Dziś jest poniedzialek 10 maja 2021, imieniny: Izydora i Antoniny

Gminna Biblioteka Publiczna w Warnicach zaprasza na bezpłatne szkolenia on-line p.n.: „ Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie”. Zajęcia dedykowane są do dzieci w wieku 10 – 14 lat oraz młodzieży w wieku 15 – 18 lat i odbywać się będą w dwóch minimum sześcioosobowych grupach. Planowane jest 15  spotkań on-line po 90 minut.
Przedmiotowe szkolenia odbywać się będą w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie szczecinecko-pyrzyckim", gdzie beneficjentem jest Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.
Celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych zarówno pracowników, jak również dzieci i młodzieży biorących w nim udział.
Czego nauczy się Twoje dziecko:
 - Pozna kluczowe zagadnienia związane z wykorzystywaniem narzędzi online.
- Dowie się, jakie są dostępne aplikacje umożliwiające składanie wniosków i załatwianie spraw administracyjnych w urzędzie oraz prowadzenie i zarządzanie elektronicznym kontem bankowym.
- Zdobędzie również kompetencje związane z formalną i nieformalną korespondencją online.
- Wyjaśnione zostaną podstawy cyberbezpieczeństwa i bezpiecznego nawigowania w sieci.
- Dodatkowo pozyska wiedzę związaną z dostępnością usług online.

Zapisy na ww. zajęcia przyjmowane będą w Gminnej Bibliotece Publicznej w Warnicach od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 do dnia 17.05.2021 r. Zgłoszenia dzieci do lat 13 dokonują rodzice lub opiekunowie.