Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Imieniny: Olimpii i Łazarza
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

KAMPANIA PŁATNOŚCI 2018 R.
05 marzec 2018 r., 10:04

Barzkowice, 02.03.2018 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Rolnicy

Przed Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego zostało w tym roku postawione bardzo ważne zadanie, jakim jest pomoc w wypełnianiu oświadczeń dla gospodarstw uczestniczących w systemie małych gospodarstw, oraz pomoc dla pozostałych rolników, ubiegających się o płatności bezpośrednie w formie aplikacji e wniosek plus.

W realizacji tego zadania, współpracujemy ściśle z ARiMR oraz ZIR.

Nasze zadanie podzieliliśmy na poszczególne etapy. Pierwszym jest informowanie rolników o obowiązku składania e-wniosków, oraz przeprowadzanie szkoleń z udziałem naszych doradców. Z tą informacją docieramy bezpośrednio do rolników podczas szkoleń, organizowanych na terenie całego regionu w 18 powiatach oraz poszczególnych gminach. Takie szkolenia będą się odbywały do końca marca, a informacje o harmonogramach szkoleń znajdą Państwo na stronach ZODR. Kolejny etap to konsultacje i wypełnianie wniosków.  

Dla rolników, którym wypełnienie wniosku może stwarzać trudności, oferujemy odpłatne usługi - podobnie jak w poprzednich latach. 

Nasi pracownicy są przeszkoleni oraz wpisani na listę doradców, uprawnionych do tych czynności  przez aplikację e-wniosek Plus. Wniosek zamieszczony jest na stronie ARiMR. 

Można też wybrać doradców bezpośrednio poprzez zalogowanie się do systemu. Dzięki tej formie kontaktów w sieci wybrani doradcy czekają na państwa. 

Zapraszam więc do kontaktów z doradcami, którzy są do dyspozycji  w  poszczególnych powiatowych zespołach doradztwa rolniczego. Są też dostępni w ramach dyżurów w  gminach.

Z poważaniem
Adam Lucjan Kalinowski
Dyr. ZODR w Barzkowicach

Zachodniopomorski Ośrodek 
Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
73-134 Barzkowice
DYREKTOR ZODR Adam Lucjan Kalinowski
Tel. 91 479 40 10  / Tel. 94 561 37 00 02
Fax 91 561 37 91                           
 

Do pobrania:

1. Pismo ZODR w Barzkowicach w sprawie kampanii płatności bezpośrednich - plik PDF
2. Komunikat w sprawie zasad składania wniosku o przyznanie płatności na rok 2018 - plik PDF
3. Wniosek o dopłaty obowiązkowo przez internet - pismo ARiMR - plik PDFBIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4594182

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia