Dzisiaj jest Czwartek, 17 stycznia 2019 r. Imieniny: Antoniego i Rościsława
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PUNKTÓW ORAZ ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH "0"
12 czerwiec 2018 r., 12:20

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Warnicach informuje:

 

 

1. Rekrutacja uzupełniająca do punktu/oddziału przedszkolnego ’’0”

 

Rodzice, którzy wyrażają chęć złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do punktu/oddziału przedszkolnego w SP Warnice lub filii w Starym Przylepie mogą złożyć Wniosek o przyjęcie do punktu/oddziału przedszkolnego wraz z aktem urodzenia ( ksero) dziecka oraz dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych w terminie od 13 czerwca 2018 r. do 19 czerwca 2018 r. w sekretariacie szkół.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji określony jest w załączniku nr 1 do Zarządzenie Nr 13/2018 Wójta Gminy Warnice z dnia 22 lutego 2018 r.

 

Istnieje możliwość przyjęcia dziecka spoza gminy Warnice pod warunkiem, że po przyjęciu miejscowych dzieci pozostaną jeszcze wolne miejsca.

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do Punktów/Oddziałów Przedszkolnych wraz z pozostałymi oświadczeniami można pobrać w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Warnicach oraz w filii w Starym Przylepie lub na stronie Gminy Warnice w zakładce „Przedszkola”.

Załączniki:
1. Wniosek o przyjęcie dziecka do Punktu/ Oddziału Przedszkolnego w Warnicach/ Starym Przylepie(plik PDF)
2. Harmonogram rekrutacji (plik PDF)BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4672654

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia