Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 września 2018 r. Imieniny: Gerarda i Teodora
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

KOLEJNE MEDALE ZAWODNIÓW SUMO NA ME W WARSZAWIE
13 listopad 2017 r., 10:10

   W dniach 20-22.10.2017 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w sumo. Do reprezentacji Polski zostało powołanych czworo zawodników LKS Spartakus Pyrzyce, którzy swoją postawą walnie przyczynili się do sukcesu Polski na tych zawodach, zdobywając aż 6 medali.
   W grupie kadetów Patrycja DYSZKIEWICZ w wadze 65 kg nie dała żadnych szans rywalkom i w pięknym stylu zdobyła złoty medal zostając Mistrzynią Europy na 2017 r. i wywalczyła brąz w drużynie.
   Również w grupie kadetów wystąpił nasz zawodnik - Krzysztof MIESZKO zdobywając w kat. 95 kg  brązowy medal indywidualnie i brązowy medal w drużynie.
   Natomiast w juniorach reprezentowali nasz klub w tych mistrzostwach Paulina ZYGMUNT i Oskar KOZANKA-LIPKA. Paulina w kat. 65 kg walczyła dzielnie i zdobyła brązowy medal indywidualnie i brąz w drużynie. Oskar w kat. 95 kg wywalczył także brązowy medal.
Warto nadmienić, że Patrycja Dyszkiewicz w latach 2014-2017 zdobyła już 6 medali na ME w tym aż 3 złote. Oskar Kozanka-Lipka zdobył też 6 medali ME w latach 2015-2017, a Paulina Zygmunt w latach 2015-2017 wywalczyła 2 medale ME.
Wszystkim zawodnikom i trenerom Zarząd LKS Spartakus serdecznie gratuluje za bardzo dobrą postawę i życzymy dalszych sukcesów.

Na zdjęciu 1 od lewej: Krzysztof Mieszko, trener Eugeniusz Klimczak, Oskar Kozanka-Lipka oraz Paulina Zygmunt i Patrycja Dyszkiewicz.
- zdjęcie 2 - na najwyższym podium - Złota Patrycja Dyszkiewicz

Za Zarząd LKS Spartakus
Prezes Bolesław KowalskiBIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4381372

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia