Dzisiaj jest Czwartek, 17 stycznia 2019 r. Imieniny: Antoniego i Rościsława
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

VIII WARNICKI PIKNIK RODZINNY
10 maj 2018 r., 14:43

05 maja na boisku sportowym w Warnicach odbył się już VIII Warnicki Piknik Rodzinny. Jak co roku w ten majowy weekend spotkali się miłośnicy dobrej zabawy, rodzinnych spotkań i aktywnego spędzania wolnego czasu. Choć cel tego wydarzenia jest zawsze promocyjno-rozrywkowy, to tym razem przyświecał mu bardzo poważny temat, jakim jest 100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości, dlatego nie zabrakło patriotycznych akcentów w postaci występów i konkursów.

Tegoroczny Piknik rozpoczął się podobnie jak poprzednie edycje, powitaniem i przemówieniem Pani Wójt Anny Hackiewicz-Gębskiej oraz Mszą Świętą Patriotyczną przy udziale pocztów sztandarowych OSP Warnice, OSP Obryta oraz OSP Wierzbno. Nabożeństwo koncelebrowane było przez wszystkich kapłanów z obu parafii obejmujących naszą gminę tj. Ks. Piotra Sas-Ilnickiego, Ks. Rafała Szutrę oraz Ks. Roberta Gnycha.

Po Mszy Św., odprawionej w intencji rodzin rozpoczął się blok rozrywkowo-sportowy. Zaprezentowano w nim m. in.: występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Warnicach oraz filii w Starym Przylepie, występ zespołu Biesiada, konkursy i zabawy rodzinne. Wieczorem muzyczną rozgrzewkę wspólnie z publicznością wykonała Patrycja Kijko, a gwiazdą wieczoru był zespół PIĘKNI I MŁODZI! Po tym gorącym koncercie całonocną paradę hitów poprowadził DJ zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.

Dużą popularnością jak zawsze cieszyła się strefa bezpłatnych atrakcji dla dzieci, a w niej: dmuchane zamki, Eurobangee, plener malarski zorganizowany przez pracowników Urzędu Gminy oraz Gminnej Biblioteki Publicznej, gdzie na małych artystów czekał słodki poczęstunek, tańce animacyjne, gry i konkursy sprawnościowe, modelowanie balonów, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych oraz inne atrakcje prowadzone przez barwnie ubranych animatorów z firmy FI FI LAND, którym towarzyszył zabawny szczudlarz.

Nie zabrakło również loterii fantowej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową filia w Starym Przylepie, z atrakcyjną nagrodą główną – huśtawką ogrodową oraz stoisk z rękodziełem, biżuterią czy zabawkami, a miłośnicy słodkości i innych rarytasów mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej. Zainteresowani mieli także okazję,aby obejrzeć i zwiedzić nowoczesny wóz strażacki jednostki OSP Warnice.

Szczególnymi punktami programu artystycznego były: konkurs Wiedzy Patriotycznej oraz konkurs „ Jaka to melodia”. W konkursie Wiedzy Patriotycznej wzięło udział 9 uczestników, do których skierowanych zostało w pierwszym etapie 20 pytań, a w drugim 10. Komisja konkursowa po podliczeniu zdobytych punktów przedstawiła zwycięzców konkursu:

1. miejsce – Michalina Ruchlicka,

2. miejsce – Julia Szewczyk,

3. miejsce – Filip Bartkowiak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, a zdobywcy miejsca 1, 2 i 3 – atrakcyjne nagrody, (za 1 miejsce ufundowana przez Państwa Katarzynę i Pawła Król – firma Warmet z Warnic).

W konkursie „Jaka to melodia” wzięło udział 12 uczestników, którzy w 2 etapach usłyszeli 31 utworów. Komisja konkursowa po podliczeniu zdobytych punktów przedstawiła zwycięzców konkursu:

1. miejsce – Marcin Kucyrka,

2. miejsce – Patrycja Wojniłowicz,

3. miejsce – Kacper Rutkowski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, a zdobywcy miejsca 1, 2 i 3 – atrakcyjne nagrody, (za 1 miejsce ufundowana przez Państwa Katarzynę i Pawła Król – firmę Warmet z Warnic).

 

 

 

VIII Warnicki Piknik Rodzinny jest już za nami, a impreza przebiegła w sprzyjającej aurze i bez zakłóceń. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zarówno finansowo jak i przy organizacji 8-ej edycji Warnickiego Pikniku Rodzinnego, a w szczególności:

 1. Państwu Katarzynie i Pawłowi Król – firma WARMET–  za ufundowanie głównych nagród w konkursach.
 2. Firmie W. M. POMTOR Wyroby Metalowe i inne Sp. z o.o. za wsparcie finansowe.
 3. Pyrzycko-Stargardzkiemu Bankowi Spółdzielczemu w Pyrzycach za wsparcie finansowe.
 4. Firmie „GIDA” Brygida Goździk – fundatorowi zamków dmuchanych i eurobungee dla dzieci.
 5. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ufundowanie animacji i atrakcji dla dzieci zorganizowanych przez firmę FI FI LAND.
 6. Twojemu Radiu Stargard 90,3 FM za objęcie Pikniku patronatem medialnym.
 7. Panu Markowi Kozerskiemu „Biżuteria”, Pani Danucie ze stoiskiem kosmetycznym AVON, Paniom: Anecie Marynowskiej, Małgorzacie Strzelak, Iwonie Gruszczyńskiej - stoisko z rękodziełem, wszyscy oni przekazali drobiazgi jako nagrody w konkursach realizowanych przez F iFi Land.
 8. Panu Piotrowi Bęćkowskiemu – firma Impex - za udostępnienie koszy.
 9. Panu Andrzejowi Chabierowi oraz Maciejowi Chabierowi – za pomoc przy organizacji.
 10. Sołtys Natalii Siatkowskiej oraz Sołtys Ewie Czawłytko.
 11. Panu Sławomirowi Koniecznemu.
 12. Pocztom sztandarowym oraz strażakom OSP Obryta, OSP Warnice, OSP Stary Przylep oraz OSP Wierzbno za pomoc przy organizacji imprezy.
 13. Zespołowi Biesiada za wspaniały występ.
 14. Dzieciom ze szkół oraz nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występu.

 

Zapraszamy

   za rok  !

 

 

// galeria zdjęć //BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4672660

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia