Dziś jest wtorek 26 września 2023, imieniny: Justyny i Cypriana

19 czerwca zabrzmiały ostatnie dzwonki w roku szkolnym 2018/2019. Uroczyste zakończenie roku szkolnego to wydarzenie zamykające wielomiesięczną pracę, naukę i otwierające wymarzone i wyczekiwane wakacje.

O godz. 8:15 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w filii Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie. Po zaśpiewanym hymnie, P. Wójt podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom, wychowawcom za pracę, zaangażowanie, poświęcenie czasu i energii oraz kształcenie młodzieży w minionym roku szkolnym, a P. Kierownik Dorocie Gorącej wręczyła kwiaty dla całego grona pedagogicznego. Po przemowach przyszedł czas na wręczanie nagród. P. Wójt wyróżniła uczniów kończących klasę „0”.

O godz. 9:20 uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się w Szkole Podstawowej w Warnicach. I tym razem P. Wójt podziękowała wszystkim zaangażowanym w działalność szkoły oraz wręczyła kwiaty P. Ewie Rebeko – dyrektor Szkoły.

Wśród wyróżnionych przez P. Wójt byli: wszyscy uczniowie kończący klasę „0”, a także najlepsi absolwenci kończący zarówno VIII klasę szkoły podstawowej jak i III klasę oddziału gimnazjalnego oraz najlepszych sportowców szkoły, którzy również byli absolwentami szkoły. A byli to:

1. Iga Głowacka kl. VIII SP– średnia ukończenia szkoły 5,78
2. Wiktoria Kazek kl. III oddziału gimnazjalnego – średnia ukończenia szkoły 5,39
3. Agata Orsztynowicz kl. III oddziału gimnazjalnego – średnia ukończenia szkoły 5,39

Wyróżnieni sportowcy:
1. Wiktoria Kazek
2. Paweł Dowbusz

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.