Dzisiaj jest Piątek, 23 lutego 2018 r. Imieniny: Romany i Damiana
 

kliknij aby powiekszyc

PRZYSIÓŁEK ODWIEDZIŁ MIKOŁAJ

Jak co roku, 6 grudnia w sołectwie Warnice Przysiółek odwiedził nas Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe. Mówiły wierszyki, śpiewały piosenki oraz siadały na kolanach Świętego w zamian za paczkę słodkości. Mikołaj obiecał, że wróci za rok z większymi prezentami.


MAM CZAS ROZMAWIAĆ

#mamczasrozmawiac

W piątek 17 listopada, ruszyła kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Tego samego dnia rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.


KONOPIE WŁÓKNISTE I/LUB MAK NISKOMORFINOWY - ZGŁOSZENIE

Producenci prowadzący uprawę maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych na terenie gminy są zobowiązani do zawarcia umowy kontraktacji, umowy sprzedaży, umowy o przetworzenie słomy konopnej na włókno, lub zobowiązania do przetworzenia słomy konopnej na włókno (zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii) z podmiotem posiadającym zezwolenie marszałka województwa na prowadzenie działalności w zakresie skupu maku niskomorfinowego i/lub konopi włóknistych.


ZAPROSZENIE


WIZYTA MIKOŁAJA

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola Św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które specjalnie dla Niego przygotowały.


KOMUNIKAT


ZAJĘCIA REALIZOWANE W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Wójt Gminy Warnice informuje, że od dnia 13.11 2017 roku rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach projektu Wsparcie Szkoły Podstawowej w Warnicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego „KS Pyrzyce+”.
Zajęcia realizowane w ramach projektu wzbogaciły ofertę edukacyjną szkoły zarówno o zajęcia wyrównawcze jak i różne formy zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia uczniów.


UROCZYSTE OTWARCIE NOWEGO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO

01 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przedszkolnego w Warnicach, utworzonego w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. 
Placówka mieści się w budynku szkoły w Warnicach, a swym zasięgiem obejmuje teren Gminy Warnice. Do punktu uczęszczają dzieci w wieku od trzech do pięciu lat.


GRAFIK ZAJĘĆ DLA SENIORÓW - GRUDZIEŃ


PRZERWA W DOSTAWIE WODY

OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Informujemy, iż w związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w dniu 05 grudnia 2017 roku w godzinach od 10:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Warnice (od budynku Urzędu Gminy do końca miejscowości w kierunku Stargardu). 
Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
Razem wpisów: 2844   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 285


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 285    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3941230

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia