Dziś jest czwartek 01 października 2020, imieniny: Danuty i Remigiusza

Miesiąc wrzesień to czas przygotowań po okresie wakacyjnym do drugiej tury sezonu zapaśniczego 2019. Dzieci dopiero budzą się z wakacji, wracają powoli do zajęć ruchowych. W przypadku HFT wygląda to troszkę inaczej. Większość dzieci odbyła obozy sportowe podczas wakacji, gdzie zostali w miarę przygotowani do startu w drugą część sezonu. I tak na początku września odbyły się kolejne zawody z cyklu Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć zawodników i zawodniczek HFT.
Zawody odbywały się w Stargardzie w dniach 7-8.09. dla grupy młodzik/młodziczka i dzieci z roczników 2008 i młodsi. Młodzi zawodnicy trenujący pod wodzą Wojciecha Antczak wybrali się w bardzo mocno okrojonym składzie co przyczyniło się również do zajęcia dalszego miejsca drużynowego. Ale jak wiadomo to nie o miejsce chodzi w tych grupach wiekowych a o doświadczenie, które ma przynieść wiele w przyszłości. Wszystkie dzieci, które reprezentowały gminę Przelewice, Kozielice i Warnice dały z siebie wszystko i zajęły poszczególne miejsca
Dzieci 2011 i młodsi
18 kg I miejsce Nikola Przybył (HFT Warnice)
21 kg I miejsce Gabriel Szustak (HFT Przelewice)
26 kg II miejsce Maja Górecka (HFT Warnice)
III miejsce Aleksandra Górecka (HFT Warnice)
36 kg III miejsce Zosia Nowicka (HFT Kozielice )
Dzieci 2008-2010
33 kg III miejsce Anita Przybył (HFT Warnice)
66 kg I miejsce Wiktoria Pacyna (HFT Kozielice )
Młodzik
57 kg III miejsce Alan Kowalczyk (HFT Przelewice)
Reszta zawodników toczyła walki na przemian raz wygrywała raz przegrywała dlatego doświadczenie zdobyte w czasie zawodów ma zaowocować w przyszłości .

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Żary 20-21.09
Są to jedne z najważniejszych wyjazdów dla tej grupy wiekowej. HFT uczestniczyło w 6 osób
Alan, który niestety po dwóch porażkach odpadł z turnieju w kat 57 kg, jak i dziewczyny które po dobrych walkach wywalczyły trzy brązowe medale Hania 36 kg , Hania 46 kg oraz Wiktoria 50 kg. Zaś Zosia 42 kg i Natalka 54 kg po dwóch porażkach odpadają z turnieju. Teraz przed nami dużo pracy bo już w listopadzie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików.

Trener Wojciech Antczak

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5776527 osób