Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r. Imieniny: Grzegorza i Aleksandra
 

kliknij aby powiekszyc

ŻYCZENIA


SPOTKANIE WS. GRANTÓW SOŁECKICH

W piątkowy wieczór 03 marca w Urzędzie Gminy w Warnicach odbyło się spotkanie w sprawie GRANTÓW SOŁECKICH. Wzięli w nim udział przedstawiciele Województwa – Pan Andrzej Binka – p. o. Dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Pan Olgierd Kustosz – Radny Sejmiku Wojewódzkiego, Wójt Gminy Warnice Anna Hackiewicz-Gębska, Sołtysi oraz pracownik urzędu. Tematem spotkania była zachęta do składania wniosków o GRANTY SOŁECKIE oraz przybliżenie i objaśnienie celu i zasad konkursu.


PODZIĘKOWANIA


ŚWIATOWY TYDZIEŃ JASKRY


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


KONSULTACJE - OSOBY WNIOSKUJĄCE O PREMIĘ W ZAKRESIE KONKURSU NA PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Zapraszamy na konsultacje, osoby wnioskujące o premię  w zakresie  konkursu na
PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 -2020 ogłosiło nabór wniosków na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPORADCZEJ, który będzie trwał od 8 marca do 6 kwietnia 2017 r.


KOMUNIKAT

Od kilku dni w rejonie Szkoły w miejscowości Stary Przylep błąka się mały piesek czarnej maści z obrożą na szyi. Jest to suczka, ewidentnie lubi bawić się z dziećmi, nie jest agresywna. Pies boi się dorosłych i trudno go schwytać. Przestraszony ucieka w stronę miejscowości Czernice. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska na załączonych fotografiach, prosimy o kontakt ze Strażą Gminną na adres e-mailowy lub telefoniczny.


KONKURS


ZABAWA KARNAWAŁOWA W OBRYTEJ

W sobotę 25 lutego odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z sołectwa Obryta. W programie imprezy były różne konkursy i zabawy, m.in. mumie, maraton z piłeczkami, kalambury – JAKA TO POSTAĆ/BAJKA? – oraz tańce, w tym wygibasy z balonikiem. Punktem kulminacyjnym była wizyta Świętego Mikołaja, który przybył z upominkami. Na koniec zabawy wybrano Króla i Królową balu. Królem został Aleksander Nizio, a Królową – Gabrysia Piernak.
Razem wpisów: 2497   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 250


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 250    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3397800

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia