Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI - DZIERŻAWA W DRODZE BEZPRZETARGOWEJ


Wójt Gminy Warnice podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Warnice przeznaczonych do dzierżawy w drodze bezprzetargowej, na pisemny wniosek: Wierzbno cz. dz. 171, Warnice cz. dz. 532


WYKAZ NIERUCHOMOŚCI - DZIERŻAWA W DRODZE PRZETARGU


Wójt Gminy Warnice podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Warnice przeznaczonych do dzierżawy w drodze przetargu - Kłęby dz. 161/2, Kłęby dz. 143.
 


DZIEŃ SENIORA W WARNICACH

9 października 2018 r. w Domu Strażaka w Warnicach świętowano Dzień Seniora. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Stowarzyszenia Biesiada zorganizowali spotkanie, na którym Wójt Gminy Warnice wręczyła upominki i bukiety kwiatów Paniom Jubilatkom, obchodzącym w roku bieżącym okrągłą rocznicę urodzin. Podziękowała również Pani Marzannie Szynkiewicz za dbałość o grupę seniorów i zorganizowanie dorocznej uroczystości.


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - ŻYCZENIA


SUKCES "BIESIADY" W DOBROPOLU

W dniu 06.10.2018 r. zespół „Biesiada” z Warnic uczestniczył w I Przeglądzie Zespołów Biesiadno-Ludowych w Dobropolu Pyrzyckim. Zespół „Biesiada” uzyskał II miejsce podczas rywalizacji pomiędzy zespołami.

Serdecznie gratulujemy!

 


OTWARCIE ŚWIETLICY W GRĘDŹCU
6 października 2018 r. nastąpiło uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Grędźcu po remoncie generalnym, który wykonany został w tym roku. Prace remontowe współfinansowane były z funduszy UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Grędziec oraz zaproszeni goście.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
29 września 2018 roku w Sołectwie Warnice Przysiółek odbyło się kolejne „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Jak co roku frekwencja wśród mieszkańców oraz zaproszonych gości była duża. Zespół „Biesiada” zaszczycił nas swoją obecnością i pięknym występem, który został nagrodzony gromkimi brawami.

MISTRZOSTWA POLSKI W MYŚLENICACH
W dniach 29-30.09.2018 r. w Myślenicach k. Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski kadetek i kadetów zaliczane do Krajowego Systemu Sportu Młodzieżowego. Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentowali się młodzi zawodnicy LKS Spartakus Pyrzyce zdobywając 5 medali.
Medaliści to:
 II m-ce w kat. 75 kg - Adrian ORLIKOWSKI
 III m-ce w kat. 50 kg - Klaudia DYSZKIEWICZ
 III m-ce w kat. 60 kg -  Natalia ROZEL
 III m-ce w kat. +65 kg - Wiktoria STASZAK
 III m-ce w kat. +95 kg - Wojciech KUŹNICKI

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIA WIEJSKIE

SERDECZNIE ZAPRASZAM
MIESZKAŃCÓW SOŁECTW NA ZEBRANIA WIEJSKIE
PODSUMOWUJĄCE
DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU KADENCJI 2014-2018

   Wójt Gminy Warnice
Anna Hackiewicz-Gębska
 


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ
Razem wpisów: 3137   Wpisów na stronie: 10    Strona:7 z 314


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594201

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia