Dzisiaj jest Środa, 17 października 2018 r. Imieniny: Wiktora i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

UROCZYSTA SESJA RADY GMINY
27 listopad 2017 r., 14:26

   24 listopada w Domu Strażaka, podczas XXXIX Sesji Rady Gminy odbyło się uroczyste wręczenie nagród, kwiatów i medali dla wyjątkowych osób. Pani Ewa Hancz – tegoroczna laureatka plebiscytu Ludzie Ziemi Pyrzyckiej, prezes Stowarzyszenia Coolturalni, wieloletni pracownik biura LGD Ziemia Pyrzycka, koordynator realizowanych na terenie Gminy Warnice projektów dla dzieci i seniorów – odebrała z rąk Wójta Gminy Warnice Anny Hackiewicz-Gębskiej oraz Przewodniczącego Rady Gminy Marka Brodowskiego – list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów. W ten sposób podziękowano Pani Ewie Hancz za wkład i zaangażowanie w poprawę jakości życia dzieci i seniorów naszej gminy. Do wyróżnienia wytypowało Panią Ewę – Stowarzyszenie Biesiada.
    Drugi podniosły moment, który był niezwykle wzruszający – to wręczenie medali SUPERBOHATEROM – osobom biorącym udział w akcji ratowniczej podczas pożaru 05 października w Warnicach. Pan Rafał Dutka, Weronika Sitkowska, Bartosz Sitkowski oraz Gracjan Piec to osoby, które na miejscu tragedii pojawiły się jako pierwsze i bez wahania ruszyły z pomocą, narażając swoje zdrowie, a nawet życie.
    Tak bohaterski czyn zasługuje na pochwałę i ogromne podziękowania. Superbohaterom swoje gratulacje i wyrazy uznania złożyli Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach Pan Jacek Marchlewicz, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach Pan Jarosław Czaja, Wójt Gminy Warnice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz gość najważniejszy – Filip Piec z mamą, który osobiście podziękował za uratowanie mu życia. Była to chwila bardzo uroczysta i ogromnie  wzruszająca. Gratulujemy bohaterom.

//galeria zdjęć//BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4428724

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia