Dzisiaj jest Piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Marty i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

SYLWESTER - WARNICE


WYJAZD DO TVP SZCZECIN I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - WARNICE


WATERPROTECT - WARSZTATY W WARNICACH, KŁĘBACH I REŃSKU


BARNIM - SYLWESTER


PODZIĘKOWANIA

  Serdecznie dziękuję Mieszkańcom Gminy Warnice za ostatnie osiem lat współpracy dla dobra Naszej Gminy. Podziękowania kieruję także do przedstawicieli wszystkich instytucji, które wspierały mnie przez dwie kadencje pracy samorządowej. Dziękuję również Radnym, Sołtysom i Radom Sołeckm, Ochotniczym Strażom Pożarnym, klubom sportowym, organizacjom pozarządowym, parafiom.
    Dla mnie ostatnie osiem lat, to czas intensywnej pracy. Czas kiedy powstały w gminie ważne i oczekiwane przez Mieszkańców inwestycje. Podsumowując swą pracę na stanowisku wójta mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku wobec moich Mieszkańców. 
    Mojej następczyni Pani Alinie Werstak serdecznie gratuluję i życzę wytrwałości w piastowaniu zaszczytnej funkcji wójta gminy.


Anna Hackiewicz-Gębska

 


KOLEJNE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W ZAPASACH

W dniach 16-18.11.2018 r. w Krotoszynie obyły się Mistrzostwa Polski w zapasach młodzików z roczników 2004-2006. Krotoszyn patrząc na poprzednie lata zawsze był szczęśliwym miejscem dla Husarii Fight Team. W tego miasta medale przywożone były zawsze,a to w turniejach ogólnopolskich, międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików czy ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży. I tym razem Mistrzostwa Polski Młodzików okazały się szczęśliwe gdzie HFT zdobyło 3 medale na 4 zawodników. Najlepszy wynik w historii klubu wśród chłopców zdobył Kacper Krawczak ...


ZABORSKO - SYLWESTER


KONOPIE WŁÓKNISTE I/LUB MAK NISKOMORFINOWY ? ZGŁOSZENIA

Producenci prowadzący uprawę maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych na terenie gminy Warnice są zobowiązani do zawarcia umowy kontraktacji, umowy sprzedaży, umowy o przetworzenie słomy konopnej na włókno, lub zobowiązania do przetworzenia słomy konopnej na włókno (zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii) z podmiotem posiadającym zezwolenie marszałka województwa na prowadzenie działalności w zakresie skupu maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych.
 Informujemy producentów rolnych, który zamierzają uprawiać mak niskomorfinowy i/lub konopie włókniste w 2019 roku,  że w terminie do dnia 5 grudnia 2018 roku  zobowiązani są złożyć w Urzędzie Gminy Warnice  informacje o wielkości i rodzaju planowanej uprawy.


INTEGRACJA WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ W OBLICZU ASF

W dniu 21 listopada w siedzibie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach z inicjatywy Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej organizowane jest szkolenie:


Integracja Wiedzy i Doświadczeń w obliczu zagrożenia ASF w województwie zachodniopomorskim


INFORMACJA

I N F O R M A C J A

Informujemy, iż w dniu 21.11.2018 r. (środa)
Urząd Gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej
czynne będą do godziny 13:30.
Razem wpisów: 3193   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 320


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 320    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4768206

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia