Dzisiaj jest Sobota, 22 lipca 2017 r. Imieniny: Magdaleny i Bolesława
 

kliknij aby powiekszyc

KOMUNIKAT STRAŻY GMINNEJ

W rodzinie, w której niedawno zmarła matka, osierocając trójkę dzieci, zostały także trzy psy, mieszańce teriera – dwie suki i pies. Jedna z suk ma trzy lata, pozostałe psy są roczne. Rodziny nie stać na utrzymanie zwierząt. W dzień psy trzymane są na uwięzi na poddaszu budynku gospodarczego, na noc są wypuszczane na podwórze. Zarówno suczki, jak i piesek są do oddania za darmo – jedynym warunkiem jest zapewnienie im odpowiedniej opieki.


MAJÓWKA STRAŻACKA W REŃSKU

W dniu 03.05.2017 odbyła się majówka z okazji świętego Floriana patrona Strażaków. Rozpoczęto mszą świętą, która odprawił ksiądz proboszcz Piotr Ilnicki. Po mszy wszyscy mogli skorzystać z pysznych kiełbasek upieczonych na grillu przez pana Jana Pniewskiego oraz  Wiesława Tytonia. Dziękujemy panu Mieczysławowi Hackiewicz za nagłośnienie oraz pani Wójt za przybycie na tą uroczystość. Radzie sołeckiej oraz mieszkańcom za przygotowanie tej uroczystości, natomiast panią za upieczenie ciasta, które było pyszne.


UWAGA SENIORZY!


ZAPROSZENIE


VII WARNICKI PIKNIK RODZINNY

VII Warnicki Piknik Rodzinny przeszedł już do historii... Zanim jednak tak się stało, 29 kwietnia na boisku sportowym w Warnicach, przy niezbyt sprzyjającej aurze odbyła się fantastyczna impreza, skierowana do wszystkich miłośników dobrej zabawy, rodzinnych spotkań, rozrywki i aktywnego spędzania wolnego czasu. 7. edycja imprezy rozpoczęła się, jak zawsze, powitaniem i przemówieniem Pani Wójt Anny Hackiewicz-Gębskiej oraz Mszą Świętą Patriotyczną, w której udział wzięły poczty sztandarowe OSP Obryta, OSP Warnice oraz OSP Wierzbno. Nabożeństwo koncelebrowane było przez wszystkich kapłanów naszej gminy – reprezentujących obie parafie.


WYNIKI REKRUTACJI DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH - INFORMACJE DODATKOWE

Szanowni Rodzice, Opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych do Punktów Przedszkolnych na terenie gminy Warnice na rok szkolny 2017/2018  informujemy, że
należy  złożyć i dołączyć do  wcześniej składanej dokumentacji pisemnego oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola do 15 maja 2017 r.

Informujemy również , że dzieci tymczasowo zostały zakwalifikowane do trzech grup przedszkolnych na terenie gminy Warnice, gdyż w dalszym ciągu oczekujemy na rozpatrzenie  wniosku  pt. ...


STYPENDIA DLA UCZNIÓW ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE

28 kwietnia podczas XXI Sesji Rady Gminy Warnice odbyło się uroczyste wyróżnienie uczniów którym przyznane zostało stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. Na uroczystość zaproszonych zostało 9 uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym nie uczęszczają już do Zespołu Szkół w Warnicach.


RUSZYŁ PROGRAM 'SPOŁECZNIK'


HUSARIA FIGHT TEAM WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA

6 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików i Młodziczek o Puchar Burmistrza Pyrzyc. HFT wybrało się na turniej w liczbie 13 zawodników z Kozielic, Warnic i Przelewic. Mistrzostwa można uznać na mocny turniej; wystartowało 11 klubów, co dawało łącznie ok. 90 zawodników i zawodniczek z województwa. Z Husarii Fight Team debiut na turnieju zaliczyli: Amelia Czawłytko z Gminy Warnice, która w debiucie uplasowała się na III miejscu w kat 48 kg oraz Patryk Kalinowski z Gminy Przelewice, który w kat 53 kg zajął VIII miejsce. Pozostała 11 zawodników walczyła również dzielnie i odważnie, co przyczyniło się do zdobycia wysokich miejsc indywidualnie, jak i zdobycia wicemistrzostwa województwa drużynowo.


WYNIKI REKRUTACJI DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH
Razem wpisów: 2597   Wpisów na stronie: 10    Strona:9 z 260


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 260    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3522175

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia