Dziś jest sobota 13 kwietnia 2024, imieniny: Przemysława i Hermenegildy

W sobotę 16 marca parking przed Domem Strażaka w Warnicach wypełnił się kramami ze świątecznymi ozdobami. Pojawiło się 15 wystawców. Zorganizowany Gminny Jarmark Wielkanocny był wspaniałą okazją aby kupić ozdoby na świąteczne stoły, palemki, rękodzieło czy przysmaki, których nie może zabraknąć w czasie Wielkanocy. Odwiedzający jarmark skosztowali gorącej kawy, herbaty, oraz słodkich wypieków. Najmłodsi odwiedzający skorzystali z przygotowanych specjalnie dla nich warsztatów podczas, których wykonywali ozdoby świąteczne. Nie zabrakło oczywiście szczudlarza w stroju zajączka, który częstował cukierkami i rozdawał wykonywane na zamówienie balonowe zwierzaki. W budynku strażnicy jednostki OSP Warnice przygotowany był również punkt wymiany książek z którego odwiedzający mogli zabrać ze sobą wybraną książką i tym samym odświeżyć domową biblioteczkę.


Jedyną przeszkodą tego dnia okazała się pogoda, która pokrzyżowała nam plany. Niestety wystawcy z powodu ulewnego deszczu oraz silnego wiatru zmuszeni byli do wcześniejszego złożenia swoich stoisk.
Wszystkim odwiedzającym, wystawcom oraz druhom z jednostki OSP Warnice serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne jarmarki.