Dziś jest wtorek 27 lutego 2024, imieniny: Gabriela i Anastazji

Jak powszechnie wiadomo psy uznawane są za najlepszego przyjaciela człowieka. Niestety, bardzo często to właśnie człowiek stanowi dla nich największe zagrożenie, traktując je, jako tymczasową maskotkę, a w skrajnych przypadkach nawet jak worek treningowy. Psy, które tutaj pragniemy przedstawić odłowione zostały na terenie Naszej Gminy. Obecnie przebywają w schronisku dla zwierząt w Choszcznie. Te psiaki szukają domu, w którym będą czuły się bezpieczne i kochane jak członek rodziny. Pomóżmy im znaleźć nowy dom. Chętnych do adopcji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z schroniskiem w Choszcznie pod nr tel. 513 135 375 lub za pośrednictwem Urzędu Gminy pod nr tel. 91 5612890 w. 27.


WA – 12 - Adoptowany
Pies w wieku ok. 4 lat.
Waga: 12 kg
Pies o łagodnym i spokojnym usposobieniu. Jest tolerancyjny dla innych psów, jednak jego zachowanie w stosunku do kotów nie jest znane. Uwielbia zabawy z piłką oraz długie spacery. Miał nieszczęście trafić do schroniska 1.07.2020 r. dnia, którego obchodzony jest Dzień Psa.


WA -10 - Adoptowany
Pies w wieku ok. 3 lat
Waga: 14 kg
Psiak ten uwielbia spacery, bieganie oraz pływanie. Jest tolerancyjny dla innych zwierząt. Kocha ludzi, dlatego gdy zostaje sam potrafi się mocno denerwować. Preferowany dom dla niego to taki, w którym poświęcona będzie mu duża ilość czasu i rozrywki.  Dlatego najlepszym miejscem dla niego będzie dom, w którym są starsze dzieci. W schronisku przebywa od 6.03.2020 r.


WA – 13
Pies w wieku ok. 2 lat
Waga: 15 kg
Psiak ten posiada niezliczoną ilość energii. Jest bardzo żywiołowy i uwielbia spacery. Jego ulubioną zabawą jest bieganie za piłką. Dlatego preferowanym domem dla niego będzie taki, który będzie w stanie zapewnić mu odpowiednia ilość rozrywki. Pies ten toleruje obecność innych psiaków jednak jego stosunek do kotów nie jest znany. W schronisku przebywa od 30.09.2020 r.


WA – 8 - przebywa w domu tymczasowym
Pies o imieniu Tyson.
Wiek ok. 7 lat,
Waga ok. 30 kg.
Tyson został odebrany właścicielowi interwencyjnie przez sąd. Mimo krzywdy wyrządzonej mu przez ludzi dalej ich kocha. Uwielbia długie spacery. Niestety nie toleruje innych zwierząt, dlatego w boksie jest sam. Pies po przejściach, dlatego szukamy dla niego odpowiedniego domu, gdzie znają  tą rasę. Nie nadaje się do domu z dziećmi i innymi zwierzętami.