Dzisiaj jest Piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Marty i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS
28 wrzesień 2018 r., 10:41

W dniach 7-9.09.2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa krajowego Zrzeszenia LZS w grupie młodziczek i kadetek. Na zawody z trenerem Wojciechem Antczakiem wybrały się 3 zawodniczki z HFT Kozielice tj. Natalia Skrobisz (42 kg młodziczka), Eryka Wizjan (61 kg kadetka) oraz Amelia Kuraszewska (65 kg kadetka). 
Natalia jechała jeszcze po doświadczenie, którego niestety posiada bardzo mało, ale będzie coraz lepiej.
Eryka zmieniła kategorię wagową z 65 na 61 kg i przyczyniło się to do wspaniałych walk oraz wyeliminowania po drodze Medalistek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018. Eryka w finale spotkała się z bardziej doświadczoną zawodniczką, która właśnie doświadczeniem wygrała z Eryką w finale 10:2, i tym samym zdobyła srebrny medal tych Mistrzostw.
Amelia w ostatnim czasie jeździ na zawody jako faworytka w kategorii 65 kg. Patrząc na ostatnie sukcesy Amelii to nie ma co się dziwić - uczestniczka tegorocznych Mistrzostw Europy oraz Świata (10 miejsce na Świecie), świeża Mistrzyni Polski 2018. Przeciwniczki widząc z kim walczą chcą dorównać Amelii. I tym razem Amelia okazała się bezkonkurencyjna i po wygranych 3 walkach melduje się w finale gdzie kładzie przeciwniczkę na plecy i po raz kolejny zostaję Mistrzynią krajowego LZS.

Trener Wojciech Antczak

// galeria zdjęć //BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4768184

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia