Dzisiaj jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny: Jana i Flory
 

kliknij aby powiekszyc

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA


LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH - PKT PRZEDSZKOLNY W WARNICACH

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH

W ramach projektu:
Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


PROGRAM REWITALIZACJI

Gmina Warnice informuje:
W dniu 29.09.2017 roku Uchwałą  Nr XXXVI/189/2017 Rada Gminy Warnice przyjęła Program Rewitalizacji Gminy Warnice na lata 2016-2026 oraz złożyła  wniosek o wpis programu rewitalizacji do wykazu programów rewitalizacji gmin województwa zachodniopomorskiego.
Na realizacją powyższego zadania  Gmina otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020 oraz ze środków budżetu państwa, przyznanych w ramach konkursu dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa zachodniopomorskiego.
     Kilka słów o programie:


KOMUNIKAT - PIES

W dniu 29 września 2017r. w okolicy bloku nr 23 w miejscowości Barnim odłowiono psa. Jest to suczka mieszaniec średniej wielkości, maści brązowej z ciemnymi odcieniami, na pewno kilkuletnia – ślady siwizny na karku i w okolicy pyska, nie jest agresywna. Suczka niedawno miała młode. W chwili odłowienia miała na sobie kolczatkę. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska na załączonych fotografiach prosimy o kontakt ze Strażą Gminną na adres e-mailowy lub telefoniczny.


MAMMOGRAFIA W WARNICACH


GRAFIK ZAJĘĆ DLA SENIORÓW - PAŹDZIERNIK

Plan zajęć dla SENIORÓW
projekt "Aktywni seniorzy gminy Warnice"
współfinansowany przez MRPiPS w ramach ASOS 2014-2020


AKTYWNI STRAŻACY WŚRÓD NAS


PUNKT PRZEDSZKOLNY W WARNICACH - INFORMACJA

UNIJNY PUNKT PRZEDSZKOLNY W WARNICACH

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że remont pomieszczeń przedszkolnych został już zakończony, jednak nie mamy jeszcze niezbędnego wyposażenia, w związku z czym Punkt nie rozpocznie działalności od dnia 02.10.2017r. Przewidujemy, że dostawy dotrą w pierwszym tygodniu października.  O planowanym rozpoczęciu działalności Punktu będziemy Państwa informować na naszej stronie oraz telefonicznie.


OBÓZ EDUKACYJNO-HISTORYCZNY

W obozie edukacyjnym, który odbył się w dniach 16-17 września 2017 r. udział wzięło blisko 100 dzieci, które uczestniczą w projekcie „Pozytywne wzorce drogą do aktywności”, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, realizowanego przez OSP w Warnicach we współpracy z gminą Warnice.
Razem wpisów: 2758   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 276


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 276    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3762902

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia