o pomoc materialną od Rządu tj. bezzwrotną pomoc materialną w wysokości do 6 tysięcy złotych a w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia domu do kwoty 100 tysięcy złotych.


POMOC DLA POSZKODOWANEJ RODZINY

POTRZEBNA POMOC


W dniu 5 października 2017r. w jednym z mieszkań w miejscowości Warnice doszło do wybuchu pieca. W wyniku nieszczęśliwego wypadku mieszkanie pięcioosobowej rodziny uległo doszczętnemu zniszczeniu, spłonęła znaczna część mebli i sprzętów gospodarstwa domowego, a pozostałe nie nadają się do użytku. Rodzina pozostała bez podstawowych sprzętów.
 


INFORMACJA DLA ROLNIKÓW POSZKODOWANYCH

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW POSZKODOWANYCH W WYNIKU NIEKORZYSTNYCH ZJAWISK ATMOSFERYCZNYCH

Producenci poszkodowani w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, w tym deszczy nawalnych lub gradu, poza odszkodowaniami z zakładów ubezpieczeń, mogą ubiegać się o pomoc określoną w obowiązujących przepisach tj.:


ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W sobotę, 30 września 2017 r. o godzinie 16:00 w sołectwie Warnice Przysiółek odbyło się VI Święto Pieczonego Ziemniaka. Gości nie brakowało, a zaproszony zespół Biesiada, wykonał szeroką gamę utworów. 30 września był również Dniem Chłopaka, w związku z tym wszyscy panowie, mali i duzi otrzymali drobne upominki...
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:6 z 276


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762911

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia