Dzisiaj jest Piątek, 26 maja 2017 r. Imieniny: Filipa i Pauliny
 

kliknij aby powiekszyc

TERMINY WARTSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH - KWIECIEŃ 2017

Terminy WARSZTATÓW RĘKODZIELNICZYCH w ramach projektu  „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” realizowanego przez Stowarzyszenie Biesiada w we współpracy z gminą Warnice, finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 


CZAS NA KOBIETY - KONFERENCJA

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

DATA I LOKALIZACJA KONFERENCJI:
11 kwietnia 2017, wtorek, Pyrzyce, hotel Salvador, ul. Lipiańska 40


INFORMACJA


KRUS - BEZPIECZNIE STOSOWANIE ŚRODKÓW OCHORNY ROŚLIN


SPARTAKUS - PUCHAR POLSKI JUNIORÓW I SENIORÓW

W dniu 19 marca 2017 w Brzegu Dolnym rozegrano II Puchar Polski juniorów i seniorów w sumo, który jednocześnie był jedną z eliminacji do reprezentacji narodowej na Mistrzostwa Europy. Ekipa Spartakusa Pyrzyce pod wodzą Eugeniusza Klimczaka zdobyła 8 medali.


WITAJ WIOSENKO

Witając wiosnę, 21 marca zorganizowałyśmy w przedszkolu przedstawienie pt.: „Witaj Wiosenko”. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Podczas uroczystości dzieci miały okazję przywoływać Wiosnę wierszykami i piosenkami i głośnymi okrzykami. Jakież było ich zdumienie i radość, gdy Pani Wiosna oznajmiła dzieciom, że od dziś zaczyna swoje panowanie i wręczyła każdemu wiosenny kwiat.


MISTRZOSTWA W BYDGOSZCZY - ZAPASY STYL WOLNY

26.03.2017 r. w niedzielę Husaria Fight Team w liczbie 20 os wraz z trenerem wybrała się do Bydgoszczy na Otwarty Turniej Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz. Zawody były przeznaczone dla młodzików i młodziczek oraz dla dzieci z roczników 2006 i młodsi. Husaria FT złączona z dziećmi z Kozielic i Warnic sprawiła wiele niespodzianek i wywalczyła łącznie 18 medali różnego koloru.


DZIEŃ LICZBY "PI" W ZESPOLE SZKÓŁ W WARNICACH

Tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie Zespołu Szkół w Warnicach świętowali w bardzo nietypowy sposób. Uczniowie Wiosnę przywitali razem z LICZBĄ π. 14 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Liczby π. Organizatorzy imprezy postanowili połączyć te dwa święta w jedno.


POWITANIE WIOSNY

Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Punktu Przedszkolnego w Starym Przylepie we wtorek, 21 marca powitali Wiosnę. W szkole odbył się Konkurs Talentów, w którym mógł brać udział każdy uczeń i wykazać się w kilku kategoriach - plastycznej, muzycznej, recytatorskiej czy tanecznej. Z głośnymi dźwiękami pożegnaliśmy Zimę (spaliliśmy Marzannę) i powitaliśmy Wiosnę. Były również pyszne kiełbaski, ufundowane przez Radę Rodziców.


REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Działając na podstawie art. 154 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) w związku z art. 204 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe, określa się terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego  i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2017/2018 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej oraz podaje do publicznej wiadomości kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełniania tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria.
Razem wpisów: 2534   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 254


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 254    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3446071

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia