Dzisiaj jest Środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny: Bogny i Florentyny
 

kliknij aby powiekszyc

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Warnice śmiało można nazwać stolicą powiatu pyrzyckiego w indywidualnych biegach przełajowych. Od ładnych kilku lat w gminie Warnice rozgrywane są mistrzostwa powiatu w przełajach. Najpierw urokliwe Janowo było miejscem rozgrywania zawodów rangi mistrzowskiej, a od ubiegłego roku imprezę przeniesiono do Warnic. 11 kwietnia 2018 roku na obiektach sportowych gminy Warnice  i przyległym im terenie parkowym uczniowie ze wszystkich 6 gmin powiatu pyrzyckiego walczyli na świetnie przygotowanych trasach. To zasługa nauczycieli Szkoły Podstawowej w Warnicach Katarzyny Stępień i Bożeny Hawryszków, które wspierał Tomasz Pieńkowski.


VIII WARNICKI PIKNIK RODZINNY


BIBLIOTEKA ZAPRASZA


KOMUNIKAT - SZACOWANIE SZKÓD WYRZĄDZONYCH PRZEZ DZIKIE ZWIERZĘTA

W związku z wejściem z dniem 01 kwietnia 2018r. w życie Ustawy z dnia 22 marca 2018r. o zmianie ustawy – Prawo łowieckie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. Poz. 651) i nałożeniem na organy wykonawcze gmin właściwych ze względu na miejsce wystąpienia szkody obowiązku organizowania komisji do szacowania szkód wyrządzonych w uprawach i płodach rolnych przez dziki, łosie, jelenie, daniele i sarny oraz szkód powstałych w trakcie wykonywania polowania uprzejmie informuję, że :


INFORMACJA - TRENING SYREN ALARMOWYCH

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 


W dniu 10 kwietnia 2018 roku o godzinie 8:41 przeprowadzony zostanie trening uruchamiania syren alarmowych i ich pracy zainstalowanych na terenie Gminy Warnice, w okresie jednej minuty.
Celem treningu jest wyrażenie pamięci i uhonorowanie ofiar katastrofy Smoleńskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.


STOWARZYSZENIE "NIE MA MOCNYCH" ZAPRASZA


KONKURS CZYTELNICZY


OSP KOLIN - ZAPROSZENIE


KS "JEDNOŚĆ PRZEWŁOKI" - ZAPROSZENIE


ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2018

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach przypomina o zbliżającym się Światowym Dniu Zdrowia, który obchodzony jest corocznie 7 kwietnia.

W tym roku hasło przewodnie brzmi: "Zdrowie dla wszystkich"
Razem wpisów: 2967   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 297


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 297    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4165757

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia