Dzisiaj jest Piątek, 23 lutego 2018 r. Imieniny: Romany i Damiana
 

kliknij aby powiekszyc

MCK W PYRZYCACH ZAPRASZA


OTWARCIE PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO

Wójt Gminy Warnice
informuje, że w dniu
01 grudnia 2017 roku o godz. 13.00
w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach
odbędzie się uroczyste otwarcie punktu przedszkolnego powstałego w ramach projektu
Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.


PASOWANE SMERFY

W poniedziałek, 27 listopada w Starym Przylepie małe Smerfy stały się dużymi przedszkolakami. Dziesięcioro z 12-osobowej grupy maluchów złożyło ślubowanie i zostało pasowanych na przedszkolaka. Przedtem jednak dzieci zaprezentowały prawdziwie przedszkolne umiejętności. Wierszyki, piosenki, a nawet proste zagadki - oto, jaką wiedzą i umiejętnością mogą się już pochwalić 3- i 4-latki. Przygotowały je Panie Magdalena Łukajenko i Anita Rutkowska.


UROCZYSTA SESJA RADY GMINY

24 listopada w Domu Strażaka, podczas XXXIX Sesji Rady Gminy odbyło się uroczyste wręczenie nagród, kwiatów i medali dla wyjątkowych osób. Pani Ewa Hancz – tegoroczna laureatka plebiscytu Ludzie Ziemi Pyrzyckiej, Prezes Stowarzyszenia Coolturalni, wieloletni pracownik biura LGD Ziemia Pyrzycka, koordynator realizowanych na terenie Gminy Warnice projektów dla dzieci i seniorów – odebrała z rąk Wójta Gminy Warnice Anny Hackiewicz-Gębskiej oraz Przewodniczącego Rady Gminy Marka Brodowskiego – list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów. Drugi podniosły moment, który był niezwykle wzruszający – to wręczenie medali SUPERBOHATEROM – osobom biorącym udział w akcji ratowniczej podczas pożaru 05 października w Warnicach. Pan Rafał Dutka, Weronika Sitkowska, Bartosz Sitkowski oraz Gracjan Piec to osoby, które na miejscu tragedii pojawiły się jako pierwsze i bez wahania ruszyły z pomocą, narażając swoje zdrowie, a nawet życie. Tak bohaterski czyn zasługuje na pochwałę i ogromne podziękowania. Superbohaterom swoje gratulacje i wyrazy uznania złożyli Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach Pan Jacek Marchlewicz, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach Pan Jarosław Czaja, Wójt Gminy Warnice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz gość najważniejszy – Filip Piec, który osobiście podziękował za uratowanie mu życia. Była to chwila bardzo uroczysta i niezwykle wzruszająca.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


FUNDUSZ POMERANIA


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW

Zaproszenie na szkolenie

28.11.2017 r. w Warnicach w Domu Strażaka o godz. 9:00 
ZODR w Barzkowicach organizuje szkolenie dla rolników:
Ubezpieczenia w 2017/2018 – nowe zasady ubezpieczeń upraw.
KRUS – konkurs z nagrodami dla uczestników.
Programy PROW w 2018 – zasady i warunki dofinansowania.
Niekorzystne warunki atmosferyczne – omówienie pomocy przewidzianej dla rolników.
 


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Dzień 15 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci z punktu Przedszkolnego w Warnicach. Tego właśnie dnia odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA ORAZ NADANIE IMNIENIA GRUPIE PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRE OD TERAZ BĘDĄ „PSZCZÓŁKAMI”.
Razem wpisów: 2844   Wpisów na stronie: 10    Strona:9 z 285


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 285    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3941244

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia