Dziś jest niedziela 28 listopada 2021, imieniny: Grzegorza i Zdzisława

Komunikat Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Warnicach.

Z uwagi na COVID w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników, klienci OPS będą przyjmowani tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym na wizytę pod numerami telefonów: 91 578 32 84, 91 561 28 90 lub 91 561 28 17 wew. 30, 31, 18.

Wnioski o pomoc można przesyłać do tutejszego Ośrodka za pośrednictwem poczty email: ops@warnice.pl, portalu Emp@tia, platformy ePUAP, poczty tradycyjnej lub skrzynki podawczej znajdującej się przy UG Warnice.

Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników, bezpośrednio po wejściu do Ośrodka  należy zdezynfekować ręce, obowiązuje nadal zasłonięcie ust i nosa. Osoby mające trudności w oddychaniu proszone są o zakładanie przyłbic ochronnych.

Interesanci do Ośrodka przyjmowani będą pojedynczo. Przy stanowisku obsługi może znajdować się tylko i wyłącznie 1 osoba dorosła.
Osoby oczekujące na wejście do Ośrodka proszone są o zachowanie odpowiednich, bezpiecznych odległości pomiędzy sobą (zalecana odległość przez GIS - minimum 2m).

Kierownik
Ośrodka Pomocy Społecznej w Warnicach
Marianna Margiel-Mikołajczak