1 czerwca- Dzień Dziecka
Drodzy Mali Mieszkańcy!
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam mnóstwa radości, uśmiechu i beztroskich chwil każdego dnia!
Niech każdy dzień będzie pełen wspaniałych przygód, spełnionych marzeń i powodów do śmiechu. Niech otaczają Was życzliwi ludzie, a dziecięca ciekawość świata nigdy Was nie opuszcza!
Dziękujemy, że swoją energią, kreatywnością i uśmiechem sprawiacie, że Nasza gmina jest tak wyjątkowym miejscem.
Wszystkim Dzieciom – tym małym i tym nieco większym – życzymy pięknego świętowania!

Gmina Warnice












