Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED SILNYM WIATREM

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 
PRZED SILNYM WIATREM*

Zjawisko/stopień zagrożenia: silny wiatr/2

Obszar: województwo zachodniopomorskie

Ważność: od godz. 14:00 dnia 05.10.2017 r., do godz. 23:00 dnia 05.10.2017 r.


KOMUNIKAT - ODPADY WIELKOGABARYTOWE

KOMUNIKAT
Dotyczy odpadów komunalnych odbieranych bezpośrednio z nieruchomości 
w ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach/workach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych, między innymi:


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NA ROK 2017


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
NA ROK 2017


OSTRZEŻENIE PRZED INTENSYWNYMI OPADAMI DESZCZU

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


 OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 
PRZED INTENSYWNYMI OPADAMI DESZCZU

Zjawisko/stopień zagrożenia: Intensywne opady deszczu / 1 
Obszar: województwo zachodniopomorskie 
Ważność: od godz. 18:00 dnia 04.10.2017 r. do godz. 18:00 dnia 05.10.2017 r. 
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. 
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%
 


OGŁOSZENIE


KOMUNIKAT - ADOPCJA PSA

Pies - suczka odłowiony został w piątek 29 września w jednym z bloków w Barnimiu. Najprawdopodobniej przebywała w okolicy tych bloków od trzech dni przeganiana z klatek schodowych na których chciała nocować. W momencie złapania była bardzo spokojna. Miała założoną kolczatkę dla agresywnych psów - po jej zdjęciu wyraźnie "odżyła". Umieszczona w kojcu nie chciała jeść ani pić. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.  Widać po zachowaniu, że mogła przebywać w mieszkaniu. Jest czysta, zadbana, dobrze odżywiona, spokojna, chętna do zabawy, lgnie do opiekunów, nie przejawia żadnej agresji.  Została odpchlona - dostała specjalną obrożę. Może mieć ok. 6 lat i miała co najmniej dwukrotnie młode. Badania weterynaryjne w tym USG wykazały, że nie jest ciężarna, jest w pełni zdrowa. Chętnym do adopcji Gmina Warnice oferuje darmową sterylizację...


WARSZTATY EKOLOGICZNE

Przez cały wrzesień przeprowadzony został cykl warsztatów ekologicznych, realizowanych przez specjalistę ds. ochrony środowiska, w ramach projektu „Pozytywne wzorce drogą do aktywności”. Dzieci i młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach ekologicznych, składała własne propozycje dotyczące dbania o otaczające je środowisko, a także wzięła udział w konkursie plastycznym na projekt zagospodarowania terenów zielonych.


NAGRODA DLA PANI DANUTY WITKOWSKIEJ

Podczas XXXVI Sesji Rady Gminy Warnice – 29 września w Domu Strażaka w Warnicach uhonorowano Panią Danutę Witkowską z Warnic - laureatkę XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE. Gospodarstwo Pani Danuty Witkowskiej okazało się najlepsze zarówno w regionie, jak i województwie. Spośród 16 gospodarstw w finale (16 województw) Pani Danucie Witkowskiej przyznano dwa wyróżnienia. W dalszej części obrad przedstawiony został nowy Kierownik Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warnicach Pan Marek Marcinkiewicz. Przedstawił wstępne plany na dalszą pracę i rozwój ZOZu, odpowiadał również na pytania Radnych i wyjaśniał wszelkie wątpliwości związane z opieką zdrowotną na terenie naszej gminy.


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW - NIERUCHOMOŚCI O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE


BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą, jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:7 z 276


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762944

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia