8 maja- dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Bibliotekarzom oraz Czytelnikom naszej Gminnej Biblioteki!
Dziękujemy za codzienną pracę, zaangażowanie i pasję do książek. Dzięki Wam biblioteka jest miejscem pełnym wiedzy, inspiracji i wyjątkowej atmosfery.
Życzymy wielu powodów do uśmiechu, satysfakcji z pracy oraz nieustającej energii do rozwijania miłości do literatury wśród mieszkańców Naszej gminy.
Niech każda książka otwiera nowe horyzonty, rozwija wyobraźnię i dostarcza niezapomnianych emocji.
Już wkrótce nasza Gminna Biblioteka zmieni swoją siedzibę i będzie mieścić się w Gminnym Centrum Kultury. To nowe miejsce stworzy jeszcze więcej możliwości do spotkań, rozwijania pasji i wspólnego odkrywania świata literatury.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do odwiedzania biblioteki i korzystania z jej bogatej oferty.

Gmina Warnice












