Dzisiaj jest Piątek, 17 sierpnia 2018 r. Imieniny: Jacka i Mirona
 

kliknij aby powiekszyc

STOWARZYSZENIE "WIR" - KONKURS 4/2018

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” – Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju 

informuje o możliwości składania 

wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Termin składania wniosków: od 29 czerwca 2018 r. do  27 lipca 2018 r.


MISTRZOWSKI TYDZIEŃ - HUSARIA FIGHT TEAM

Mistrzowski tydzień dla zawodników HFT rozpoczął się od Mistrzostw Europy, a zakończył na Mistrzostwach Polski. W dniach 15-19.05.2018 r. w Skopje (Macedonia) odbyły się Mistrzostwa Europy kadetek w zapasach kobiet. Wielki zaszczyt dostąpiła zawodniczka Husaria Fight Team Amelia Kuraszewska, która reprezentowała Nasz Kraj na tak prestiżowej imprezie w wadze 65 kg. Amelia jechała przede wszystkim po doświadczenie, które ma zaowocować w przyszłości, gdyż jest to młoda i ambitna zawodniczka wiążąca przyszłość z zapasami. Udział w takiej imprezie to już powód do dumy nie tylko rodziców, trenera, klubu ale również Gminy Kozielice jak i Powiatu Pyrzyckiego . Amelia w pierwszej walce spotkała się z reprezentantką Mołdawii, gdzie po pierwszej rundzie prowadziła 3:0 w punktach ...


ZAPROSZENIE WARNICE PRZYSIÓŁEK ORAZ REŃSKO


KOMUNIKAT - OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Warnicach informuje, że w dniu 01 czerwca 2018 roku (piątek) Ośrodek będzie nieczynny.

 


ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

Głównym tematem Światowego Dnia Bez Tytoniu 2018 jest „Tytoń i choroby serca”. Kampania ma celu zwiększenie świadomości a temat związku między paleniem tytoniu a chorobami sercowo-naczyniowymi, w tym udaru jako jednej z głównych przyczyn zgonów na świecie. Używanie tytoniu to ważny czynnik ryzyka rozwoju choroby niedokrwiennej serca, udaru mózgu, chorób naczyń obwodowych. Pomimo znanej szkodliwości tytoniu dla zdrowia serca i dostępności rozwiązań mających na celu zmniejszenie liczby zgonów i chorób wiedza dużej części społeczeństwa na temat wpływu tytoniu na zdrowie człowieka jest niewielka. Warto zatem przypomnieć, że:


KOMUNIKAT

Wójt Gminy Warnice informuje, iż w dniu 01.06.2018 r. (piątek) Urząd będzie nieczynny.

 


WYKAZ NIERUCHOMOŚCI - UŻYCZENIE

Wójt Gminy Warnice podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Warnice przeznaczonych do oddania w użyczenie - działka nr 232/2, obręb Obryta, nieruchomość zabudowana.


STYPENDIUM DLA UCZNIÓW ZA WYNIKI W NAUCE

Informujemy uczniów, którzy ukończą w roku szkolnym 2017/2018 klasę IV, V, VI, VII szkoły podstawowej oraz klasę II-III gimnazjum, że do 15.06.2018 r. można składać wnioski o stypendium Wójta Gminy Warnice dla uczniów za szczególnie wybitne osiągnięcia w nauce. Zainteresowane osoby mogą pobierać wnioski w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Warnicach oraz Starym Przylepie, w Urzędzie Gminy Warnice (pokój nr 14) oraz ze strony internetowej www.warnice.pl. Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do której uczęszcza uczeń w obecnym roku szkolnym.


ZAPROSZENIE - BARNIM


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ
Razem wpisów: 3024   Wpisów na stronie: 10    Strona:9 z 303


  <-10 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 303    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4286875

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia