Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

RUSZYŁA AKADEMIA SOŁTYSA 2018

Dwa lata temu „Akademia Sołtysa” poświęcona tematyce zarządzania wsią cieszyła się dużym zainteresowaniem. W całym cyklu spotkań wzięło udział 240 osób. W ubiegłym roku zaproponowaliśmy program poświęcony w dużej mierze kwestiom społecznym. Nowością, która spotkała się z przychylnością uczestników, było zorganizowanie Akademii w formie spotkania dwudniowego. W tym roku będzie podobnie. Jednak tematyką odbiegniemy nieco od poprzednich edycji. Pierwszy dzień spotkania przeznaczymy na szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz profilaktykę pożarową.
Spotkania adresowane jest zasadniczo do sołtysów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby byli to również członkowie rad sołeckich lub inne osoby zaangażowane społecznie.
Kolejne terminy i miejsca realizacji:


STOWARZYSZENIE "WIR" - KONKURS NR 3/2018/R

KONKURS NR 3/2018/R
Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji w ramach priorytetu 4. „ZWIĘKSZENIE ZATRUDNIENIA I SPÓJNOŚCI TERYTORIALNEJ” OBJĘTEGO PROGRAMEM OPERACYJNYM „RYBACTWO I MORZE”.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: od 29 października 2018 r.  do 15 listopada 2018 r. do godz. 15.00


MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

Już tradycyjnie co roku na początku września odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół w Stargardzie. W weekend 15-16.09.2018 r. Husaria Fight Team dwa razy pod rząd miała zaszyty wygrać mistrzostwa w klasyfikacji drużynowej, a w tym roku można było oczekiwać, że inne drużyny będą chciały odebrać ten tytuł Husarii Fight Team. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie. Z Polski przyjechało ok. 30 klubów, a do tego rangę imprezy podniosły jeszcze ekipy z Rosji , 4 x Ukrainy, 2 x Niemiec oraz Czech. Można śmiało powiedzieć, że Mistrzostwa w Stargardzie odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym.


POMOC KLĘSKOWA - TERMIN NABORU WNIOSKÓW WYDŁUŻONY

Pomoc klęskowa dla rolników. Termin naboru wniosków wydłużony do 31 października 2018 r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje pomoc rolnikom, których gospodarstwa ucierpiały wskutek tegorocznej suszy lub powodzi. 


MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS
W dniach 7-9.09.2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa krajowego Zrzeszenia LZS w grupie młodziczek i kadetek. Na zawody z trenerem Wojciechem Antczakiem wybrały się 3 zawodniczki z HFT Kozielice tj. Natalia Skrobisz (42 kg młodziczka), Eryka Wizjan (61 kg kadetka) oraz Amelia Kuraszewska (65 kg kadetka).

PODSUMOWANIE - STERYLIZACJA I KASTRACJA ZWIERZĄT

W tym roku Gmina Warnice, przy wsparciu Fundacji Obrony Praw Zwierząt ANAKONDA z Gorzowa Wlkp. w ramach realizacji „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Warnice” oraz projektu MOPSiK (Międzyorganizacyjny Ogólnopolski Program Sterylizacji i Kastracji) zorganizowała po raz kolejny darmową sterylizację i kastrację zwierząt w Mobilnej Sali Operacyjnej.


MAMMOGRAFIA


CZYSTE POWIETRZE - SPOTKANIE W BARNIMIE


WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ODDANIA W UŻYCZENIE

Wójt Gminy Warnice podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Warnice przeznaczonych do oddania w użyczenie.


BORNE SULINOWO NA SPORTOWO

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu dla dzieci, które odpoczywają po pracowitym okresie szkolnym i ładują baterię na następny rok szkolny. Dla społeczeństwa zapaśniczego wakacje są postrzegane troszkę inaczej. Zapaśnicy ładują akumulatory na drugą część sezonu zapaśniczego i tak było tym razem. W dniach 6-13.08.2018 r. w Bornym Sulinowie odbył się obóz zapaśniczy dla dzieci z roczników 2006 i młodsi, a w dniach 20-31.08.2018 r dla zapaśników z roczników 2005 i starszych.
Razem wpisów: 3137   Wpisów na stronie: 10    Strona:8 z 314


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 314    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594271

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia