Dzisiaj jest Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny: Czesława i Agnieszki
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

KOLEJNE SUKCESY I MEDALE HUSARIA FIGHT TEAM
17 maj 2017 r., 15:05

   W dniach 12-13.05.2017 r. w Krotoszynie odbył się bardzo mocno obsadzony turniej kwalifikacyjny w zapasach kobiet i stylu wolnym młodzików. Wystartowały 32 kluby w zapasach kobiet i 40 klubów męskich, co dało łączną liczbę ok. 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

   Husaria Fight Team wybrała się w składzie 8-osobowym: 3 zawodniczki i 4 zawodników.

   W tak mocno obsadzonym turnieju jedni debiutowali, zaś inni walczyli o prestiż, i jak najlepsze miejsca. Zapasy kobiet przyniosły dwa medale dla HFT: brąz Natalii Kochanowskiej z Kozielic w 32 kg oraz srebro Joanny Nowak z Warnic w 40 kg. Amelia Czawłytko z Warnic debiutowała w tak mocnym turnieju i po dwóch porażkach odpadła, zajmując miejsce w drugiej dziesiątce w kat 48 kg. Zapasy mężczyzn to już inna historia; bardzo ciężkie walki, kilkunastu zawodników z czołówki Polski, najlepszych klubów walki - do ostatnich sekund coś niesamowitego. W kategorii 35 kg bezkonkurencyjny był Filip Wójciak z Kozielic, który zwyciężył cały turniej w tej kategorii. 3 kg wyżej do 38 kg bije się klubowy kolega Bartosz Ochroński, który zadowala się brązowym krążkiem, przegrywając walkę półfinałową z aktualnym Mistrzem Polski. 42 kg to już kategoria obstawiona najlepszymi zawodnikami w kraju i tam swoje boje toczy Oskar Nowakowski, który ostatecznie po 6 walkach plasuje się na wysokim V miejscu, przegrywając bój o brąz z aktualnym Mistrzem Polski do 42 kg. Kolejni zawodnicy zajmują ostatecznie po ciężkich walkach: Wiktor Zawadzki po 5 walkach – 10. miejsce w 53 kg oraz Eryk Rzeszewski - po 6 walkach 7. miejsce w kategorii 59 kg. Czekamy na kolejne dobre występy i patrząc na ostatni progres, jaki nastąpił u zawodników z Husaria Fight Team jesteśmy dobrej myśli przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Młodzików i Młodziczek, które już za 6 miesięcy.
   Drużynowo HFT plasuje się na 8 pozycji wśród chłopców i 11-12 miejscu wśród dziewczyn. Trenerem wszystkich grup treningowych jest Wojciech Antczak.

W. Antczak

<<galeria zdjęć>>BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4037685

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia