Dziś jest środa 02 grudnia 2020, imieniny: Pauliny i Balbiny

Komunikat Wójta Gminy Warnice z dnia 26 października 2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

w związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Gminy Warnice, potwierdzeniem kolejnych dwóch przypadków zakażenia na terenie Gminy oraz wzrastającą ilością zakażeń w Polsce, w trosce o zdrowie mieszkańców i pracowników, od 26 października br. (poniedziałek) do odwołania, klienci Urzędu Gminy będą przyjmowani jedynie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Interesanci, którzy chcą skorzystać osobiście z wizyty w Urzędzie Gminy, proszeni są o zasłonięcie ust i nosa (np. poprzez maseczkę ochronną, chustę, szal, itp.). Osoby mające trudności w oddychaniu proszone są o zakładanie przyłbic ochronnych.

Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników, bezpośrednio po wejściu do Urzędu należy zdezynfekować ręce.

Interesanci do Urzędu wpuszczani są pojedynczo. Przy stanowisku obsługi może znajdować się tylko i wyłącznie 1 osoba dorosła. Ograniczenie nie dotyczy opiekuna/kuratora osoby niepełnosprawnej oraz osób spokrewnionych, zamieszkujących razem, a także pracowników Urzędu.

Osoby oczekujące na wejście do Urzędu proszone są o zachowanie odpowiednich, bezpiecznych odległości pomiędzy sobą (zalecana odległość przez GIS - minimum 2m).

Przy wejściu głównym do Urzędu zostanie zainstalowany domofon za pomocą, którego będzie można się połączyć z Sekretariatem.

Jednocześnie przypominam, że nadal istnieje możliwość załatwienia spraw drogą: pocztową, telefoniczną lub za pośrednictwem platformy ePUAP, do czego nadal gorąco zachęcam.

Potraktujmy bardzo poważnie zaistniałą sytuację, nie bagatelizujmy wszystkich zaleceń władz i służb sanitarnych, ograniczmy kontakty, zakrywajmy usta i nos, dezynfekujmy ręce, zachowujmy odpowiednią odległość.

                                                                                              Wójt Gminy Warnice

                                                                                                 (-) Alina Werstak

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5901532 osób