Dziś jest czwartek 30 marca 2023, imieniny: Amelii i Jana

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/23 Wójta Gminy Warnice z dnia 18.01.2023r. komisja rekrutacyjna powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. KOU w Warnicach przeprowadziła I etap postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych funkcjonujących na terenie gminy Warnice.

Rodziców, którzy jeszcze nie złożyli pisemnego oświadczenia woli przyjęcia dziecka prosimy o jego złożenie w dniach od 16 do 24 marca 2023r.

Informujemy, że istnieją jeszcze wolne miejsca w punktach przedszkolnych. Wnioski można składać w naborze uzupełniającym od dnia 3 kwietnia br.

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do punktów i oddziałów przedszkolnych działających na terenie Gminy Warnice dostępne w dziale "Edukacja, szkoły" -> zakładki Punktów Przedszkolnych

Do pobrania w zakładach Punktów Przedszkolnych także: Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Warnicach wraz z filią w Starym Przylepie w roku szkolnym 2023/2024.