Dziś jest poniedzialek 15 czerwca 2026, imieniny: Wita i Jolanty

Z okazji święta wszystkich osób tworzących Nasz samorząd składam serdeczne podziękowania Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, Członkom Rad Sołeckich, Dyrektorom oraz Kierownikom jednostek organizacyjnych za codzienną pracę, zaangażowanie i troskę o rozwój Naszej lokalnej społeczności.

Dzięki Waszej odpowiedzialności, pomysłowości i wytrwałości Nasza Gmina każdego dnia staje się lepszym miejscem do życia.

To właśnie Wasza działalność ma realny wpływ na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz przyszłość Naszej wspólnoty.

Życzę Wam wielu sukcesów, niegasnącej energii do działania, satysfakcji z pełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności – zarówno zawodowej, jak i prywatnej.

Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie dumy, szacunek mieszkańców i motywację do dalszych działań.

Wójt Gminy Warnice

Grzegorz Nizio