Dzisiaj jest Piątek, 22 lutego 2019 r. Imieniny: Marty i Małgorzaty
 

kliknij aby powiekszyc

Aktualnosci:

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W ZAPASACH W STYLU WOLNYM
28 wrzesień 2018 r., 15:07

Już tradycyjnie co roku na początku września odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół w Stargardzie. W weekend 15-16.09.2018 r. Husaria Fight Team dwa razy pod rząd miała zaszyty wygrać mistrzostwa w klasyfikacji drużynowej, a w tym roku można było oczekiwać, że inne drużyny będą chciały odebrać ten tytuł Husarii Fight Team. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie. Z Polski przyjechało ok. 30 klubów, a do tego rangę imprezy podniosły jeszcze ekipy z Rosji , 4 x Ukrainy, 2 x Niemiec oraz Czech. Można śmiało powiedzieć, że Mistrzostwa w Stargardzie odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Zdobyliśmy wiele V miejsc, a oznacza to, że niestety zawodnicy ulegli w walce o brązowy krążek .
Husaria Fight Team po podliczeniu wszystkich grup wiekowych stanęła na 5 miejscu w klasyfikacji klubowej. Po takich zaciętych walkach i tak mocnym turnieju można uznać to za bardzo dobre miejsce.

Udział wzięły dzieci z Kozielic (14 os. ), Warnic(9 os.) i Przelewic ( 6 os.)

Oto poszczególne wyniki:

 
Grupa dzieci 
Złote medale zdobyli : 
Nikola Przybył 18 kg (HFT Warnice), Bartosz Owsicki 26 kg (HFT Warnice) Antczak Antoni 28 kg (HFT Kozielice)

Srebrny medal zdobyli: 
Anita Przybył 30 kg (HFT Warnice), Maja Górecka 24 kg (HFT Warnice), Fabian Dondalski 26 kg (HFT Warnice), Oliwia Kobus 22 kg (HFT Przelewice – debiut )

Brązowe medale zdobyli : 
Sara Malkiewicz 33 kg (HFT Warnice), Piotr Mazur 37 kg (HFT Kozielice), Martyna Orlikowska 24 kg (HFT Przelewice – debiut), Zuzanna Kobus 30 kg (HFT Przelewice – debiut) , Eryk Rzeszewski 75 kg (HFT Kozielice) Dominik Siatkowski 32 kg (HFT Warnice) 

Trener Wojciech Antczak

// galeria zdjęć //BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4768190

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia