Dzisiaj jest Środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny: Bogny i Florentyny
 

kliknij aby powiekszyc

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU - VIII WARNICKI PIKNIK RODZINNY


ZAJĘCIA W SZKOŁACH REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU

W szkole Podstawowej w Warnicach oraz w Filii w Starym Przylepie trwają zajęcia realizowane w ramach projektu Wsparcie Szkoły Podstawowej w Warnicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.


WYSTAWA OGRODNICZO-PSZCZELARSKA


WIZYTA POLICJI W PRZEDSZKOLU

23 kwietnia br. Przedszkole w Warnicach odwiedził bardzo ważny gość - Policjantka z Komendy Policji w Pyrzycach Pani Agnieszka Szymańska. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie zachować się na drodze, podróżować samochodem oraz w jaki sposób bezpiecznie bawić się w domu jak i poza nim. Spotkanie z funkcjonariuszem policji na pewno długo zapadnie w pamięci dzieci i żaden maluch nie będzie obawiał się kiedy zobaczy policjanta. 


TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI ROLNIKÓW


HFT - MISTRZOSTWA MIASTA KOSZALIN

7.04.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Koszalin w zapasach dla dzieci z roczników 07-08 oraz 09 i młodsi . Husaria Fight Team początkowo miała się wybrać w większej liczbie ale początek wiosny dał o sobie znać i część dzieci się rozchorowało. Ostatecznie Husaria Fight Team reprezentowana przez trzy gminy wybrała się w 19 zawodników. Można śmiało powiedzieć , że dawno nie było takich mocnych  zawodów. Niektóre dzieci walczyły nawet 9 walk aby zwyciężyć turniej. Same walki przyniosły łzy, chwile słabości a nawet troszkę krwi, ale co najważniejsze dzieci płacząc wstawały, walczyły i potrafiły wygrać swoje boje z przeciwnikiem.


ŚRODKI DLA OSÓB BEZROBOTNYCH I NIEPRACUJĄCYCH

Środki dla osób bezrobotnych i niepracujących na założenie działalności – dotacje, pożyczki i szkolenia

W  dniu 25 kwietnia 2018 r. zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu w zakresie wsparcia dla osób bezrobotnych i niepracujących na założenie działalności – dotacje, pożyczki i szkolenia.

Współorganizatorami spotkania są: pani Małgorzata Krysiak – przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania WIR Wiejska Inicjatywa Rozwoju oraz pan Ireneusz Kostka – przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania Lider Pojezierza.

 


ARiMR - POMOC - ZAPRZESTANIE PRODUKCJI WIEPRZOWINY


KONKURS PLASTYCZNY - PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ


HUSARIA FIGHT TEAM - WYJAZDY NA ZAWODY

Miesiąc marzec był dla trenera jak i zawodników Klubu Husaria Fight Team miesiącem ciągłych wyjazdów na zawody, poczynając od 3.03.2018 r. zawodami w Świdwinie a kończąc 24-25.03.2018 r. w Teresinie.
Po wojewódzkich Mistrzostwach w grupie kadetów, kadetek i Juniorów przyszedł czas na eliminacje do najważniejszej imprezy w kraju dla kadetek i kadetów, czyli Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Razem wpisów: 2967   Wpisów na stronie: 10    Strona:7 z 297


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 297    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4165781

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia