Dziś jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny i Zuzanny

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MP KADETÓW I KADETEK

17 maj 2019

W województwie Świętokrzyskim obyła się kolejna XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. Zapasy odbywały się w dwóch miastach Staszów i Kielce. Staszów był stolicą zapasów klasycznych i w zapasach kobiet, zaś Kielce gościły kadetów w stylu wolnym.

czytaj więcej

MAJÓWKA 2019

14 maj 2019

W czwartek 2 maja w Warnicach na boisku sportowym odbyła się „Majówka 2019”. Mimo niesprzyjającej pogody, miłośnicy dobrej zabawy spotkali się, aby aktywnie spędzić wolny czas.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą przy udziale pocztu sztandarowego OSP Warnice. Nabożeństwo koncelebrowane było przez Ks. Piotra Sasa-Ilnickiego oraz Ks. Roberta Gnycha. Po Mszy Św., odprawionej również w intencji  Św. Floriana – patrona strażaków ...

czytaj więcej

WYCIECZKA - PUNKT UZDATNIANIA WODY

13 maj 2019

Uczestnicy projektu Wsparcie Szkoły Podstawowej w Warnicach w kształceniu ogólnym działaniami edukacyjnymi i doposażeniowymi na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+” ,dnia 6 kwietnia 2019, mieli okazję wziąć udział w wycieczce do punktu uzdatniania wody Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Stargardzie.
W wycieczce uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Warnicach i Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie z następujących kół: ...

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 3866984 osób