Dzisiaj jest Piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Marty i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

OTWARCIE ŚWIETLICY W GRĘDŹCU
09 październik 2018 r., 14:37

6 października 2018 r. nastąpiło uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Grędźcu po remoncie generalnym, który wykonany został w tym roku. Prace remontowe współfinansowane były z funduszy UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Grędziec oraz zaproszeni goście.

Po uroczystym przecięciu wstęgi świetlica została poświęcona przez Księdza Roberta Gnycha. Rada sołecka oraz mieszkańcy przygotowali poczęstunek by wspólnie spędzić sobotnie popołudnie. Wyremontowana świetlica została doskonale przyjęta przez zgromadzonych mieszkańców. Po uroczystości otwarcia odbyły się dalsze atrakcje: m.in. pieczenie kiełbasek.

Koszt realizacji zadania 156 820,00 złotych netto, co daje kwotę brutto 192 888,60 złotych. Kwota dofinansowania wynikająca z umowy o przyznanie pomocy wynosi 93 703,00 zł. Dodatkowo gmina Warnice wybudowała z własnych środków przyłącze wodociągowe na potrzeby świetlicy w miejscowości Grędziec, koszt budowy przyłącza wyniósł 7 750,00 zł netto co daje kwotę 9 532,50 zł brutto.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „„Przebudowa i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w m. Grędziec, gm. Warnice”

mająca na celu : Przebudowę i remont istniejących pomieszczeń na świetlicę w m. Grędziec, gm. Warnice w celu aktywizacji i integracji społeczeństwa.
współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

// galeria zdjęć //

 BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4768227

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia