Dzisiaj jest Środa, 20 września 2017 r. Imieniny: Filipiny i Eustachego
 

kliknij aby powiekszyc

KONKURS EKOMODEL

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu EKO MODEL organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.
 Jest to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji, jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie sątematy ekologiczne.


STYPENDIA POMOSTOWE

UWAGA MATURZYŚCI !

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, Fundacją Wspomagania Wsi, Fundacją BGK, Fundacją PZU, Fundacją BGŻ BNP Paribas oraz innymi instytucjami przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych ogłasza :

Program Stypendiów Pomostowych 2017/2018


KOMUNIKAT

K O M U N I K A T

Szanowni Pacjenci!
W związku trwającym konkursem na stanowisko kierownika Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warnicach oraz nieobecnością dr. Andrzeja Rogalskiego przebywającego na urlopie, uprzejmie informuję, że w dniach od 17 lipca do 04 sierpnia w ramach zastępstwa, pacjentów SGZOZ w Warnicach przyjmować będą:


ZAPROSZENIE - WSPARCIE NA OCHRONĘ RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ

W  dniu 27 lipca 2017 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu w zakresie wsparcia projektów dotyczących ochrony różnorodności biologicznej.

Zapisz się na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 27 lipca 2017 r. godzina 10:00 – 12:00. Wsparcie z Funduszy Europejskich na ochronę różnorodności biologicznej.

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.


DOTACJE NA INWESTYCJE W PRZETWÓRSTWO PRODUKTÓW ROLNYCH

Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizację inwestycji. Maksymalna dotacja na firmę może wynieść 300 tys. zł. Minimalna wysokość pomocy jaką można otrzymać nie może być mniejsza niż 10 tys. zł.


OSTRZEŻENIE PRZED INTENSYWNYMI OPADAMI DESZCZU


AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ (ASF)


TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W sobotę, 08 lipca w Wójcinie odbył się coroczny Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Tym razem do rozgrywek przystąpiły jedynie 3 drużyny: Kłęby, Wójcin 1 (damska) oraz Wójcin 2 (męska). Z racji burzowej pogody rozpoczęcie turnieju zostało przesunięte o pół godziny. Ostatecznie pogoda jednak dopisała i uroczystego otwarcia zawodów dokonała Wójt Anna Hackiewicz-Gębska wraz z Radnym Bogdanem Skoczkiem i Sołtys Magdaleną Jończyk.


OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Wójt Gminy Warnice
ogłasza konkurs na stanowisko
kierownika Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warnicach


WYNIK KONKURSU NA STANOWISKO KIEROWNIKA SG ZOZ

Komisja podjęła decyzję o uznaniu konkursu za nierozstrzygnięty i ponownym jego ogłoszeniu.

Przewodniczący komisji konkursowej
/-/ Grzegorz Nizio
Razem wpisów: 2677   Wpisów na stronie: 10    Strona:9 z 268


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 268    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3629530

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia