Dziś jest czwartek 06 października 2022, imieniny: Artura i Brunona

NOWY WZÓR WNIOSKU - SZACOWANIE SZKÓD - ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE

12 cze 2019

Uprzejmie informujemy, że Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki udostępnił nowy wzór wniosku o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. Wniosek dostosowany został do wymogów i informacji, które należy zawrzeć w protokole z oszacowania zakresu i wysokości szkód w gospodarstwie rolnym lub dziale specjalnym produkcji rolnej spowodowanym wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, niezbędnym do skorzystania przez poszkodowanych rolników z dostępnych form pomocy.

czytaj więcej

JUBILEUSZ 90. URODZIN

11 cze 2019

W miniony weekend mieszkanka naszej gminy, Pani Irena Staszczyk obchodziła jubileusz 90-tych urodzin. Z tej okazji Wójt Alina Werstak razem z Kierownik USC Ireną Michno odwiedziła dostojną jubilatkę i wręczyła jej bukiet kwiatów. Jubilatka była miło zaskoczona wizytą gości z Urzędu Gminy. Życzymy Pani Irenie dużo zdrowia i pogody ducha.

czytaj więcej

ANKIETA - PRZYSTĄPIENIE DO DZIAŁAŃ "ZACHODNIOPOMORSKIEGO PROGRAMU ANTYSMOGOWEGO"

11 cze 2019

OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Warnice
dotyczące działania 2.14 – Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy
realizowany w ramach PRO WZ, oś piorytetowa II – Gospodarka niskoemisyjna

Wójt Gminy Warnice informuje, że zamierza przystąpić do projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020,  Oś Priorytetowa II - Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.14 - Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy.

 

czytaj więcej