Dziś jest wtorek 26 września 2023, imieniny: Justyny i Cypriana

W minioną sobotę w Domu Strażaka w Warnicach, odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z Gminy Warnice. W spotkaniu uczestniczyła Wójt Gminy Warnice Pani Alina Werstak, zachęcając zebranych, aby poddali się szczepieniu przeciw wirusowi SARS CoV-2.

Pani Wójt zaznaczyła, że Seniorzy powinni dawać swoim rodzinom przykład odpowiedzialnego zachowania oraz dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych.

Grupa 60+ jest najbardziej narażona na zachorowanie i ciężki przebieg choroby Covid-19, a w mediach eksperci ostrzegają przed kolejną falą pandemii, dlatego też, wszyscy, a zwłaszcza osoby po 60 roku życia powinny zadbać o swoje bezpieczeństwo i poddać się dobrowolnemu szczepieniu przeciw wirusowi SARS CoV-2.

Wszelkie informacje na temat bezpieczeństwa szczepionek możemy znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

Uprzejmie przypominamy, że mieszkańcy Gminy mogą skorzystać ze wsparcia Koordynatora przy rejestracji na szczepienie pod numerem tel. 696 082 087, pod tym numerem również można zgłosić potrzebę bezpłatnego transportu do najbliższego punktu szczepień.