Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w filii Szkoły podstawowej w Starym Przylepie
W dniu 27 czerwca 2025 r. o godz. 8:15 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w filii szkoły podstawowej w Starym Przylepie.
Podczas uroczystego apelu uczniowie zostali pożegnani przez dyrekcję, grono pedagogiczne a także Wójta Gminy Grzegorza Nizio.
Wójt wręczył upominki dla klas „zero” oraz gratulacje dla najlepszych uczniów, którzy uzyskali średnią ocen na poziomie 5,0 i więcej.
Po występach artystycznych kierownik filii Julia Piwoni życzyła wszystkim uczniom oraz nauczycielom spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Gmina Warnice












